Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Astra enjoy vs sx4crossover 2015

khc
שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שואל עבור חבר,

המצב כיום:

זוג +2 קטנים, i20 בת 10 מוערכת בכ20 אלף ש"ח.

קיבל הצעה לרכבים שבכותרת, משני מגרשים גדולים ומובילים.

שני הרכבים 2015, בעלות פרטית קודמת יד ראשונה, האופל כ35 אלף ק"מ, הסוזוקי 45 אלף ק"מ.

אופל ברמת גימור אנג'וי, הסוזוקי glx (2x4).

בטרייד על רכבו, יצטרך להוסיף כ 50 אלף לכל אחד מהדגמים.

נוחות, בטיחות, חסכון בדלק ושטח אחסון הם בראש סדר העדיפויות. מהירות סופית, או כוח, קצת פחות חשוב.

ישב בשני הרכבים אך לא עשה סיבוב עדיין,

אהב את תנוחת הישיבה והמרווח הפנימי בסוזוקי . אך עדיין מתלבט בין שתי ההצעות.

לדעתי האישית, שנמסרה גם לו: האופל יותר VFM, אף פחות סחירה בעתיד. מנגד הסוזוקי יותר אמינה ושומרת על ערכה.

ביקשתי שינהג על שני הדגמים ויבדוק עלויות ביטוח וטיפולים שוטפים.

כאן נדרשת חוכמת ההמונים, מי בעל היכרות אישית ויכול לתת נקודות זכות או נגד לכל אחד מהדגמים?

בנוסף, בהינתן התקציב והדרישות, המלצות נוספות יתקבלו בברכה.

תודה מראש.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמדובר על האסטרה הקודמת, הייתי בוחר בסוזוקי. האסטרה הקודמת לא היתה רכב מוצלח במיוחד, והסחירות והאמינות של הסוזוקי במקרה הזה שמות אותה במקום מוצלח יותר.

מצד שני, אם הוא מחפש נוחות, בטיחות וחיסכון בדלק (וגם מרחב פנים), ב-50 הוא יוכל למצוא 308 סטיישן מאותה שנה במצב סביר לגמרי, כל זה בלי למסור גם את היונדאי. לדעתי, לפחות מבחינת הרכב עצמו, זו אפשרות הרבה יותר מוצלחת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-308 יש (סוג של) בעיה אחת ידועה, רצועת התזמון שלה טבולה בשמן מנוע והיו מס' מקרים שבהם היא התחילה להתפורר, וזה עלול לפגוע במשאבה / לסתום מעברי שמן. זה קרה ל-daido1, אתה יכול לחפש את השרשור שלו. הפיתרון הפשוט הוא להיות מודע (ולעצור מייד בכל מקרה של תקלת שקשורה ללחץ שמן) ולהגדיל את תדירות חליפת הרצועה. יש טענות שעם הזמן הרצועה שופרה וזה כבר לא קורה יותר, אני לא חושב שמישהו פה באמת יודע

מעבר לזה, אין לה בעיות ידועות. Ron.p כבר עשה מעל 200,000 ק"מ עם 308.

מכיוון שעניין הרצועה די פתיר, והרכב בסה"כ מאוד מוצלח (אם אתה מסתדר עם ההגה הקטן ומערכת המולטימדיה), אני ללא ספק לא הייתי פוסל אותו, בטח במחירים הנמוכים שהוא נסחר בהם היום.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכול להיות שדורשים ממנו את אותו הסכום?

הרי מדובר באחד הרכבים הסחירים ביותר אל מול אחד הרכבים שממש לא.

האופל צריכה להיות הרבה יותר זולה כדי שההתלבטות תהפוך רלוונטית בכלל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף רכב הוא לא השקעה.

הסוזוקי עדיפה,לא התחברתי למיליון הכפתורים והמולטימדיה המקומית באסטרה.

הסוזוקי יותר אינטואיטיבית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...