Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים

freemee
שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום,

ברשותי רכב קיה פיקנטו ספורט שנת 2015 אוטומט.

עשיתי החודש טיפול של ארבע שנים לרכב במוסך מורשה כאשר הקילומטרז׳ עומד על 45000.

בטיפול הכל עבר טוב חוץ מזה שהם כתבו הערה שצריך להחליף צמיגים קדמיים.

יום לאחר מכן עשיתי טסט במכון הרישוי ולא אמרו לי שום דבר על הצמיגים.

מהסתכלות על הצמיגים עדיין אני רואה חריצים ובתכלס אין כמעט הבדל בין הצמיגים הקדמיים לאחוריים במראה.

אז השאלה שלי, האם לדעתכם באמת צריך להחליף צמיגים? איך אני בודק? למה המכון רישוי לא עלה על זה? הגיוני שאחרי 45 אלף קמ כבר אצטרך להחליף?

מצד אחד מוזר לי שהמוסך סתם יגיד כי הוא לא מרוויח מזה כסף, מצד שני לא ברור על סמך מה הוא ביסס את ההנחה הזאת.

אם יש צורך, אוכל להעלות תמונות של הצמיג.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מכיר מכוניות שעברו טסט עם צמיגים גמורים. אז ככה שזה לא אומר כלום.

זה הצמיגים המקורים של הרכב

Hankook ?

אם כן הייתי מחליף אותם בלי קשר. אצלי אחרי שנה התחילו להתפורר החלפתי רביעיה.תמונות גם יעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלושה דברים שגומרים כל צמיג טוב : שחיקה ,שמש ותאונות . כנראה ששחיקה גבוהה אין לך כי הנסועה נמוכה.אז יש מעל 2.5 מ"מ חריץ

אבל השמש מייבשת את הצמיג לאט לאט. אז תשים לב אם אין סימני התפוררות , סימני צלוליטיס בצדדים (סדקי יובש) וכו'

הם גם סימן שהגיע הזמן לומר שלום.

תלוי בתנאים ,אבל יש בהחלט צמיגים שמתחילים להתייבש ב 45000 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה save ו absulutt על התגובות.

אני מצרף תמונות של הצמיגים.

הצמיגים באמת לא עברו הרבה קילומטרז׳ אבל אולי זאת השמש התל אביבית ששחקה אותם..

בהנחה שכן כדאי להחליף, מה אתם ממליצים להחליף ל? יש לי את הצמיגים המקוריים של hankook.

בנוסף, אם יש לכם המלצה לפאנצ׳ר מאכר בהרצליה פיתוח, אשמח.

והערכה של כמה אמור לעלות כזאת החלפה (פר שני צמיגים).

תודה!

image1.jpg

image2.jpg

image3.jpg

image4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ התמונות ודעתי הלא מקצועית, הצמיגים קצת יבשים אבל לא משהו שנראה לי חריג מאוד ודורש החלפה מיידית.

יש לדעתי אפשרות למשוך איתם עוד קיץ.

אפשר להצליב אותם עם הצמיגים האחוריים (קדימה-אחורה באותו הצד) שסביר במצב טוב יותר.

אם המידה שלך היא 175/50R15 75H, מדובר במידה לא נפוצה בארץ (אולי 3 דגמים נורמלים שמיובאים) ובכלל. צריך לבדוק בכלל אם יש צמיגים זמינים וטריים במלאי. אפילו אם דרך יבואן הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...