Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על פורד פוקוס טורר

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר כמובן על הדגם של השנים האחרונות,לאחר מתיחת הפנים והחלפת הפווארשיפט בגיר אוטמטי רגיל.

האם יש פה מצב שאתה מקבל אוטו מעולה במחיר רצפה בגלל שהשם של המותג נהרס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. רכב טוב עם מנוע טורבו חזק והתנהגות כביש טובה.

החיסרון שלו נשאר במרחב במושבים האחוריים.

אם אתה לא צריך להסיע באופן קבוע מבוגרים מאחור, אז לא נורא

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם מישהו יכול לתת חוות דעת על המנוע אקובוסט והתיבה האוטומטית (2015-2017)

אני לא קונה מפרטי,כנראה מחברה מוכרת,בעבר ליסינג,,,,איך השוק מגיב לדגם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך השוק מגיב לדגם? לא טוב, הדגם הקודם הרס את השם לחלוטין, מעבר לזה צריכת דלק גבוה יחסית, על בעיות אמינות לא שמעתי, בגלל שכמעט אין כאלו על הכביש, לדעתי, במחיר הנכון, עם ידיעה שלמכור את הרכב הלאה, יהיה מאוד קשה, היא קניה טובה, אבל רק אם המחיר משקף את חוסר הסחירות של הרכב.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קונה מפרטי,כנראה מחברה מוכרת,בעבר ליסינג,,,,איך השוק מגיב לדגם ?

אם זה גם עם עבר ליסינג, השוק לא יגיב לדגם.

זה לא רכב גרוע, אבל המוניטין שפוקוס הצליחה לבנות לעצמה עם אמינות כמעט יפנית של דור 1 ו-2, נהרס לגמרי עם כניסת דור 3 עם התיבה הרובוטית, כאשר מלהיט מכירות זו הפכה לפסל סביבתי במגרשי ליסינג, וזה משתקף גם לדגם המשך, שכמעט ולא רואים אותו.

בנוסף, גם הצריכת דלק של דגם טורבו אוטומטי, הבנתי שהיא לא להיט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב פצצה במעט מאוד כסף ונותן תמורה מעולה בכח, התנהגות ואמינות, מרווח מאחורה אם לא קריטי אז אפשר לחיות עם זה, אגב, לדעתי רכב מאוד יפה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות:

חזק,התנהגות כביש,מראה.

חסרונות:

צפוף מאחור,מולטימדיה גרועה,צריכת דלק.

חזק : מנוע אקובוסט,ולפי מה שידוע לי הוא מוצלח מה TSI,,התנהגות : פורד ידועים בשלדה והתנהגות כביש מצויינת,,מולטימדיה : לא מעניין אותי ,,צריכת דלק : טוב זה גיר אוטומטי רגיל,אתם באמת חושבים שהוא שותה יותר דלק ממאזדה ? לא נראה לי

בסך הכל זה נראה לי אוטו חבל על הזמן,המינוס היחידי שלו זה האבא שלו,שדפק את כל המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזק : מנוע אקובוסט,ולפי מה שידוע לי הוא מוצלח מה TSI,,התנהגות : פורד ידועים בשלדה והתנהגות כביש מצויינת,,מולטימדיה : לא מעניין אותי ,,צריכת דלק : טוב זה גיר אוטומטי רגיל,אתם באמת חושבים שהוא שותה יותר דלק ממאזדה ? לא נראה לי

בסך הכל זה נראה לי אוטו חבל על הזמן,המינוס היחידי שלו זה האבא שלו,שדפק את כל המשפחה.

עובדתית יש מנוע PSA 1.2 טורבו עם תיבת הילוכים אוטומטית רגילה שנותנת צריכה ממוצעת של ליטר דלק ל15 ק"מ....אז ככה שזה לא רק עניין התיבה...

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדתית קשה לקבוע צריכת דלק.

תלוי בתוואי ובסגנון.

בנהיגה אגרסיבית עירונית בקלות אפשר להגיע לצריכת דלק של 8 קמ"ל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,מישהו יכול לשפוך קצת אור על התיבה האוטומטית של הפוקוס החדשה (לא הפווארשיפט) ,האם היא יפנית ? מי מייצר אותה ? מה האמינות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי ויקיפדיה מדובר על תיבה ותיקה יחסית מפיתוח משותף של פורד עם ג'נרל מוטורס, במקרה של פורד מיוצרת באוהיו ארה"ב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת סלקטשיפט שש הילוכים פיתוח של פורד... הפאוורשיפט משודכת לגרסת הדיזל של הפוקוס... הגיר של דגם הבנזין הוא פלנטרי ולא רובוטי.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Punz בחן אותה לא מזמן בשרשור "בוחרים רכב ליסינג"

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...