Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סורנטו 2015 צורה חדשה

erosen
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לרכוש מבן משפחה סורנטו 2015 (מסוף השנה, צורה חדשה) דגם אורבן הבסיסי.

הרכב יד 1 פרטי, טופל במוסכי החברה, מאוד שמור ללא שום פגם.

האם רמת הסחירות של הרכב מצדיקה לשלם מחיר מחירון מלא על הרכב או שמצבו בשוק לא מזהיר ? אני מאוד אוהב את הרכב אבל אין לי מושג לגבי האם מדובר ברכב מבוקש או רכב שקשה למכירה ונמכר מתחת למחירון.

ברור לי שרמת הוודאות שלי לגבי מצב הרכב גם היא שווה כסף, אבל אני מתייחס לערך השוק בלבד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל ביד 2 כמה מבקשים ותקבל מושג.

אם המחירים המבוקשים קרובים למחירון אזי עשית עסקה טובה.

בגדול, אתה קונה רכב יד 2 עם 100% ודאות לגבי הרכב...במידה וזה הרכב בשבילך, אני הייתי סוגר את העסקה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר במחיר גבוה מהמחירון בדרך כלל , די מהר נעלם מהלוחות וצריך להזדרז .

כמובן שהוא צריך להיות עם נתונים טובים, קמ נמוך, נראה מצוין ומטופל במורשה.

מניסיון אני רושם, לא מהאויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מצויין ואפילו הטוב ביותר בקטגוריה שלו, ואין הרבה ממנו בשוק יד 2 כרגע אז הוא נמכר במחיר מחירון, לא פחות. בקיצור אני ממליץ על הרכב, הוא מאוד אמין כמו כל הרכבים של קיה וגם נוח מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...