Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסור "מקצועי" 2 בוכנות באוטודיפו. שווה משהו?

good__one
שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.autodepot.co.il/7909762.html

כיוון שיוצא לי לבקר בזמן האחרון יותר מדי בפנצ'ריה (מתחיל לחשוש שמיהו 'מחפש' אותי :?)

אני מעוניין לרכוש קומפרסור שיחסוך לי את החלפת הגלגל עד ההגעה לפנצ'ריה (5 דק' / 2 ק"מ)

יש למישהו מושג האם שווה לקחת את הסיכון?

האם ברמת המחיר הזו יש אלטרנטיבה טובה יותר?

אולי דווקא זו https://www.alexsander.co.il/product/5460/2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קומפרסור שכזה יהיה לרוב סיני ובאיכות זהה. קח את הזול ביותר.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה היא מילוי אויר מזדמן פעם בהרבה זמן, גם הכי זול שיש לקנות עושה אצלי את העבודה. עלה 49 שח בתחנת דלק ובינתיים כבר ניפח אצלי ואצל אחרים משהו כמו 10 צמיגים ועדיין חי. החיסרון: ניפוח איטי, משהו כמו 5 דקות עד שאפשר לנסוע על הצמיג, 10 דקות לצמיג ״מלא״ ב30 psi. אי אפשר לנפח מספר צמיגים ברצף - צריך לתת לו להתקרר

ברכב השני יש מנפח יותר מקצועי מאוטו דיפו (אבל פחות ממה ששאלת עליו), עלה 99 שח בזמנו ומנפח הרבה יותר מהר, וגם מגיע עם סט ניפוח לאופניים וכדורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצופים ... אחרי שרכשתי ב 130 ומשהו.. (היה מבצע ל 72 שעות)

הורידו עכשיו ל 114 ש"ח ..

אצלי הוא עדיין סגור באריזה, עדיין לא יצא לי לבדוק אותו.

הקומפרוסר עצמו נטו 25X15X10 ס"מ, ללא התוספות של הצנורות.

הוא מגיע עם תיק בד שקצת מגדיל את הנפח שהוא תופס .. ואולי טיפה מגן עליו.

אבל אם אתה רוצה לשמור אותו לטווח ארוך.. אז האריזה שכוללת קלקר גודלה 25X25X30 ס"מ

הוא מגיע עם חיבורי תנינים ישירות למצבר - פיוז של 30 אמפר (פיוז גדול ישן.. זרקתי את כל הפיוזים האלה שהיו לי ) מחובר בטור .

ובחוברת רשום שהוא יכול לצרוך עד 25 אמפר !!! שזה 300W ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קומפרסור שכזה יהיה לרוב סיני ובאיכות זהה. קח את הזול ביותר.

יש שני סוגים - גוף מתחתי וגוף פלסטי - קח את המתכתי. אגב, נמכר ברשת מקס-סטוק ב-100 ש"ח בלי שום מבצע.

לדוגמה:

https://www.wallashops.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%9B%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%90%D7%99%D7%93%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D/pi6wqdfkgj

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כזה מהאיביי במחיר של בערך 65 שקל.

עושה עבודה טובה לא הייתי מסתמך עליו באופן קבוע.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...