Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקנות לאכיפת רכב זר שחונה בחניה פרטית

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרה, התיעוד היחיד שמצאתי לתקנות החדשות בנושא הן במסמך הבא, אבל במסמך בתיקון התוספת השניה, סעיף 2ב לא מפורט בדיוק מה מידות השלט, החומר או צבע וגודל האותיות. מישהו יכול לעזור?

43728.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה לא נכנסה לתוקף עדיין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אושרה או לא

בספר החוקים היא לא מופיעה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.

התקשרתי למרכז מידע של המשטרה לבדוק מה הם חושבים על העניין. המוקדן אמר לי שבמקרה של רכב שחונה בחניה הפרטית שלך אפשר להזמין שוטר, כמובן להוכיח לו שמדובר בחניה פרטית שלך בעזרת הנסח טאבו, והשוטר ינסה לאתר את העבריין ואם לא אז יתן לו קנס. מעניין לפי מה הם פועלים אז בדיוק. ולמה צריך לאתר קודם את העבריין ורק אם לא נמצא אז יקבל קנס ולא יקבל קנס ישר במקום בתוספת לנסיונות איתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונה עך הסגת גבול צריכה להיות מוגשת בתחנה. שם יש חוקר שתפקידו לבדוק את העובדות שמביא האזרח ולהחליט על פעולה כזו או אחרת.

זה הליך פלילי נטו.

שוטר או מתנדב בתנועה לא עוסק בפלילים (למרות שעבירת תנועה היא עבירה פלילית כי המדינה תובעת, אבל בהרבה החרגות) ולכן כל מה שיכול השוטר לעשות הוא לאתר בעלים.

אם לא מצליח, להנחות את האזרח להצטייד בנסחי טאבו ולגשת לתחנה הקרובה.

עד שלא תתקבל הנחייה מפורשת (על פי התיקון) לא יהיה טיפול אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. שוטר תנועה הוא שוטר לכל דבר ואם צריך הוא אוכף גם עבירות פליליות.

אבל לאירועים של חניה בחניה פרטית ממילא לא שולחים שוטרי תנועה אלא שוטרי סיור. ואם השוטר רואה שאכן זו הסגת גבול והמסיג מסרב להזיז את הרכב אז השוטר צריך לעכב אותו לחקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אבל בתחנה שלי מתנדבי הית"מ מגיעים לארועי חסימה ולפעמים השיטור העירוני.

מסכים שאם מגיע בעל הרכב ומסרב להזיזו זו בעיה שונה. כאן יש לנו תקיפה שהיא פלילית מובהקת ויש לי כלים כ שוטר​ להתמודד עם המצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה זה לא מלווה ישר בקנס. למה אדם צריך לחוות עגמת נפש של המתנה, קריאה למשטרה, נסיונות איתור וכו' מבלי שהפולש לשטח הפרטי שלו נענש. מה ימנע ממנו לחזור על זה שוב? הוא יגיד לעצמו שבמקסימום יזמינו שוטר שיקרא לו להזיז את האוטו ובזה זה יגמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להטיל קנס צריכים חקיקה מתאימה.

בדיקה נוספת העלתה כי למרות אישור החוק בכנסת עכשיו מדיינים לגבי גובה האותיות בשלט וגם איזה קנס יוטל.:cry:

כרגע אין כזו, ואם נלך בנתיב שמדובר בהסגת גבול המקסימום הוא הגשת תביעה פלילית נגד המסיג , ואז השופט יגזור את עונשו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...