Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקות זיהום אוויר באמצעות אפליקציה - סקודה פביה 2012

haima23
שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

התעסקתי מעט עם האפליקציה Carista על מנת לשנות כמה הגדרות בפאביה (2012)

לפני שעשיתי את זה קיבלתי את התוצאות הראשונות (רק הOxygen Sensor כשל) לאחר שהתעסקתי עם ההגדרות קיבלתי את התוצאות השניות.. כמו כן נדלקה לי נורה הנורה נכבית לאחר התנעה..

מה המשמעות של הבדיקות הנ"ל ושל הנורה?

האם היא נדלקה בגלל ההתעסקות שלי או בגלל הבדיקות? או שזה קשור אחד לשני?

תודהWhatsApp Image 2019-02-19 at 09.29.48.jpegבדיקהש.jpegWhatsApp Image 2019-02-19 at 09.34.36.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא אפשרות לערוך את ההודעה. עדכון: בטעות איפסתי את המד קמ של המרווח טיפולים - יצאתי ליצן רציני

בכל אופן הק"מ כרגע עומד על 92500 בערך והטיפול הקודם היה ב79000. חשבתי להקדים מעט את הטיפול.

בהעברת הבעלות בדואר קיבלתי שובר לטיפול ראשון במורשה, אך ברור לי שאם יהיו בעיות מעבר לטיפול שגרתי לא ארצה לטפל במורשה, איך לדעתכם נכון להתנהל?

יש המלצות למוסכים לא מורשים באיזור תל אביב? מחירים סבירים..

אשמח גם להתייחסות להודעה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ההתנעה אין נורות דולקות?

אם כן, הכל תקין.

תתעלם ממה שרשום באפליקציה, האפליקציות האלו בהרבה מקרים לא מסוגלות לקרוא את הנתונים כמו שצריך ומראות תקלות שאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הייתי היום בצ'מפיון, אין לי מושג למה אבל הייתי בטוח שהנורה הזו לא נדלקת אפילו בסוויצ' מופעל, הם הצליחו לערער לי את הביטחון בזיכרון שלי-טענו שאין מצב ותמיד זה דולק בסוויצ' מופעל אך לא מותנע..

תודה בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש נורות שנדלקות לפני התנעה ונכבות זה אני יודע. השאלה אם הנורה הזו אמורה להיכבות רק אחרי ההתנעה
בס"ד

מנורות מצבר ומנוע(נורה כתומה), לאחר הנעה הם נכבות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב..

מה שבדקת עים ה carista זה בכלל לא סריקת תקלות..

לחץ על דיאגנוסטיק.

מה שבדקת זה את התמיכה ומה כן יבדק בסריקה

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לממיר הקטליטי נראה שהיא כן מצליחה להתחבר וכנראה הערכים לא בטווח הנורמה שצריכים להיות על פי האפקליקציה.

חיישן חמצן לא זמין וכנראה בגלל זה הוא "נכשל" בבדיקה.

בכל מקרה בגלל שאין לך מושג מה הערכים התקינים שהרכב צריך להציג ומה הערכים שהאפליקציה מכוונת אליהם אתה לא יכול לדעת אם מדובר על תקלת אמת או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממיר קטליטי נבדק על סמך מה שמדווח חייישן חמצן אחורי, חוץ מזה אין לממיר משהו שאפשר להתחבר עליו.

אם חיישני החמצן "לא זמינים" אז האפליקציה לא יכולה לדעת מה מצב הממיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...