Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע משתנק, מרעיש ורועד- פיג'ו דגם 2008

Ofer_or
שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכל העוזרים.

ברשותי פיג'ו דגם 2008 שנתון 2016 , 1200טורבו.

הוא בבעלותי עשרה חודשים בלבד.

בעת הרכישה ביצענו בדיקה הכי יקרה במכון היקר והנחשב ביותר והרכב עבר בהצלחה. מיותר לציין שרכשנו את הרכב עם בסה"כ 20 אלף קילומטר מיד ראשונה פרטי.

לפני שבועיים התחלתי להבחין כי המנוע לעיתים משתנק ומקרטע כאשר נותנים גז אחרי האטה או בהתחלת נסיעה. גם במהירויות נמוכות וגם בגבוהות אפילו מעל 100 קמ"ש.

בנוסף, בעמידה ללא מצב אקו, כאשר המנוע פועל, יש רעד שלא היה לפני כן. וכשנותנים גז או נוסעים מהר יותר, המנוע או הגיר מרעישים כמו משאבת אוויר שנושפת.

כל אלו לא היו עשרה חודשים.

פניתי למוסך שטיפל בכל הרכבים שהיו לי, מוסך מורשה ומכובד ומוכר כמוסך שירותי וטוב.

אמרו לי שהפלגים היו שרופים לחלוטין. על הדרך עשו ניקוי מצערת, החלפת כל השמנים וטיפול עשר אלף.

אמרו לי שהכל סודר.

בדרך הביתה, נסיעה של כעשר דקות, שמתי לב שעדיין יש ממש בקטנות השתנקות, אבל כל השאר כאילו לא היה.

חשבתי אולי אני מדמיינת אז לא חזרתי למוסך.

יומיים למחרת הרכב הפך לגרוע יותר ממה שהיה.

אני לא יודעת מה הסיבה לכל זה ומה לעשות.

אני שוקלת על אף ששילמתי כאלפיים שקל למוסך שלי, לפנות למוסך לובינסקי של פיג'ו שהם יבדקו ופשוט לשלם. אני בסה"כ רוצה שהרכב יחזור להיות מושלם כמו שהיה ולנהוג בלי דאגות.

אשמח לכל עצה או מידע שיש לכם.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות עד חודש נובמבר הקרוב.

אבל מניסיון עבר כשמגיעים מוצאים שהבעיה לא באחריות ומשלמים ביוקר. כעת אני במצב שכבר שילמתי ביוקר ואני מייואש מוכנה לשלם עוד יוקר רק כדי לפתור את זה. אבל מה מבטיח שהם יצליחו?

אנחנו מאיזור נתניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך במיקרה איזה פלאגים שמו? במידה ולא...אתה יכולה להעלות את החשבונית? לגבי ניקוי המצערת..האם היא פורקה ונוקתה ביסודיות מחוץ לרכב או שעל ידי ריסוס תוך שהמנוע עובד/לא עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך במיקרה איזה פלאגים שמו? במידה ולא...אתה יכולה להעלות את החשבונית? לגבי ניקוי המצערת..האם היא פורקה ונוקתה ביסודיות מחוץ לרכב או שעל ידי ריסוס תוך שהמנוע עובד/לא עובד?

בחשונית רשום פלג אירידיום ורשום חומר למצערת וניקוי מצערת... לא ידוע לי שאר הפרטים ששאלת. האם זה עוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך למוסך היבואן

אבל אם אתה רוצה מוסך פרטי הייתי הולך למוסך גבע בתל אביב.

תעשה עליו חיפוש בפורום הוא מאוד מומלץ.

תודה על ההמלצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה גרוע יותר?

אותן בעיות?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

כמו שכתבתי בפוסט לעזרה, הרכב עדיין משתנק במצבים שציינתי, רועד במצבים שציינתי ובנוסף, כאשר אני נוסעת ונותנת גז במהירות, יש רעש שנשמע כמו משאבת האוויר בתחנות הדלק כשהיא מוציאה אוויר וזה נובע או מהמנוע או מהגיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, עשו אבחון/טיפול שגוי/חלקי

מאיפה אתה בארץ (אם מותר לגלות) ?

מי המוסך הקבוע ?

כמה שילמת לו על "טיפול 10 מורחב" ? זה דגם שבכלל דורש טיפול כל 15 או שנה. אין טיפול 10.

זה נשמע כמו המערכון של הגשש על המכונית של קלרשו.

שילמת הרבה ומגיע לך מנוע שקט.

אין סיבה שלא יהיה כך הדבר.

אם יש לך סבלנות (לי אין) ,הייתי בהחלט חוזר למוסך יבואן (אחר) רק למישהו שמבין בדיאגנוסטיקה ומסביר לו את הסיפור.

במקביל פונה לשירות לקוחות של לובינסקי ופורס את הסיפור עם מספרים וטלפונים ( [email protected] ). אולי יצליחו להציל משהו מהכבוד המקצועי שנפגע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כמה דברים: המוסך שבו טיפלת, הוא מורשה יבואן? הרכב טופל במוסכים מורשי יבואן עד עכשיו בצורה מסודרת? אם זה מורשה יבואן, למה שילמת כל כך הרבה?

בכל אופן, מכיוון שהרכב באחריות, דבר ראשון הייתי ניגש למוסך מורשה. לא נראה לי שזו בעיה שנובעת מבלאי סביר של משהו שהוא לא באחריות. בכל אופן, הייתי דורש לקבל אישור על כל תיקון שלדעתם לא במסגרת האחריות ומחויב בתשלום.

אפשר גם לחזור למוסך שהיית בו ולהראות להם שהבעיה לא נפתרה, אבל לא נראה שיש להם מושג מה הבעיה, אז פרט לבזבוז זמן וויכוחים מיותרים לא נראה שיצא מזה משהו חיובי.

לסיום, if all else fails, גבע הוא לגמרי המקום שהייתי ניגש אליו, ו/או אורן שירותי רכב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהרכב באחריות והבדיקה והתיקון על חשבון היבואן מה שהייתי לך לעשות זה לקבוע תור למוסך המרכזי של פיגו בשורק,שם יתנו לך את המענה המקצועי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

הרכב עדיין באחריות יצרן, אבל זה לא אומר שהבעיה היא במסגרת האחריות.

הייתי במוסך שטיפלתי בו בכל הרכבים הקודמים שלי. הוא מוסך יבואן אבל של אופל והוא מטפל בכל סוגי הרכבים גם.

הטיפול שעשיתי היה אחרי כמעט 13 אלף ק"מ, משמע טיפול 15 אלף אני מניחה.

הגעתי אליו עם כל הבעיות שציינתי (מלבד הרעש שהתחיל אתמול, הרעש שמדמה כאילו אני נוהגת במסחרית ולא ברכב השקט שרכשתי).

אחרי בדיקה של שעה וחצי, הם הראו לי שהפלגים היו שרופים לגמרי.

המוסך הזה מעולם לא שיקר לי. אומנם הוא לא מוסך זול אבל כן מוסך אמין. לפחות בהתבסס על ניסיון עבר.

החליפו פלגים, ניקו מצערת (לא יודעת איך ואם פירקו או לא, רק מצויין בטופס חומר ניקוי ופעולת ניקוי) והחליפו שמנים וילטר. בדקו גם בלמים אבל הם היו תקינים אז לא עשו איתם כלום.

כשסיימו הם נהגו על הרכב, אמרו שהכל נראה תקין ושיחררו אותי. עשו לי "הנחה" ובמקום לשלם כ3 אלף, שילמתי אלפיים שקלים.

נסעתי הביתה, נסיעה של כעשר דקות, ונראה היה שהרוב נפתר מלבד השתנקות קלה כשנותנים גז מהמקום או אחרי האטה. כבר הייתי בטוחה שאולי אני לא בסדר ומדמיינת אז החלקתי את זה.

כבר ביום למחרת חזרו כל הבעיות ואפילו הצטרף הרעש שתיארתי שנשמע כמו משאבת אוויר בכל פעם שנותנים גז חזק למהירות.

מכיוון וזה קרה בדרך לעבודה לא יכולתי להפסיד עוד יום ונאלצתי לבלוע את זה.

אני נוסעת ככה כבר כמעט שבוע לצערי כי אין לי זמן ללכת למוסך כרגע ואני גם עובדת רחוק מהבית.

אפשר לומר שהרכב לא מתנהג כמו שהתנהג בעשרה חודשים שהוא ברשותי.

מרכב "בובה" כמו שאומרים, הוא נשמע כמו רכב מסחרי שמתנהג כמו מנוע של רכב שנת 2000 ולא 2016.

הרכב נרכש ברמה מעולה והיה בבעלות פרטית יד ראשונה. הוא היה רק עם 20 אלף ק"מ לשנתון 2016 וגם עסר בדיקה במכון הטוב ביותר בארץ שעלה לא מעט, כי רצינו ללכת על ההכי בטוח שיש.

ככה שזה לא משנה אם טופל ביבואן לפני או אחרי, כי מאז שהוא אצלי הוא בסה"כ עבר פעמיים טיפול שמנים וזהו, מלבד הטיפול האחרון עם הפלגים והשאר.

אני פניתי פה להתייעצות בגלל שאני מצד אחד "בוכה" על הסכום ששילמתי למוסך, אבל כמו שאמרו פה, אין טעם לבוא ולהתווכח איתם כי אולי יבדקו שוב אבל מי יודע אם בכלל יצליחו לפתור את הבעיה. ומצד שני, ללכת למוסך יבואן זה להתרושש מהכסף בכיס וגם יכולה להיווצר האופציה שאשאר בלי רכב ליום יומיים אולי יותר וזה לא אפשרי בגלל העבודה, וגם אני חוששת שגם הם לא יפתרו ואשאר קרחת מכל כיוון ומרוששת.

לא יודעת כבר מה לעשות אבל אנסה לחשוב על זמן בו אוכל ללכת למוסך יבואן ולקוות לטוב.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על העניין שמכיוון שהרכב באחריות את לא היית משלמת כלום על הבדיקה ועל החלפת הפלאגים!.

מעבר לכך התפקיד של לובנסקי זה לתת לך פתרון לבעיה שיש לך ברכב ויהי מה,נכון שזה כרוך בהפסד יום עבודה,אבל דברים כאלה לפעמים קורים וצריך לדעת למי ללכת בכדי לפתור את זה.

בנוסף,ללכת למוסך אופל לא יעזור,כי אין להם את הכלים הטכניים והנסיון בכדי לפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...