Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עגלה להעברת דברים כבדים במדרגות

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שקיים דבר כזה, עגלה שבנויה לטיפוס מדרגות, שאפשר להעביר איתה לבד דברים כמו ארון, מקרר קטן, מייבש כביסה וכו'

כמה דבר כזה יכול לעלות, ואיפה קונים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חנות מקצועית לכלי עבודה.

ישנן עגלות עם 3 גלגלים וישנם עגלות "רגילות" (2 גלגלים) אך יש להן חומר פלסטי קשיח שבעזרתו מחליקים את העגלה על פני המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חנות מקצועית לכלי עבודה.

ישנן עגלות עם 3 גלגלים וישנם עגלות "רגילות" (2 גלגלים) אך יש להן חומר פלסטי קשיח שבעזרתו מחליקים את העגלה על פני המדרגות.

נראה לי זה עם 3 גלגלים יותר קל לסחיבה, לא?

אם אני מחליק אותה למעלה במדרגות, נראה לי שלא עשיתי בזה כלום, ובאותה מידה אני יכול להניח קרש ולדחוף את החפץ למעלה.

כמה אמור לעלות דבר כזה? ראיתי שיש כזה חשמלי, אבל נראה לי שזה יהיה קצת יקר, וזה כבר פתרון למובילים מקצועיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר, כל חנות אספקה טכנית וכלי עבודה שמכבדת את עצמה.

לינק לגוגל תמונות, תבחר, ותתעניין בפרטים.

אני הייתי מתחיל לבדוק ב"א.י.ד.פ." שהם היבואנים של פרופקסן ושל מקיטה (אין קשר, לידיעה :lol: ).

צפה למחיר של מעל 300 ש"ח (לזול).

בנימה אישית, אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה? כאחד שגר רוב חייו בקומה 4 בלי מעלית, הסתדרתי בלי זה. עגלות כאלו רק נותנות "בום" לגב בכל מדרגה, ומאד לא נוחות לשימוש. העדפתי פשוט להתדיין עם המשקל וזהו, גם של הקניות מהסופר כולל השתייה (2-3 קרטונים+תיק :shock: הייתי צעיר פעם... :lol: ).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניות זה לא בעיה.

הבעיה זה דברים באמת כבדים, כמו מקררים וארונות.

ראישי שיש עגלות משא שמתאימות עד 150 קילו, שזה נראה לי הכיוון.

שאלה אחרת - האם יש עדיין מובילים סטייל "פנוי להובלה", שאפשר להזמין אותם מהרגע להרגע, כמו מונית?

כי לא הכל נכנס ביונדאי ליסינג [emoji20]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מובילים בסגנון טנדר עם כלוב גדול שמשמשים להובלת מכשירי חשמל לבנים, כמובן שזה תלוי איזור גיאוגרפי. למישהו שאני מכיר יצא להשתמש בשירות של אחד כזה. עלות סבירה.

זה מקום טוב להתחיל ממנו.

לא ממליץ לך לנסות לשנע מוצרים גדולים על עגלה, במיוחד כשאין לך ניסיון בזה. דברים גדולים נוטים לא לשבת כמו שצריך. למשל- מקררים מחליקים, יש להם את הרגליים שיעשו לך בעיות בירידה מהמדרגות אם לא תתחשב בגובה שלהם, לא קל להיאבק במשהו גבוה שיישב ולא ינטה ליפול, לא הכי סימפטי בעולם. זו הסיבה למה שירותי ההובלה לא משתמשים בעגלות לדברים האלו בעצמם!!! אני מחסנאי, מנוסה בשינוע של סחורות ומטענים בגדלים שונים ומשונים- ולא הייתי מנסה להעביר רהיטים ומכשירי חשמל עם עגלה. קח את זה לתשומת לבך ידידי.

יהיה לך יותר עדיף לדעתי להעיף מבט כאן וללכת על משהו כזה. מצריך 2 אנשים.

או, הכי פשוט בעולם, לחסוך קצת ולשלם לחברת הובלות שתעשה הכל בשבילך... במקום להתברווז עם זה בעצמך. יש חברות שגם עושות אריזה בעצמם, כמו "הובלות הסטודנטים". בי נשבעתי שבמעבר הדירה הבא אני פשוט משלם להם יותר, שיארזו הכל לבד ויעבירו את הדירה בשקט בעצמם- נגמר לי הברווז. אה, סוס...

אחרי שכל זה נאמר.

לפני כחצי שנה עברתי דירה. התארגנתי על עגלה מתקפלת "שלא יודעת לרדת מדרגות", למשקל של 100 ק"ג אם אני זוכר נכון. הייתי בקומה ראשונה, ואת רוב הקרטונים העברתי בעצמי בלאנסר (בדירה שעברתי אליה יש שביל גישה ומעלית כך שאין צורך לעלות במדרגות). בהתחלה העמסתי על העגלה קרטונים, והתחלתי לרדת איתה במדרגות. לא כיף. כל מדרגה "בום" בגב. ואלו לא היו משקלים גדולים במיוחד. התייאשתי באיזה שהוא שלב, ופשוט שמתי את הקרטונים כמו שאני רגיל- על הכתף, אחד אחד...והופ לאוטו.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודים, מאד ממליץ לא להוביל לבד מקרר. הסיכוי שתעשה נזק לעצמך או למקרר או לשניכם הוא לא זניח.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניות זה לא בעיה.

הבעיה זה דברים באמת כבדים, כמו מקררים וארונות.

ראישי שיש עגלות משא שמתאימות עד 150 קילו, שזה נראה לי הכיוון.

שאלה אחרת - האם יש עדיין מובילים סטייל "פנוי להובלה", שאפשר להזמין אותם מהרגע להרגע, כמו מונית?

כי לא הכל נכנס ביונדאי ליסינג [emoji20]

לא יודע לגבי מהרגע להרגע, אבל עדיין קיימים כל מיני אנשים שמחלטרים בהובלות קטנות מהצד. נעזרתי באחד כזה לפני כשנתיים להובלת מקרר גדול שירשתי מקרובת משפחה (הייתי צריך מקרר זמני לכמה חודשים). הבחור הגיע עם טוארג(!) עם נגרר. עד לנגרר וממנו העביר את המקרר על עגלה רגילה כזו של עד 100 קילו (היו מעליות במקור וביעד). ההובלה היתה בין שתי ערים סמוכות ועלתה 250 ש"ח.

מאמין שאתה דובר רוסית, אז ממליץ לך לגגל מודעות ברוסית של חבר'ה כאלה. כמובן שהכל בשחור, בלי קבלות ובלי ביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי זה עם 3 גלגלים יותר קל לסחיבה, לא?

אם אני מחליק אותה למעלה במדרגות, נראה לי שלא עשיתי בזה כלום, ובאותה מידה אני יכול להניח קרש ולדחוף את החפץ למעלה.

כמה אמור לעלות דבר כזה? ראיתי שיש כזה חשמלי, אבל נראה לי שזה יהיה קצת יקר, וזה כבר פתרון למובילים מקצועיים.

אין ניסיון עם אף אחת מהעגלות.

אני חושב שדווקא העגלה עם המחליקים יותר קלה לתפעול וכן משקיעים פחות כח בעת העלאת משאות.

לגבי הקרש, איך תניח קרש שיהיה מספיק ארוך ושלא יברח לך???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לא יודע לגבי עגלות מרובות גלגלים, אבל בחשמליות הנ"ל אנחנו משתמשים מדי פעם בעבודה, בעיקר כדי להרים ארונות שרתים במדרגות. המטרה של המתקן היא להחליף מנוף במקומות עם גישה בעייתית, לא לחסוך כח אדם. המתקן לא הכי יציב, דורש מפעיל שיחזיק את הידיים קבוע על הכידון ועוד אדם או שניים שיעזרו מסביב. למי שלא עובד איתו ביומיום הוא גם מאד כבד ולא הכי אינטואיטיבי, כך שזה כאב ראש לא קטן בסה"כ ובטח לא שיטה לחסוך הובלה חד-פעמית של כמה מאות שקלים.

הידני מן הסתם יהיה אפילו פחות בטוח לשימוש ע"י מישהו שלא מתורגל בזה. כאבי הגב בשבוע שלאחר ההובלה לא שווים את הכסף שנחסך, שלא לדבר על נזק פוטנציאלי למטען.

אם אתה לא מתכוון לפתוח עם זה עסק אלא מחפש פתרון נקודתי, תן למישהו אחר להתפרנס בכבוד וקח מוביל. לא חייב חברת לוגיסטיקה, מספיק אלכס כלשהו. מניח שלא תתקשה למצוא כזה בחדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שזה קצת יקר להביא מוביל בכל פעם שצריך משהו מיד2 (בשביל יש אוטו חברה?), ובסך הכל צריך להעביר את זה חצי קומה במדרגות.

אלכס ובוריס בטח ירצו כמה מאות שקלים על זה.

אם היה משהו מסודר, כמו Gett, אבל להובלות קטנות, היה טוב. או לחפש להכיר חבר עם טנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח סטארטאפ...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כסף, זמן, כח, ידע ורצון (בעיקר רצון) לפתוח עסק, במיוחד בתחום שאני לא מכיר, ואין לי שום עניין בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...