Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

expressVPN כדי לפתוח תכנים בנטפליקס

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו השתמש פעם ב expressVPN כדי לפתוח בנטפליקס תכנים שאין בארץ?

האם זה עובד בצורה אמינה וטובה?

איזה שרת באיזה מקום בעולם אתם בוחרים?

כדאי להשתמש ב VPN הזה, או שיש משהו אחר יותר מומלץ?

ניסיתי את ה VPN שמגיע עם הדפדפן של אופרה והוא באמת פתח לי המון תכנים נוספים, אבל לא נראה שהוא בנוי להזרמת וידאו, אז אולי כדאי משהו יותר מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד בצורה מצויינת, אין לך מה לדאוג, יחד עם זאת, כאשר אתה במחשב, אתה יכול להשתמש בדפדפן אופרה, שם יש לך vpn שעובד על נטפליקס, בחינם, כך שלא צריך לשלם לאקספרס vpn, לשיקולך, שניהם עובדים ואמינים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

באיזה שרת באיזה מקום בעולם אתה בוחר באקספרס vpn?

ניסיתי את ה VPN החינמי של אופרה והוא עבד ממש לאט.

אתה רואה נטפליקס hd עם אופרה?

לא ראיתי שיש שם אופציות לבחור שרתים, יש רק כפתור on/off

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבחור יבשות, אתה לוחץ על כפתור הvpn, ואז נפתח לך דיאלוג מאיפה אתה רוצה לגלוש. מבחינת מהירות, express VPN הרבה יותר טוב, אבל זה עולה כסף,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי תודה. באופרה אחרי שבהגדרות מפעילים vpn, בשורת הכתובות לוחצים על הסמל של ה vpn כדי לבחור יבשת.

הבעיה היא שנטפליקס עובד טוב רק דרך אירופה, הוא עובד מושלם משם, אבל שם גם יש את הכי פחות תכנים.

באסיה ובארה"ב יש יותר תכנים, אבל האינטרנט משם סופר איטי ולא שמיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אקספרס vpn כשבועיים, עובד מצויין בטלפון, במחשב, במי בוקס אבל באפל טי וי מעט מזייף ואחת לכמה זמן צריך לאפס את ההגדרה, אני בטוח שיש לזה פתרון אבל פחות מפריע לי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנטפליקס תכנים שזמינים בישראל, אבל לא זמינים במדינות אחרות?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. היו כמה דברים שלא ראיתי ב vpn מאירופה של אופרה (שוודיה), אבל הם היו בארץ. לא ממש זוכר מה.

בחו"ל יש בעיקר יותר תכנים לילדים (אבל אין דיבוב לתכנים שאין גם בארץ), למבוגרים לא ראיתי הרבה דברים חדשים.

דרך ה vpn שלהם מאסיה יש הרבה יותר דברים בנטפליקס, יש כל מיני csi, ncis וכאלה וגם יותר תכנים לילדים.

אני ירדתי מזה, לא ראיתי שיש איזה משהו משמעותי ששווה את הטרחה או עוד כסף, את רוב הדברים יש גם בארץ.

זה לא שיש לי מחסור במה לראות, אני גם ככה לא עומד בקצב.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנטפליקס תכנים שזמינים בישראל, אבל לא זמינים במדינות אחרות?

כשהייתי בפולין לא מזמן הרבה תכנים שהורדתי מראש נעלמו מהרשימה. כששמתי מצב טיסה הם הופיעו שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...