Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יכולות שטח פורסטר 2015 - 2016

matikrimerman
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני רואה פורסטרים X 2015 בטווח הק"מ והמחיר שמתאימים לי, אבל להבנתי בX אין את מערכת ה X-MODE בשנתון הזה. אשמח לשמוע ממי שמכיר עד כמה מערכת ה X-MODE תורמת באמת לביצועים. למיטב הבנתי רוב השיפור הוא ביכולת בקרת ירידה במדרון? בתור בעלים בעבר של רובקיון שבא עם מערכת כזו, אז זה מאוד מאוד נחמד, אבל חברים עם ג'יפים ללא המערכת הסתדרו גם כן (ואנחנו מדברים על ירידות שאני מאוד מקווה לא להיכנס אליהן עם פורסטר... ).

נעילות וכו זה כבר ממש גיים צ'נג'ר, אבל רק בקרת ירידה...? או שאני מפספס פה משהו ויש עוד שינויים קריטיים לשטח בין ה X וה XS ?

לא מחפש חיית שטח, אבל קורץ לי שאפשר לטייל בשטח (קל) עם המשפחה. היינו 99% סגורים על רכישת ספורטאז ופתאום נפל לי האסימון שדווקא פורסטר יכולה לתת לנו לפחות פתרון טוב יותר בתור משפחה שאוהבת לטייל.

אז בקיצור - אפשר לרדת עם 2015 X לשטח? או חובה להשקיע ב XS או 2016 X (שמגיע עם ה x-mode מובנה) ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מערכת x-mode באאוטבק. אני מניח שהיא זהה לזו שבפורסטר.

המערכת אינה קשורה לבקרת ירידה במדרון. לזה יש כפתור הפעלה בנוסף.

ה-x mode מזהה החלקה של אחד הגלגלים ובעזרת מערכת abs והדיפרנציאל המרכזי מנתב את הכח לגלגל שאינו מחליק.

לי הוא עזר להוציא את האוטו משקיעה פוטוגנית בבוץ אחרי שאשתי החליטה לקצר מהשטח ביום עם מבול.

סה"כ מערכת נחמדה אבל לא הכרחית לשטח קל. ובמאמר מוסגר, הפורסטר אוכל בלי מלח את האאוטבק ביכולת השטח שלו.

אגב, גם כן כבעל ג'יפ רוביקון בעבר - עזוב... אל תזכיר סובארו ורוביקון באותו משפט. זה מתכון לתקיעות שרק שופל יוציא אותך מהן, עם x-mode או בלעדיו.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...