Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מזראטי גיבלי 2014

MdgOline
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ יהיה קשה לך למצוא נתונים, בארה"ב, לפי קונסיומר ריפורטס, האמינות בקנטים, אם אתה קונה, חפש מי שנותן אחריות, אחרת, התחזוקה יכולה להיות יקרה מידי21d82443e978d227f85616f6db36c58d.jpg

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה לאסוף נתוני אמינות על רכבים ברמה הזו שדורשים גם בעלים אמידים למדי, יש מעט מאוד כאלו כדי שיהיה מספיק פידבק, בטח בפורום שרובו עממי ורחוק מרמות המחירים הללו כמו קארז פורום.

אני הייתי בא בגישה מאוד פראנואידית לרכב שכזה ומכין בצד כסף גדול מראש לכל בעיה שלא תהיה, נקודת המוצא צריכה להיות שאתה לא קונה פה טויוטה אז תתכונן לפתוח את הארנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר בכלל את הגיבלי (או מזאראטי בכלל), אבל נשמע לי כמו מקרה קלאסי של "אם אתה שואל כמה זה עולה, זה לא בשבילך".

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הביקורות שלו, ממליץ לקרוא את אזור התגובות, תמיד מריצים עליו דחקות משום מה וזה בכלל קורע.

לדיון, ובכלל ממה שאני קראתי על המזראטי, הדגם ממש לא אמין בלשון המעטה, ואם כבר אתה שואל על תקלות , עזוב - לך לחפש רכב אחר, בדרך כלל מי שקונה מזראטי לא ממש מחשבן לתקלות או לדלק למשל...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.cars.com/research/maserati-ghibli-2015/consumer-reviews/?pg=1&nr=10

לא הייתי ממהר לפסול

כמו שתראה בביקורות זה נע בין "הרכב הכי מדהים שאי פעם יהיה לי" לבין "פסולת תעשייתית" (כשהרוב נמצאים בצד הטוב)

כל רכבי היוקרה מסוכנים בהיבט של אמינות (למעט אולי מספר דגמים של לקסוס, ואולי גם אינפיניטי). יש לא מעט סיפורי אימה על הגרמניות.

ואין מה להשוות בין לקסוס למזראטי. מזראטי זה כנראה הכי קרוב שנזכה להגיע לפרארי (פרארי מייצרים להם את המנועים).

דבר נוסף לחיוב, כמו ברכבים רבים אחרים, היו לא מעט מחלות ילדות, וגם לא מעט ריקולים - ואם כולם טופלו ביד הראשונה אצל היבואן - אתה מגדר כאן משמעותית את הסיכון. מי שקנה חדש באחריות שילם המון המון כסף וכנראה הקפיד לטפל לפי הספר, ובאחריות. תוסיף לזה את העובדה שהרכבים הללו חטפו כל כך חזק בראש מבחינת מחירי משומשות - בהנחה שאתה יודע להתמקח - ברגע הרכישה "חסכת" עוד לא מעט כסף.

בכל מקרה, ידידינו צודקים - זה רכב שאתה קונה כשאתה יודע שיש בצד עוד חצי רכב למקרה שצריך להשכיב - קונה, שומר, מטפל כמו שצריך - ומקווה לטוב. ובינתיים שם את הכסף בכמה מניות טובות. האופטימים תמיד יוצאים מרוויחים בטווח הארוך - תסתכל על וורן באפט :)

יש דבר אחד שכנראה רוב-כל הפטרול-הדס בעולם יסכימו עליו - שהמזראטי הם הרכבים שמחזירים הכי פחות "ערך לשקל", והם גם הרכבים שכולם היו מעדיפים לשבת מאחורי ההגה שלהם בדרך חזרה הביתה.

אם יש לך עוד כמה ס"מ פנויים בחנייה - תפזול גם לכיוון הקוואטרופורטה - אין הרבה מתחרות לסאונד של ה V8 שלה.

ואם בכל זאת תחליט לקנות אחת, אני אשמח להיות זה שרוכש ממך בעוד 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לראות את הסירטון הזה לפני שאתה רץ לקנות.

וזה אחד (אם לא ה) מכתבי הרכב הטובים בעולם.

לא יודע אם הוא נחשב לאחד הטובים בעולם מבחינה מקצועית אבל הוא לבטח אחד הפופולריים ואחד היותר מבדרים ומהנים בתחום, לראייה הסרטון שהבאת שהיה מאוד כיפי לצפייה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לומר זאת בעדינות? רק לפני חודש פותח השרשור חיפש רכב ב-25,000 ש"ח כשה-107 שלו לא התאימה לו בגלל הגיר... הדרישה העיקרית שיעשה "1 ל-15" וחלם על פיקנטו מתחילת העשור...

מישהו זכה כאן בהטרלת הלוטו?

ואם טעיתי , סליחה.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לא מכיר בכלל את הגיבלי (או מזאראטי בכלל), אבל נשמע לי כמו מקרה קלאסי של "אם אתה שואל כמה זה עולה, זה לא בשבילך".

לדיון, ובכלל ממה שאני קראתי על המזראטי, הדגם ממש לא אמין בלשון המעטה, ואם כבר אתה שואל על תקלות , עזוב - לך לחפש רכב אחר, בדרך כלל מי שקונה מזראטי לא ממש מחשבן לתקלות או לדלק למשל...

צודקים, כי לאדם אמיד ממש לא מפריע שילך לו גיר ב-80K וישבית לו רכב על כל הטררם המשתמע מכך.

צאו מזה. כמויות של כסף לא הופכות אנשים בהכרח לפזרנים או נטולי כבוד למה שהרוויחו בעמל רב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס ושלום, לא נכנס לאף אחד לארנק, רק תסכים איתי שבדרך כלל אנשים שפוזלים לכיוון מזראטי ורכבים בסגמנט כזה לא שואלים על כמה היא עושה או כמה היא במוסך...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...