Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב עם שיעבוד

Userforc
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב מחר אני נוסעל בדוק רכב ובשיחה בפלאפון מתברר שיש על הרכב שיעבוד,המוכר אמר שהוא יסע לבנק לפני שאני אבוא לבדוק את הרכב כדי לסדר את כל העיניין של השיעבוד בבנק .

עכשיו השאלה היא אם הוא נוסע ועושה הכל כמו שצריך ואני בודק ואכן הוא עשה הכל זה אומר שמאותו הרגע הרכב נקי ואין לי צרות לעתיד?

כי לפי מה שהבנתי למשכון והשעבוד לוקח לרדת 4 שבועות אבל כן אפשר לעשות העברה האם זה נכון?

ובעט הקניה חוץ מבכון בדיקה,ובדיקת משכון במשרד המשפטים מה עוד עלי לעשות כדי לוודא שהכל בטוח ונכון ?

אשמח לעצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפריע להעברת בעלות זה שעבוד במשרד הרישוי. אחרי שהוא מסלק את החוב לבנק ומסכימים לשחרר לו את הרכב, הם מסירים במקום מהמחשב של הבנק את השעבוד במשרד הרישוי וניתן להעביר בעלות.

לגבי המשכון ברשם המשכונות, או רשם החברות אם הרכב שועבד בחשבון של חברה, לוקח יותר זמן להסיר אותו כי הבנק שולח לרשם בדואר הודעה על ביטול השעבוד. אתה יכול לבקש העתק מהמסמך שהבנק שולח לרשם

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפריע להעברת בעלות זה שעבוד במשרד הרישוי. אחרי שהוא מסלק את החוב לבנק ומסכימים לשחרר לו את הרכב, הם מסירים במקום מהמחשב של הבנק את השעבוד במשרד הרישוי וניתן להעביר בעלות.

לגבי המשכון ברשם המשכונות, או רשם החברות אם הרכב שועבד בחשבון של חברה, לוקח יותר זמן להסיר אותו כי הבנק שולח לרשם בדואר הודעה על ביטול השעבוד. אתה יכול לבקש העתק מהמסמך שהבנק שולח לרשם

הבעיה היא שהוא עושה את זה לפני שאני מגיע כדי כביכול לחסוך בזמן עכשיו מספיק לי שהוא הסדיר את החוב ויש לו מסמך מהבנק שמאשר את זה ,זה מספיק לי כהוכחה שהרכב לא ממושכן יותר מבחינת הבנק או שאני צריך לחכות כמה שבועות עד שהכן מופיע ברשם המשכונות שהוא כבר לא ממושכן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה שהוא עושה את זה קודם. יביא לך העתק מטופס הסרת שעבוד של הבנק שיישלח לרשם המשכונות.

אתה בכל מקרה לא צריך להיות מודאג מזה כל כך כי אם השעבוד יוסר ממשרד הרישוי ותוכלו להעביר בעלות, אז זה סימן שהבנק כבר לא מחזיק את הרכב כביטחון לאשראי.

אף בנק לא יילך לתפוס רכב ששוחרר על ידו ממשרד הרישוי ועברה הבעלות עליו.

אני יודע מה אני אומר. אני עובד בנק בעצמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה שהוא עושה את זה קודם. יביא לך העתק מטופס הסרת שעבוד של הבנק שיישלח לרשם המשכונות.

אתה בכל מקרה לא צריך להיות מודאג מזה כל כך כי אם השעבוד יוסר ממשרד הרישוי ותוכלו להעביר בעלות, אז זה סימן שהבנק כבר לא מחזיק את הרכב כביטחון לאשראי.

אף בנק לא יילך לתפוס רכב ששוחרר על ידו ממשרד הרישוי ועברה הבעלות עליו.

אני יודע מה אני אומר. אני עובד בנק בעצמי...

אחלה תודה רבה

ושאלה קטנה השנתי שעד שרשם המשכונות לא מוריד הרכב יש איזה חלון זמן שהבעלים יכולים להחזיר שעבוד או משהו כזה יש לך מושג קראתי על זה איפשהו ולא כזה הבנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך את עצתי מניסיון.

מי שמוכר לך את הרכב, שיקפוץ על הבוקר לרשם המשכונות ביד אליהו ויוריד את המישכון אונליין.

בין הבנק לבין רשם המשכונות תמיד יש " קצר " כלשהו.

אני סגרתי את ההלוואה על רכב שהיה לי , חודשיים לפני שמכרתי אותה.

להפתעתי שבאתי למכור את הרכב, הרכב היה עוד עם מישכון.

הלכתי לבנק ולקחתי טופס מקורי של הסרת מישכון וטסתי ליד אליהו.

אם במקרה הסרת המישכון " תיפול " בין הכסאות, אחרי זה יהיה לך בהרבה יותר קשה לשכנע את מוכר הרכב שירוץ איתך.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים לא יכול להחזיר משכון, אלא רק הגוף הממשכן. אף בנק לא יעשה דבר כזה על רכב שכבר שוחרר ונמכר.

אפילו במקרה שהרכב יישאר ממושכן ברשם המשכונות, הוא ימושכן בקשר עם חוב של המוכר ולא קשור אליך.

אף בנק לא ירוץ לתפוס רכב שכבר שוחרר משעבוד במשרד הרישוי ונמכר. זה לא יעבור בית משפט.

אם הרכב כבר בן שלוש שנים ומעלה, אז בכלל, הבנק כבר לא יממש אותו כי התמורה לבנק יחסית לשווי שלו ועלות התפיסה שלו, לא משתלמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...