Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משני לבית עד 25 אלף מקסימום

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

זוג פלוס ילד מחפש רכב שני לבית,הרכב הראשון והעיקרי הוא פג'ו 308SW מנוע 1.2 טורבו פיורטק והוא ישרת את האשה שבעיקר נמצאת עם הילד הקטן.

מחפשים רכב בשבילי עד הסכום שבכותרת.

מבחינת מה אני מחפש ברכב זה קצת יותר כוח ממשפחתומטית 1600,כמה שאפשר חסכון,אמינות ובטיחות כמובן הרכב חייב להיות מרווח כי הגובה שלי הוא 2.07,חשבתי על הונדה סיויק סדאן...אפשר לקנות כזאת משנת 2007-2008 בסכום הנ"ל..מה דעתכם על הרכב?

האם יש לכם עוד רעיונות בראש?

קטגוריית המיני והסופר מיני לא באות בחשבון כי הן קטנות מידי לצערי..

נ.ב-

פתחתי כבר פוסט בנושא בעבר אבל הוא לא רלוונטי כי סכום הרכישה ירד.

מצטער מראש....

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תקציב כזה, הייתי הולך על רנו מגאן 2 מ-2008 או מגאן 3 1600 עם ק"מ עד 100K. שני הרכבים נוחים ובטיחותיים. אם תמצא מגאן 2 שמורה, חסכת אלפי שקלים.

עריכה אחרונה על ידי kamradkin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספיריט משנתון 06-07 נכנסת בתקציב,

היא מצויידת במנוע 2.0 כך שיהיה לך אקסטרא כוח.

אופציות נוספות הן מאזדה 6 וסובארו B4.

לדעתי, לא תרגיש תוספת כוח בסיוויק שהצעת, היא די סטנדרטית מבחינת נתונים.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו בשישי באוויס,הציעו לנו קרוז 2014 ב 29 אלף שח,זה דגם סדאן פלטינום עם מנוע 1600,דעתכם?האם עדיף לרדת בשנה או שנתיים ולקחת קרוז מנוע 1800?

האשה מאוד אוהבת איך שהרכב נראה ובמידה ונקנה אותו הוא זה שישרת אותה,כמה הוא אמין,נוח,חסכוני?

האם הונדה סיויק 2009 סדאן תהיה אופציה טובה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעה לגבי מה עדיף:

1.) קרוז 1600 סדאן/האצ'בק 2013-2014

2.) קרוז 1800 סטיישן 2013-2014

3.) הונדה סיויק ES סדאן 2007

הרכב מיועד ל4-5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק 1.8 מהווה אופציה מעולה, רכב חסכוני יחסית לקטגוריה עם שילוב מנוע וגיר מוצלח.

במקומך הייתי מחפש דגם LS משנתון גבוה יותר, אמנם פחות איבזור אבל סביר להניח פחות בלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גובה כמו שלך אני מציע לך לרכוש פולקסווגן גולף פלוס, יש לו תקרה מאד גבוהה ומרחב פנים אדיר בציר האורך, ובאדיר אני מתכוון למרחב רגליים במושב האחורי שהוא אחד מהגדולים בשוק הרכב בכלל גם כיום וגם ותנוחת נהיגה מעולה לנהג ויש גם משענת מרכזית מתכוונת לגובה ולאורך מאד נוחה. תנוחת הנהיגה בכל המושבים גבוהה בסגנון ג׳יפוני.

בשנים המוקדמות (2006 עד 2008 הוא מגיע עם מנוע 1.6 אטמוספרי (מנוע עם הזרקה רגילה ומנוע עם הזרקה ישירה fsi) וגיר אוטומטי פלנטרי עם 6 הילוכים שלא היה לאף רכב בקטגוריה בשנים הללו אבל הביצועים די חלשים ומשנת 2009 ואילך נוספו גם מנועי 1.2 או 1.4 tsi וגיר dsg שמעניקים ביצועים מצויינים וצריכת דלק מודרניים לחלוטין, הרבה יותר טובים מהרכבים בטווח המחיר הזה.

אפשרות נוספת היא רנו סניק עם מנוע 2 ליטר וגיר רציף של ניסאן, גם כן רכב גבוה ומאד מרווח ובעל ביצועים טובים.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק מעדכן,בסופו של דבר ככל הנראה אני אשאר עם הפג'ו ונכון להיום שריינו קיה סול שנת 2013 יד ראשונה פרטית מטריידמוביל לאשתי,אין מה לעשות שבסופו של יום היא נדלקה על הקיה והעלנו את התקציב ל35 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...