Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מולטימדיה למאזדה 3 2018

sasa_204
שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרשום בגוגל תקבל לא מעט סרטונים מסבירים איך בדיוק לבצע זאת. כאן לא ניתן לפרסם דברים מסוג זה (לא חוקיים). אבל לא בטוח שעדכון שתעשה יעבוד לך יציב.

אני הייתי ממליץ לבצע התקנה ושדרוג במוסך מורשה של ביבואן "ניר צבי" נכון שזה בעלות אבל זה גם לא רק עדכון תוכנה אלא גם החלפת פורט USB עליו מתחבר הנייד לרכב וכמובן נשארת אחריות של הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

מפנה אותך למבצע שהעלינו ממש לאחרונה - קישור

בנוסף, זה המידע:

מערכות המולטימדיה של מאזדה קיבלו שדרוג ך-APPLE CAR PLAY (בקרוב גם לאנדרואיד).

את השדרוג ניתן לבצע בכל

מוסך מורשה , הוא נמשך כ-3 שעות וכולל החלפת רכיב של המערכת.

העלות היא 1,500 ש"ח אך לחברי הפורום 10% הנחה - 1,350 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (ושדרוג גרסה של המערכת, כמובן).

*תקף עד סוף חודש מרץ 2019, בהזמנה מראש ובקביעת תור*

עדי 053-3405179

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מפנה אותך למבצע שהעלינו ממש לאחרונה - קישור

בנוסף, זה המידע:

מערכות המולטימדיה של מאזדה קיבלו שדרוג ך-APPLE CAR PLAY (בקרוב גם לאנדרואיד).

את השדרוג ניתן לבצע בכל

מוסך מורשה , הוא נמשך כ-3 שעות וכולל החלפת רכיב של המערכת.

העלות היא 1,500 ש"ח אך לחברי הפורום 10% הנחה - 1,350 ש"ח כולל מע"מ והתקנה (ושדרוג גרסה של המערכת, כמובן).

*תקף עד סוף חודש מרץ 2019, בהזמנה מראש ובקביעת תור*

עדי 053-3405179

1500 שקל בשביל עדכון גרסה? זה נשמע לא הגיוני בכלל אגב שוחחתי עם היבואן אמרו לי שהעדכון בחינם במוסך מורשה מטעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 שקל בשביל עדכון גרסה? זה נשמע לא הגיוני בכלל אגב שוחחתי עם היבואן אמרו לי שהעדכון בחינם במוסך מורשה מטעמם.

אפשר לקבל קצת פרטים עם איזה מוסך מורשה דיברת בדיוק ועל איזה עדכון תוכנה מדובר? כי עדכון תוכנה המאפשר חיבור ל-Car Play/AA כולל גם החלפת פורט USB והורדה של חלק מהדשבורד בכדי לבצע זאת. אף מוסך לא יעשה זאת חינם כי שעת עבודה של המוסך עולה כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם היבואן

אמרתי להם רוצה לעדכן מערכת מולטימדיה לגרסה אחרונה

אמרו גש למוסך מורשה מאזדה

אמרתי להם זה עולה כסף?

ענו לי לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שגרסת תוכנה שתומכת בזה היא אחרונה? שאלת אותם לגבי התממשקות של נייד לרכב? אני גם עשיתי את אותה שיחה בטלפון עם דלק מוטורס הם לא ידעו להגיד לי והפנו אותי למוסך מורשה הקרוב לבית. פניתי אליהם והם כלל לא הבינה על מה אני מדבר והפנו אותי ל "קוברה מערכות" שעובדת עם היבואן להתקנות של תוספות בארץ. רק קוברה הפנו אותי למוסך מורשה הראשי "ניר צבי" ואמרו שהם כן מבצעים את השדרוג שאני שואל עליו. וכאשר דיברתי עם "ניר צבי" ידוע בדיוק על מה מדובר וישר אמרו שכן הם מבצעים את ההתקנה של "קיט" הכולל שדרוג תוכנה ושינוי חומרה (החלפת פורט USB) בעלות 1500ש"ח כולל מע"מ. היה כאן בשרשור נציג שמוסך מורשה אחר שעושה זאת בהנחה...חינם לא נראה לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אם זה עוזר למישהו הכנתי שני מדריכים ליוטיוב, אחד על עדכון התוכנה ושני על החלפת ההאב. אפשר לשאול שאלות בתגובות. בהצלחה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...