Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות טיפול שני ניסאן 2017 x-trail

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

במידה וזה מעניין משהו שיש לו או שוקל לרכוש ומחפש מידע אז:

ניסן אקס טרייל מודל 2017 מנוע 1.6 טורבו דיזל שעברה 56,000 ק"מ בשנתיים ניכנסה לטיפול באחד המוסכים המורשים בארץ לטיפול. לפי ספר יצרן אמורים לעשות טיפול כל 30 אלף או שנה, מה שקודם. פה עברו שנתי. הוחלפו פילטרים (לא זוכר במדיוק מה, אבל מה שדורש היצרן) למינהם, שמנים של מנוע וברקסים. עלות כוללת 1400 שח. בנוסף רפידות בלמים קדמים עוד 600 שח. סהכ אחרי הנחות (שקר כל שהוא) 2000 שח. אני בטוח שיש מוסכים זולים יותר... אבל אני משווה לאאוטלנדר שהיתה ברשותי וגם היא עשת טיפול שני ב 42,000 במוסך מורשה וגם שם חוץ מטיפול כללי החליפו רפידות בלמים והמחיר היה יקר יחסית לניסן 2400 שח. אז מי שעדין חושב שאחזקה של דיזל יקרה, על פי נסיוני האישי בלבד היא לא.

מקוה שתרמתי משהו למישהו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 22.2.2019 בשעה 20:49, MikMan כתב:

שלום לכולם

במידה וזה מעניין משהו שיש לו או שוקל לרכוש ומחפש מידע אז:

ניסן אקס טרייל מודל 2017 מנוע 1.6 טורבו דיזל שעברה 56,000 ק"מ בשנתיים ניכנסה לטיפול באחד המוסכים המורשים בארץ לטיפול. לפי ספר יצרן אמורים לעשות טיפול כל 30 אלף או שנה, מה שקודם. פה עברו שנתי. הוחלפו פילטרים (לא זוכר במדיוק מה, אבל מה שדורש היצרן) למינהם, שמנים של מנוע וברקסים. עלות כוללת 1400 שח. בנוסף רפידות בלמים קדמים עוד 600 שח. סהכ אחרי הנחות (שקר כל שהוא) 2000 שח. אני בטוח שיש מוסכים זולים יותר... אבל אני משווה לאאוטלנדר שהיתה ברשותי וגם היא עשת טיפול שני ב 42,000 במוסך מורשה וגם שם חוץ מטיפול כללי החליפו רפידות בלמים והמחיר היה יקר יחסית לניסן 2400 שח. אז מי שעדין חושב שאחזקה של דיזל יקרה, על פי נסיוני האישי בלבד היא לא.

מקוה שתרמתי משהו למישהו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

טיפול עבור אקסטרייל שלי 2017 דיזל עולה 950 ש"ח. שנתי אחרי שלוש שנים.

בטיפול שנתי שנה שעברה רצו להכניס לי גם בלמים ללא צורך, טיפלתי ב-550 ש"ח במוסך לא מורשה.

היום התקשרו ממוסך ממורשה בתום שלוש שנים מקניה (טיפול כל שלוש שנים או 30,000 ק"מ לפי המלצות יצרן?).

הציעו טיפול ב-910 שקל. מקווה שמעניין למישהו לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...