Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבנים שעפות מתחת לגלגלים, אשמת מי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התמזל מזלי ועפה לה אבן גדולה מגלגלי משאית שנסעה לפני היישר לתוך הפגוש של הליסינגומטית התורנית.

התוצאה היא שבר בפגוש ובפנס קדמי.

האם האחריות הביטוחית חלה על המשאית?

באיזור האירוע מתבצעות עבודות תשתית, האם האחריות לאבנים בכביש חלה על הקבלן המבצע?

זו היא שאלה מסקרנות היות והרכב הוא מהעבודה והביטוח ישבור את הראש לבד, אבל מענין אותי מה היה קורה לו מדובר ברכב הפרטי שלי שמבוטח רק בצד ג'.

*האבן הייתה מונחת על הכביש, לא על או בתוך המשאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לך לברך הגומל דמיין מצב אם היא עפה לך לפרצוף.

אני הייתי תובע את שניהם נהג/ בעל המשאית ( למרות מה שכתבת כי את זה רק אתה יודע ) ואת החברה שמבצעת עבודות בכביש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בשאלה דומה.

לפני מספר ימים נסעתי בכביש 85 מכיוון כרמיאל לעכו, מי שמכיר יודע שכל הכביש בין כרמיאל לאחיהוד בשני הכיוונים מלא בבורות וחלקי כביש שמתפוררים עוד ועוד אחרי כל רכב שעובר, אלוהים יודע למה אף אחד לא מטפל בכביש הזה - במהלך הנסיעה עפה אבן די גדולה מכיוון התנועה הנגדית כשחלפה משאית ללא מטען (המשאית הייתה בימיני שלה ואני הייתי בימיני הנגדי) שגרמה לקילוף צבע קל במכסה המנוע ולמכה בשמשה שגרמה למעין "בור" קטן שמרגישים עם האצבע ורואים לעין אך לא לסדק, אם מהירות הנסיעה הייתה גבוהה יותר או שפגיעת האבן הראשונית הייתה בשמשה אין לי שום ספק שהיא הייתה מתנפצת.

אין לי כלכך כוונה לתקן את הנזק כי הוא לא בולט או מפריע, אך כן קצת חושש שה"בור" בשמשה יתפתח לסדק ואעבור בהזדמנות הראשונה אצל זגג לקבל חוות דעת.

במקרה שכזה, על מי בעצם האשמה? נתיבי ישראל שלא מתחזקים את הכביש? או על המשאית?

אדגיש כי האבן שעפה היא למעשה גוש אספלט שפשוט התפורר מהכביש כשהמשאית חלפה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתיבי ישראל היא הכתובת הברורה.

אני מוציא דרישה גם לנהג המשאית , מסופקני אם יש לך בכלל פרטים שלו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

למשאיות אמורים להיות שטיחי מגן שאמורים למנוע התעופפות של עצמים זרים לאחור . לפעמים הם נקרעים ולא תמיד מקפידים להחליף אותם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין פרטים על המשאית, לילה + 3 נתיבים בינינו + כיוון נגדי + גדר הפרדה.

תודה על התשובה :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

למשאיות אמורים להיות שטיחי מגן שאמורים למנוע התעופפות של עצמים זרים לאחור . לפעמים הם נקרעים ולא תמיד מקפידים להחליף אותם .

במקרה שלי מדובר במשאית די חדשה עם שטיחים, אך השטיחים מכסים קצת יותר מחצי מגובה הגלגל, והסלע עף מתחתיו.

ואכן שלחתי לוטו אחרי המקרה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...