Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג סאבוופר.

OmriAtiya
שימו לב! השרשור הזה בן 1780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך לשדרוג הסט אפ שלי הגעתי לחלק של הסאב.

אני מחפש סאב SQ, מהיר פאנצי וחזק, יחליף סאב של הרץ hx300d מצויין אך נשמע כאילו הוא נגרר אחרי הסט הקדמי.

כרגע לא הוחלט תקציב, פתוח להצעות.

ישודך למגבר מוסקוני 200.4 שמוציא בגישור 640 בגישור של 4 אוהם, 950 בגישור של 2 אוהם.

תודה מראש לעוזרים,

עומרי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא אכפת לך יד 2 יש לי סאב מעולה של polk audio למכירה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה סוג ומידות התיבה שהסאב הנוכחי יושב בו?

מה נקודות חיתוך הקרוסאובר שלו (ב-HU ו/או DSP ו/או מגבר)?

האם השהיית זמנים ו/או פאזה כלשהי מעורבת בסיפור ו/או האם שינוי שלה לא יכול לתרום בפתרון?

אני מניח שאתה עובד איתו ב-2 אוהם סופי? מה קורה אם מנסה ב-8?

תוכל להגדיר יותר במדויק את הבעיה שאתה חווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב בתיבה אטומה בסביבות ה30 ליטר (לא זוכר עבר הרבה זמן מאז שקניתי אותו)

חתוך ב70hz בסלופ 12, מעוכב ב3.79ms שהם בול 1.3 מטר מהראש שלי.

ניסיתי להפוך פאזות, נהיה גרוע יותר.

אני עובד ב2 אוהם, לא ניסיתי עדיין ב8 אוהם.

נכון להיום אני מרגיש שהסאב לא מספיק מהיר, נגרר, מרוח.

עומרי.

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על

Image Dynamics IDMAX 12D4 V.4

עדיין ליאור מולטימדיה מייבא את החברה?

למישהו יצא לשמוע סאבים של גלאדן?

לא סביר להניח שהסאבים שלהם ישתלבו בצורה הטובה ביותר עם הסט שלי?

עומרי.

עריכה אחרונה על ידי OmriAtiya

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאבוופרים שקופצים לי לראש הם -

IDMAX אכן!

JL AUDIO W6

AUDISON VOCE כן כן - בשביל סאב 12 אינטש מהיר ופאנטשי - הוא בהחלט פוגע בהגדרה.

אבל הייתי שוקל בכלל דאבל 10 אינטש - שירד קצת פחות נמוך אבל יתן לך אימפקט הרבה יותר חזק באזור ה50-60 הרץ - לSQ בעיני זו אפליקציה נכונה יותר.

סאב וופרים של גלאדן עוד לא שמעתי - הרפתקאה זה תמיד כיף.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני חושב שסיכמתי שלוש סאבים שאני צריך לבדוק.

Idmax 12v4

Jl audio 12w6

Gladen zero pro 12

כולם יהיו בתיבות אטומות.

כמה משמעותי ההבדל בין הw7 ל6 של jl? שווה את ההפרש הכספי?

חוץ מהגלאדן שאני יודע איפה לשמוע,

יש מישהו שיכול לכוון אותי איפה אני יכול לשמוע את השני נוספים?

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממשיך להתנסות בכיוונים לפני שמרימים ידיים ורוכשים סאבוופר אחר. אבל זה אני.

אין לי כרגע כיוון (No pun intended) להמליץ עליו בהקשר זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 12w6 אם אתה רוצה לשמוע איך הוא נשמע, תיבה אטומה, יש לי גם 10w7 אם תרצה גם לשמוע

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממשיך להתנסות בכיוונים לפני שמרימים ידיים ורוכשים סאבוופר אחר. אבל זה אני.

אין לי כרגע כיוון (No pun intended) להמליץ עליו בהקשר זה.

מסכים. אפשר לשפר צליל ואופי של סאב די בקלות עם משחק בפרוססור, אני הרמתי את אזור ה50-63 ב2 DB הנמכתי מ20-40 כדי להוריד קצת ויברציות והסאב הפך יותר פאנצ'י ונעים.

בנוגע להשהיית זמנים- נסה בלי להתחשב במרחק לנסות להשהות בקפיצות עד שאתה שומע את הסאב פוגע הכי קרוב אליך, נסה לשנות גם סלופים ולעשות את אותה בדיקה, אולי עם קצת זמן ומשחק תצליח לשנות את מה שמפריע לך.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הW6 הוא מוצר מוכוון SQ

הW7 מוכן יותר לכוון SQL ואפילו SPL

ה6 הוא מדוייק, חזק, נקי וטונאלי

ה7 נוטה להתפרע ולצאת קצת משליטה כשזה מגיע לתדרים נמוכים מ40 הרץ ועוד יותר חזק - לדעתי לא מתאים לאפליקציית SQ וזה מנסיון ארוך טווח עם 8W7

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי 12w6 בתיבה פורטד

יש לי 13.5w7 בתיבה פורטד.

הw7 יותר ברוטאלי,קצת פחות מדוייק אבל בעל נפח גבוה יותר.

הw6 הוא יותר עדין.

אם אני רוצה להתפרע אני מגביר אותו,אם אני רוצה קצת יותר דיוק אני מוריד לו קצת עוצמה והוא גם מאוד מדוייק.

שני דברים שונים.

אני לא יודע אם בכלל מוכרים בארץ w6/w7.

זה תלוי מאוד איזו מוזיקה אתה שומע.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אריק, ממה שהבנתי גם הסט הקדמי שלך זהה לשלי. איך השילוב בין הjl לגלאדן?

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אבל הייתי שוקל בכלל דאבל 10 אינטש - שירד קצת פחות נמוך אבל יתן לך אימפקט הרבה יותר חזק באזור ה50-60 הרץ - לSQ בעיני זו אפליקציה נכונה יותר.

סאב וופרים של גלאדן עוד לא שמעתי - הרפתקאה זה תמיד כיף.

תראה מה עשית.. [emoji6]

רשמים בהמשך.

חג עצמאות שמח!

עומרי. b3a3dd462e0edd209eb3c65de4e0d075.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...