Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות דרך נמוכים מסנוורים פורד אקספלורר 2018

davidco
שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

התחדשתי בפורד אקספלורר חדשה, שמתי לב שאורות הקסנון נורא חזקות

בשעות החושך בנסיעה בינעירונית הרבה אנשים מסמנים לי שאני מסנוור אותם.

האם יש פונקצית כיוון גובה חשמלית ברכב מסוג זה?

ממה יכול לנבוע הסינוור?בכל זאת מדובר ברכב חדש לחלוטין שהגיע ביבוא אז גם עבר רישוי וטסט לפני פחות מחודש.

אודה לעזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש כיוון אורות דרך. פשוט תקרא את ספר הרכב . פתחת אותו פעם ?

רכב חדש לא עובר טסט פיזי. פטור ל 3 שנים.

תגש רגע למכון רישוי בעירך ותבקש שרק יבדקו את האורות הקידמיים.לרוב זה לא עולה כסף כי זו בדיקה של דקה וחצי.

אין טופס ואין בירוקרטיה.

נושא נוסף שחשוב לשים לב אליו באקספלורר זה כאבי ראש בנסיעה ארוכה. לא יודע אם זה נפתר

https://eu.freep.com/story/money/cars/2018/01/23/ford-explorer-cabon-monoxide-recall/1058296001/

אבל מעניין לדעת אם אתה מרגיש את זה או שהצליחו להתגבר על הבעייה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם עכשיו חורף ואין סירקולציה פנימית של המזגן (אם בכלל מפעילים אותו).

משתמש פה בפורום דיווח שזה קרה לו בקיץ . אז סיכוי קלוש שתרגיש משהו ולפי מה שקראתי למרות שאין ריקול רישמי בנושא פורד שחררה TSB לדגמי 2011-2015 בלבד (לא שזה אומר משהו , כי ה TSB מדבר על ריח גופרית חזק ופה בפורום המשתמש לא דיווח על ריח בכלל אלא רק כאבי ראש)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש כיוון אורות דרך. פשוט תקרא את ספר הרכב.

ברכבים בעלי נורות קסנון/לד אין כפתור כיוון אורות.

הכיוון אוטומטי.

עריכה: פות"ש, הרכב הגיע ביבוא אישי?

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בספר בעמוד 355 באנגלית רשום איך יש בורג סודי מאחורי הפנס. לא הייתי מתעסק בזה . זה נראה יותר לטכנאים. קודם תבדוק שאתה מסנוור.

אבל בעיקרון יש מנגנון חשמלי שמאזן אוטומטית את הפנס לפי היציבה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. למה?

מאחר ובארה"ב קיימים רכבים עם פנסי קסנון וכוונון ידני, אך ספציפית באקספלורר נראה שהכיוון אוטומטי.

לכל חשמלאי רכב יש ציוד לבדיקת תקינות גובה הפנסים,אך עם זאת ברכב חדש הייתי בודק ראשית במוסך מורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנחנו הרבה צפונה, אבל בהחלט מוזמן אלינו :)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש כוון אוטומטי, אמור להיות גם כוון מכני בסיסי, שאותו יש לבצע כאשר הפנסים במצב מאותחל.

יתכן שנדרש לזה מחשב אבחון של פורד ולכן ההמלצה לגשת למורשה יבואן במקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא בעיה ברכב עצמו, גם אני שמתי לב שלרכבים בעלי תאורה כזאת מסנוורים גם באור נמוך, בנוסף כאשר נהגתי על מיצובישי אקליפס בעלת תאורת לד, גם לי סימנו שאני מסנוור ואף אחלק עצרו ונתנו לי לעבור.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איזה סוג תאורה יש ברכב, באור מעבר לא צריך לסנוור שום רכב שמגיע ממול.

אם זה קורה קבוע שמהמהבים לך כי את המסנוור, יש לגשת לבדיקת כוון אורות במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הגיע ביבוא אישי מארה"ב, אולי אושר עם הפנסים המקוריים.

והרי שהתקן לפנסים שם הנוגע לפיזור האלומה שונה. יתכן וזה הגורם לפידבק משאר משתמשי הדרך, אבל למיטב זיכרוני מעבר התקינה בארץ עדין אפשרי במקרה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...