Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לבעל מקצוע בחיפה - תיקון מדרגת אבן בכניסה לבניין

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בכניסה לבניין שלי יש מדרגות אבן ישנות שנראות כאילו עשויות מאותו חומר שעשויה אבן משתלבת (לא בטוח). אחת המדרגות נשברה ודורשת תיקון.

אני מנסה לסייע לועד הבית שלי באיתור בעל מקצוע שיוכל לתקן אולם מתקשה למצוא כזה. אציין שועד הבית שלי דיבר עם מישהו שאמור לבוא ולראות ואשר אמר שכנראה ניתן יהיה לבצע את ההשלמה עם בטון, היות שכנראה כבר אין ייצור של מדרגות כאלה. באם לא יהיה פתרון אחר זה מה שנעשה, העניין הוא שיפה זה לא יהיה.

אודה אם למישהו יש כיוון לאיש מקצוע המתאים לעבודות כאלו ואם יש המלצה חמה למישהו ספציפי בחיפה בכלל טוב.

מצ"ב תמונה.

בתודה מראש,

בן

מדרגה (800x600).jpg

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצצתי, לא ראיתי משהו רלוונטי. ההעדפה היא לאתר בעל מקצוע רלוונטי ופחות את החומר. אני מניח שבעל מקצוע שמתעסק בזה יידע מה לעשות.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה, יש איזשהו פורום מתאים לשאול שם מה ששאלתי פה?

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. זה?

http://www.archijob.co.il/aj-forums/index.asp

איזה פורום הכי יתאים?

בן

BENJ: