Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הקורסה 2016

lze22
שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי ב1 המגרשים ברחובות אופל קורסה שנת 2016 עם 69000 ק"מ ,

כמובן שאקח את הרכב לבדיקה משלי למרות שזה מגרש מכוניות מאד אמין ברחובות למי שמכיר רכב הרצל קאר

איך הוא מבחינת אמינות,דלק, והאם באמת הרכב עגלה?

אגב הוא דורש עבורה 60 אני מביא את השברולט שלי כמקדמה שזה יוזיל לי תמחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכונית בינונית ביותר ולא הכי סחירה. המחיר שדורש הסוחר הוא מחיר ״שיטת מצליח״ - אם הוא מצליח, הוא עושה אחלה רווח...

מפעל הפיס מגריל קורסה ברמת גימור מאד פשוטה, והרבה מהזוכים מוכרים אותם מיידית. מחיר של מכונית פיס כזאת, חדשה מזוכה היא באזור ה-68K₪.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית בינונית ביותר ולא הכי סחירה. המחיר שדורש הסוחר הוא מחיר ״שיטת מצליח״ - אם הוא מצליח, הוא עושה אחלה רווח...

מפעל הפיס מגריל קורסה ברמת גימור מאד פשוטה, והרבה מהזוכים מוכרים אותם מיידית. מחיר של מכונית פיס כזאת, חדשה מזוכה היא באזור ה-68K₪.

תאמין לו שקרוז כמה שהוא אמין אי אפשר להיפטר ממנו,בשורה התחתונה ממליץ או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בצרכים ובמחיר הרכישה.

מכונית לא הכי זריזה, כפי שכבר הבנת. צריכת דלק משולבת באזור ה12-13 ק״מ/ל׳.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בצרכים ובמחיר הרכישה.

מכונית לא הכי זריזה, כפי שכבר הבנת. צריכת דלק משולבת באזור ה12-13 ק״מ/ל׳.

בוא נשאל ככה איך הרכב סוחב בכללי,איך הוא יסחוב עם מזגן ואוטו מלא ,איך הוא יסחוב בעליות עם ובלי מזגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה הסטנדרטים שלך. האוטו יעלה לירושלים...

תבקש מהסוחר נסיעת מבחן.

ברור שאבקש,שמע אם היא תעלה כמו הקרוז זה מצויין בשבילי אבל אם היא תיהיה עגלה כמו האקסנט 1.4 אז עדיף רכב אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט 1.4 הרגישה לי מטוס לעומת קרוז 1.6 .

קורסה עגלה , אבל פחות עגלה מהקרוז.

שמע הקרוז עלתה לי יפה עליות כולל מזגן לעומת אקסנט 2009,שלא סחבה בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-60 אלף ש"ח חפש לעצמך פג'ו 208 טורבו בנזין 1.2. תסחוב לך מעולה, שיפור בצריכת דלק ביחס לקרוז, שיפור בביצועים, שיפור כנראה בנוחות ובהתנהגות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-60 אלף ש"ח חפש לעצמך פג'ו 208 טורבו בנזין 1.2. תסחוב לך מעולה, שיפור בצריכת דלק ביחס לקרוז, שיפור בביצועים, שיפור כנראה בנוחות ובהתנהגות.

לא מתקרב למתכון לצרות שנקרא רכב צרפתי מעדיף רב קו, רק לא להכניס ראש בריא במיטה חולה אני רוצה מידע רק לגבי הקורסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין כה וכה אתה לא מקבל שום דבר שאומרים לך, אז קנה קורסה וזהו. למה לשאול? מצאת רכב גרמני איכותי, בטח גם עם "פח עבה", אמינות מעולה ואיכות שהצרפתים בחיים לא יעשו.

לעניין, הקורסה מיושנת ובינונית במקרה הטוב. היה פה פעם מישהו עם קורסה שהתפרקו לו כל מיני דברים שממש לא צפוי שיתפרקו ברכב בין כמה שנים (אתה יכול לחפש). לא ברמה של אסון, סתם מטרד שלא ברור למה שתרצה לקנות אחד, אבל בהצלחה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין כה וכה אתה לא מקבל שום דבר שאומרים לך, אז קנה קורסה וזהו. למה לשאול? מצאת רכב גרמני איכותי, בטח גם עם "פח עבה", אמינות מעולה ואיכות שהצרפתים בחיים לא יעשו.

לעניין, הקורסה מיושנת ובינונית במקרה הטוב. היה פה פעם מישהו עם קורסה שהתפרקו לו כל מיני דברים שממש לא צפוי שיתפרקו ברכב בין כמה שנים (אתה יכול לחפש). לא ברמה של אסון, סתם מטרד שלא ברור למה שתרצה לקנות אחד, אבל בהצלחה.

רציתי לקבל תגובות איך הרכב ולא שיציעו לי רכבים,שאסון להתקרב אליהם כמו צרפתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל די גדול בין להגיד "אני נכוויתי פעם (או פעמיים, או שלוש), או מכיר מישהו שנכווה, אז אני לא קונה צרפתיה, לבין מה שאתה אומר. לא יזיק לך לנסות להבין אותו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש קורסה 2019 שלא נסעו בה מזוכה שזכה בלוטו ומעדיף כסף-ב 68,000 שח- אתה עדיין מוכן לקנות כזו עם קילומטראג׳ גבוהה במחיר דומה?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...