Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות חשמליים במיצובישי לנסר 90' הפסיקו להגיב

memphis
שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

נסעתי היום בסבבה שלי בלנסר שנת 90' שלי, במהלך הנסיעה בטעות לחצת על הכפתור של ה NORMAL / LOCK והעברתי נראה לי ל LOCK ואח"כ בחזרה ל NORMAL,

אח"כ אני לא זוכר אם נגעתי בחלונות או לא..... החנתי את האוטו, חזרתי אליו כעבור שעתיים, התנעתי.... והחלונות החשמליים לא מגיבים ללחיצה על הכפתורים, לא מהכפתורים של הנהג, ולא של הנוסעים, לא משנה באיזה מצב NORMAL או LOCK....

מישהו יודע מה גרם לבעייה? האם אני בעצמי יכול לתקן אותה? וכמה יעלה לתקן אותה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתג שבו נגעת בטעות אמור לבטל את הפעולה של כל החלונות החשמליים,כמנגנון אבטחה. (יתכן שאצלך חלון הנהג אמור לפעול גם כשהמתג במצב נעילה, לא מכיר ספציפית).

אם ארבעת החלונות הפסיקו לפעול בבת אחת, זוהי תקלה באספקת המתח אליהם.

חפש (כפי שכתב רפי) נתיך שרוף של החלונות או תקלה במתג הנעילה בו נגעת. אם המתג מקולקל (כלומר לא מעביר זרם במצב נורמלי), אתה יכול לקצר את שני החוטים המגיעים אליו או לבטל את הפעולה שלו בדרך אחרת.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להיות ספונטני ורגיש.

וברצינות - אם יש לך ספר רכב, מן הסתם זה יהיה מצויין בו.

אחרת, הפשל שרוולים, העמד את הרכב המקום מאוורר, מוגן, מואר ושקט, בקר קודם בשירותים כדי שלא תהיה בלחץ, התרכז וחשוב.

נתיכים ברכב ימצאו אופיינית בקופסא בתא מנוע ו/או באזור שמשמאל ומתחת להגה (משהו בסביבת הסף הקדמי של דלת הנהג). אם על מכסה בית הנתיכים אין ציור סכמתי המכוון אל הנתיך הרלוונטי, נסה לשלוף אותם אחד אחד ולבדוק תקינות. נתיך מקורי של החלונות בודאי לא יהיה יותר חלש מאשר 20 אמפר, אבל אולי שלך כבר לא המקורי. הקפד להחזיר כל נתיך ששלפת ונמצא תקין למקומו. אל תשכח להצטייד מראש בנתיכים רזרביים וגם בפנס תקין, כדי להעזר בהארת האיזור אם הוא חשוך.

אם ברכב שלך מיקום הנתיך חמקמק במיוחד ואיש בפורום לא יצביע עליו עבורך , ניתן לברר בחשמליות או במוסך מתמחה בסוג הרכב שלך.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתג הLOCK מונע מהיושבים במושב האחורי לשחק בחלונות שלהם. הנהג עדיין יכול לשלוט בכל החלונות.

כנראה פיוז. אולי לחצת חזק על הכפתור וזה שיחרר טיפה את הצמה שמתחת לכפתורים. אתה יכול לבדוק גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...