Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלפו לרשת תמונות רשמיות של 208 החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבועיים לפני החשיפה הרשמית בג׳נבה דולפות תמונות (במכוון או שלא במכוון...) של הפיז׳ו 208 החדשה לאתר חדשות רכב צרפתי.

הדור החדש צפוי להציע גרסאות בנזין, דיזל (פיז׳ו עדיין לא מוותרים כרגע...), וחשמלית לגמרי (שכנראה תשתמש באותה פלטפורמה כמו הDS3 קרוסבאק המחושמלת).

כמו בשאר הדגמים האחרונים של פיז׳ו האינטריור מאמץ את i-Cockpit כולל הגה מרובע, דשבורד צף, ושאר האלמנטים המוכרים.

9825a5d181572267bdc1b19a5679ab25.jpg0e4eb3d1bd405fdd81c2da9853111ed5.jpge5f90789d04f2ad257f801b346c69b10.jpgf24ed8651496ed3d5576607516807ac9.jpg11064b58973b17576327bf3141aefdc9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבפנים זה נתון לדיון, נראה לי נורא מתאמץ בשביל סופר מיני עממית, משהו שמנסה לצעוק "יוקרה" אבל בלי החומרים המתאימים וההרכבה המתאימה יותר בקטע של "פתאט..." נחיה ונראה.

מבחוץ ממש לא אהבתי, זוויתי וחד, ממש לא נעים וזורם כמו הנוכחית. בטח עם הג'אנטים הלא הגיוניים האלו.

חבל שמעצבים רכבים כוחניים ו"יוקרתיים" במקום רכבים פשוט יפים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כשיצרן עושה דברים יפים בעיצוב פניםׁׁ בטח בסגמנט הזול יותר אנשים מתלוננים אבל אם העיצוב היה מעפן וקודר גם על זה היו תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הגימור שמוצגת בתמונות מתאימה לדגם קצה כמו ה-GTI. בישראל כנראה תגיע עם לוח שעונים מכני ורדיו תדיראן.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה508 וגם ה208 מרגישים לי קודרים בפנים, משהו שה3008 לא, בגלל הדמוי בד על הדלת אני מתאר לעצמי

מרגיש לי שהם רק הלכו אחורה מאז ה3008, איבדו חלק מהאלגנטיות בשביל רעבתנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אני קצת אמביוולנטי, אני לא מרגיש שהחלק האחורי מתאים ל 208 למרות שהוא בהחלט מחמיא לדגמים אחרים של הפיג׳ו כמו ה 508 וה 3008, פה זה נראה טיפה מאולץ ומצועצע. הפרונט נראה אחלה אבל עדיין, בחבילה הכוללת טיפה מאכזב.

אבל אם המראה החיצוני עוד נראה בסדר למרות שאני קצת חצוי לגביו, האינטריור כבר ממש כיעור פה, גם בעיצוב המגושם והמוקצן וגם בסטייל הקודר והרציני, אין מה להשוות בכלל לאינטריור היפהפה שהציגו בקליאו החדשה.

אני בטוח שזה יהיה רכב מעולה אבל החשיפה כרגע לא עושה הכי חשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם תמיד שומר את חוות דעתי לרגע בו אני רואה את הרכב in the flesh כי זה מאוד יכול לשנות דעה, אבל לפי התמונות לפחות, נראית פצצה.

יחד עם הקליאו, הולך להיות מעניין בסגמנט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בחזית מזכיר לי A1, שזה טוב.

בפנים זה נראה סביר. אם כבר תוקעים אייפד אז זה טוב שהוא לרוחב ולא לגובה.

מצד שני, משהו בפרופורציות נראה מוזר.. אולי זה בגלל הג'אנטים הגדולים אבל בתמונת צד האוטו נראה קצת "ג'יפוני" כזה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 208 לא אהבתי.

בפרונט נראת אגרסיבית עם נטייה לעיצוב של מאזדה 2/אאודי A1. מאחורה נראת כמו 5008. מהצד נראת כמו ג'יפון.

כאילו הרכב הורכב משאריות שנאספו מרצפת הייצור.

בפנים נראת מצועצעת מידי.

הקליאו החדשה נראת יותר טוב. מבחוץ כמעט ולא נגעו שזה מצויין. מבפנים הקפיצו משמעותית את איכות תא הנוסעים. והמנוע 4 צילנדרים נורמלי בנפח 1.33 ולא 3 צילנדרים רועד כמו אצל המתחרים (פיג'ו, פולקסווגן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...