Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המזגן החליט לסיים את ההתקשרות עם השלט...

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המזגן בסלון החליט שהוא מקשיב לשלט רק אם אני תוקע לו אותו מול העינית.

אז דבר ראשון החלפתי סוללות לחדשות (ולא נטענות).

אז מה. לא מעניין אותו.

עדיין במקרה הטוב צריך לדחוף למזגן את השלט בעין כדי שהוא יעבוד :lol:

פתיחת השלט וניקוי המגעים תבוצע בהמשך, בינתיים שאלתי היא - מה קרה פה? האם קרה לעוד מישהו? ואיך נפתר?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהעיין המשדרת בשלט נדפק או שהמקלט האופטי במזגן נדפק. אין קשר לניקוי מגעים. אני מהמר על השלט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לסמארטפון שלך יש משדר IR נסה להתקין אפליקציה להפעלת המזגן דרך הטלפון. אם עובד תקין אז הבעיה בשלט אם המצב נשאר כמו שהיה אז כנראה מודול החיישן IR במזגן תקול.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשרוף את הבית ותבנה חדש. חבל להתעסק עם זה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...