Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי אויס אקספרס

ofirta
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

התחלתי להתעניין בעסקת ליסינג פרטי ויצא לי לדבר עם שלמה סיקסט ואויס (עסקת אויס אקספרס). ממה שאני קורא פה לא מעט בפורום לגבי אויס אקספרס ובשונה משלמה סיקסט בסוף תקופת העסקה ( אצל אויס מדובר ב 30 חודש) אפשר להחזיר את הרכב בלי שום התחייבות ובלי כאבי ראש. האמת שגם משיחה שלי עם הנציגה שלהם לא צוינה שום מגבלה לעניין החזרת הרכב וסגירת הסיפור איתם בתום התקופה.

עם זאת משיחה ארוכה עם סוכן של שלמה סיקסט, הוא דאג לציין שאצלם בתום העסקה (3/4/5 שנים) אם אני רוצה להחזיר את הרכב, אז מבוצעת בדיקת שמאי /ק"מ/מצב הרכב שבסופה יחושב מחיר הרכב ומול זה בודקים מה יתרת החוב שיש לי בעסקה ( כלומר במילים פשוטות אם המחיר המשוקלל של הרכב יהיה גבוה מיתרת החוב אז אני מחזיר את הרכב בלי שום תשלום נוסף).

ייתכן שבאויס אין בדיקה שכזו של הרכב בסוף התקופה (מחיר משוקלל מול יתרת החוב)- ממש ככה לסיים את העסקה ולהחזיר את הרכב ?!??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעושה באוויס כבר שלוש עסקאות אכן אין שום התחייבות ושום דבר אתה מחזיר וזהו כמובן שאם הרסת שפשפת או משהו תצטרך לתקן . אגיד לך את האמת הייתי בשלמה סיקסט לפני כשבועיים המחירים שלהם יותר גבוהים והעסקאות שלהם ממש אבל ממש לא הגיוניות כל המסלולים המסובכים שלהם והעניין שציינת עם דוח השמאי הורידו אותי מהעסק אישית . עסקת ליסינג אמורה להיות פשוטה לביצוע ולהבנה (שוב על פי דעתי) כי היא נותנת לך בסופו של דבר נוחות ובשלמה סיקסט אני לא הבנתי איזו נוחות יש מליון כוכביות בתום העסקה שאתה כבר לא יודע אם עשית מימון או ליסינג . עוד אציין בפניך שלפני שתסגור תעשה סבב וצבדוק מול מספר חברות כמו פריים ליס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשירשור עם 2 שאלות:

1) מה ביטוח כולל? והאם הוא שווה משהו?

2) יש מקדמה, יש תשלום חודשי. אחרי תום העסקה אני יכול לעזוב את הרכב ולא להמשיך מחדש או לקנות את הרכב עליו נהגתי או להמשיך לעסקה נוספת. האם מדובר בעסקה מההתחלה? כלומר שוב לשלם מקדמה ואז תשלום חודשי לפי סוג הרכב והעסקה? או שיש שינוי כלשהו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הביטוח מופעל רק בשעת תאונה כלומר אם עשית תאונה עוד באותו יום יקחו תרכב ויביאו לך חליפי במקום . הבעיה בביטוח שלהם שאם האוטו נתקע עקב תקלה טכנית אז זה על חשבונך תצטרך לגרור או להזמין שירותי דרך ולשלם . כמוכן ההשתתפות עצמית בתאונה באם אתה אחראי עולה 1700 שח אם לא אשמתך כמובן שלא תשלם . הביטוח שלהם ממולץ למי שיש לו נהג חדש כי הם גובים תוספת של 50 שח בחודש שזה כלום כסף לעומת השוק .

2. יש מקדמה שאתה יכול לקבוע את ההחזר החודשי ככל שמתאים לך . שנגמרת העסקה או שאתה מחזיר את הרכב בלי אותיות קטנות ובלי בלאגן וזהו הסתיימה העסקה , אופציה נוספת היא לרכוש את הרכב בהפחתה מהמחירון והאופציה האחרונה היא להתקדם לעסקה חדשה עם מקדמה חדשה ותשלום חודשי חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חברות הליסינג בתום העיסקה אם יש נזקים לרכב הלקוח מחוייב בהשתתפות עצמית, ואם יש כמה מוקדים אז בכמה התשתתפויות עצמיות. אין דבר כזה להחזיר רכב בלי שיתחשבנו עם החוכר על נזקים/קילומטראז' עודף.

לעיתים אם יש עסקת המשך ילכו לקראת הלקוח, אבל זה לפנים משורת הדין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הביטוח מופעל רק בשעת תאונה כלומר אם עשית תאונה עוד באותו יום יקחו תרכב ויביאו לך חליפי במקום . הבעיה בביטוח שלהם שאם האוטו נתקע עקב תקלה טכנית אז זה על חשבונך תצטרך לגרור או להזמין שירותי דרך ולשלם . כמוכן ההשתתפות עצמית בתאונה באם אתה אחראי עולה 1700 שח אם לא אשמתך כמובן שלא תשלם . הביטוח שלהם ממולץ למי שיש לו נהג חדש כי הם גובים תוספת של 50 שח בחודש שזה כלום כסף לעומת השוק .

2. יש מקדמה שאתה יכול לקבוע את ההחזר החודשי ככל שמתאים לך . שנגמרת העסקה או שאתה מחזיר את הרכב בלי אותיות קטנות ובלי בלאגן וזהו הסתיימה העסקה , אופציה נוספת היא לרכוש את הרכב בהפחתה מהמחירון והאופציה האחרונה היא להתקדם לעסקה חדשה עם מקדמה חדשה ותשלום חודשי חדש.

תודב רבה על תשובה מפורטת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חברות הליסינג בתום העיסקה אם יש נזקים לרכב הלקוח מחוייב בהשתתפות עצמית, ואם יש כמה מוקדים אז בכמה התשתתפויות עצמיות. אין דבר כזה להחזיר רכב בלי שיתחשבנו עם החוכר על נזקים/קילומטראז' עודף.

לעיתים אם יש עסקת המשך ילכו לקראת הלקוח, אבל זה לפנים משורת הדין.

סליחה, אבל מה זה נזקים ומה זה בלאי סביר?

רכב שחנה במרכזי ערים יהיה במקרה הטוב עם שריטות בפגוש קדמי ואחורי, במקרה היותר נפוץ עם מעיכוצ עדינות בדלתות ובכנפיים.

אם סופרים כל מוקד נזק זה יכול להיות גם 4-6 מוקדים!

חברות הליסינג בד"כ מבצעות פחחות זריזה על כל הרכב וצבע כללי. שמעתי שמעט פחחות וצבע כללי עולות להן באיזור 1000 שח. על זה הן מקבלות תוספת "השבחה" מלוי יצחק במחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה, בכל פעם שהייתי צריך לסיים עסקת ליסינג, הלכתי לפחח וסידרתי את הנזקים טרם ההחזרה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקאות ליסינג פרטי סטנדרטיות הן ל-20k בשנה, אפשר במאמץ גדול ותוספת משמעותית לקבל עסקה ל-30k. לנסועה של 40k העצה הטובה ביותר שאוכל לתת היא לרכוש רכב בן שלוש עם קילומטראז' ממוצע, ולנסוע בו עד שייגמר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...