Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר למורה נהיגה להשתמש בטלפון ?

יענקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזכרת לי נשכחות מלימודי הנהיגה ב-1997 או 1998...

המורה דיבר 95% מהזמן בטלפון. בלי שום הגזמה. נכנס לרכב, שיחות שיחות שיחות, מסתיים השיעור, ביי.

זה כי אתה צעיר, אצלי אי שם ב-1989 לא היו טלפונים. המורה "נאלץ" להיות מעורב בלימודי הנהיגה שלי.

אבל, אם נהיה כנים, לנהוג ברכב תכל'ס כבר עשיתי בגיל 14. זה היה רק עניין של להוציא את הרישיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הימים שאם לא היית אשכרה מדבר עם זה שלידך, היית סתם משתעמם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהרוב לא יבינו שזה אפשרי אבל כשאני למדתי נהיגה, לאף מורה לא היה טלפון סלולארי, גם לראש הממשלה או לנשיא...

את התור היינו קובעים משיעור לשיעור, במקרה חירום היינו מתקשרים למשרד או לבית ומשאירים הודעה...

לרכב לא היו: ABS, כריות אוויר, חלונות חשמל, הגה כוח או מזגן...

אהה, ולמורה היה מותר לעשן תוך כדי...

האמת, עבד לא רע והנה אני כאן לספר לכם על כך...:)

אולי גם מטלפון ציבורי עם אסימון, כי הדואר עדיין לא התקין טלפון בבית? לפחות הדבר הזה היה בבית שלי כבר ב-1962.

אבל עם מנוע בעל הספק 48 כ"ס ומומנט 8.5 קג"מ המורה היה צריך אשכרה ללוות אותך עם הרגל בתרגולת עם הקלאץ' כדי שלא תדרדר בזינוק בעליה ברחוב העוגן. לפחות לא בחנו אותנו עם קופסאות גפרורים מאחורי הגלגלים.

וברצינות - מורה לנהיגה צריך להיות ערני, כמו גם מלווה לנהג חדש. ובינינו, כל מי שיושב במושב הקדמי הימני צריך להיות ערני, למקרה שדעתו של הנהג תוסח, אפילו על ידי ארוע אחר הקשור בנהיגה.

קוריוז קטן: אחד התלמידים של המורה שלי לנהיגה עשה תאונה קטנה בשיעור החימום לטסט. לקח את המכונית של השותף בביה"ס לנהיגה, מדגם קצת שונה (למורה שלי היה אסקורט מדור ראשון, לשותף היתה ברנדה) - ועבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב לא היו: ABS, כריות אוויר, חלונות חשמל, הגה כוח או מזגן...

אהה, ולמורה היה מותר לעשן תוך כדי...

האמת, עבד לא רע והנה אני כאן לספר לכם על כך...:)

לי זה עבד גם עם ABS, חלונות חשמל ומזגן על אימפרזה גפ"מ שמוציאה 90 קמ"ש ביום טוב.

מזגן דווקא עושה פלאים ליכולת להתרכז בכביש ולא בזה שאתה עוד שניה מתפגר מחום ועשן סיגריות של המורה.

עצם העובדה שיש לי רקורד של 14 שנים של 25-30 אק"מ בשנה בלי אף תאונה ועם דו"ח מהירות אחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...