Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע משתנק, מרעיש ורועד- פיג'ו דגם 2008

Ofer_or
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין על מה את מתלבטת בכלל, הרכב באחריות אז הולכים למורשה יבואן ובודקים מה הולך. למה את יוצאת בהנחות מראש שזה תיקון שלא יהיה כלול באחריות ושאת תצאי בנזק כספי קשה? את לא מכונאית ואת לא יכולה לדעת מה התיקון כולל ובאיזו מסגרת, הולכים למוסך מורשה יבואן (ורון פה כבר המליץ על כזה), מבררים ובודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה, מכיוון שטיפלת ברכב במוסך שאינו מורשה יבואן, יכול להיות שיעשו לך בעיות עם מימוש האחריות.

ובכל זאת, הייתי מגיע למוסך מורשה יבואן כמה שיותר מהר רק כדי להבין איפה אני נמצא בסיטואציה הזו. כפי שנאמר מעלי, יכול להיות שהמוסך שלכם אמין מאוד אבל פשוט אין לו את הידע ו/או הכלים למצוא את הבעיה. לא שבמוסכים מורשים תמיד יש, אבל זה הימור יותר בטוח. בכל אופן, 3,000₪ לטיפול הספציפי הזה נשמע לי מופרך בכל קנה מידה. אמין או לא אמין, זה מוסך מאוד (מאוד) יקר.

על הבעיה של רכב שנשאר כמה ימים במוסך אפשר להתגבר ע"י השכרת רכב. זה לא נעים, עולה קצת, אבל לא סוף העולם. זה עדיף בהרבה מהאלטרנטיבה של להמשיך לנסוע ברכב תקול עם תקלה שעלולה להחמיר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש אם את מאזור נתניה, מציע לך לנסוע טיפה צפונה לחדרה, למוסך יורומוטורס 2000, מוסך מקצועי ושירותי מאוד.

גם לא הייתי ממליץ לך לנסוע הרבה על הרכב במצב הזה, מכיוון שבמנועים האלה יש רצועה שנוטה להיסדק ולהתפורר ויכולה לגרום נזק בלתי הפיך למנוע, לכן במקומך הייתי פונה למוסך יבואן עוד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך הסיפור הזה יסתבך כשיגלו בלובינסקי שהתעסקו עם הרכב במוסך לא מורשה שלהפ והחליפו חלקים ושמן לאולי(כנראה) לא מקוריים

דרך אגב, מחיפוש מהיר באינטרנט נראה שהיה ריקול להחלפת מצתים נמסים בחלק מהרכבים. יכול להיות שזה המצב גם ברכב המדובר.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תתקשרי לאיזה שהוא מוסך יבואן של פיג'ו , תשאלי את המזכירה האם יש קריאות שירות לרכב שלך ( הם יבקשו את מספר רכב) . שיחת טלפון שלא תעלה לך בזמן.

דבר שני, יש מקרים בלובינסקי שנותנים רכב חלופי בזמן תיקון כדי שלא תהי מושבתת. תבררי.

דבר שלישי : מייל ללובינסקי כבר כתבת ? לא לוקח הרבה זמן. אפילו מהטלפון.

עם כל הכבוד לאופל ומוסכיו , את צריכה מוסך עם ניסיון בדגם שלך. מוסך דובר צרפתית על כל המובנים. אם תכתבי באיזה נפה את גרה (ירושלים והשפלה ?) , יוכלו פה להכווין אותך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תתקשרי לאיזה שהוא מוסך יבואן של פיג'ו , תשאלי את המזכירה האם יש קריאות שירות לרכב שלך ( הם יבקשו את מספר רכב) . שיחת טלפון שלא תעלה לך בזמן.

דבר שני, יש מקרים בלובינסקי שנותנים רכב חלופי בזמן תיקון כדי שלא תהי מושבתת. תבררי.

דבר שלישי : מייל ללובינסקי כבר כתבת ? לא לוקח הרבה זמן. אפילו מהטלפון.

עם כל הכבוד לאופל ומוסכיו , את צריכה מוסך עם ניסיון בדגם שלך. מוסך דובר צרפתית על כל המובנים. אם תכתבי באיזה נפה את גרה (ירושלים והשפלה ?) , יוכלו פה להכווין אותך.

כבר כתבו, בגלל זה הצעתי להם את המוסך יורומוטורס בחדרה:

הרכב באחריות עד חודש נובמבר הקרוב.

אבל מניסיון עבר כשמגיעים מוצאים שהבעיה לא באחריות ומשלמים ביוקר. כעת אני במצב שכבר שילמתי ביוקר ואני מייואש מוכנה לשלם עוד יוקר רק כדי לפתור את זה. אבל מה מבטיח שהם יצליחו?

אנחנו מאיזור נתניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

נבקש כי תשלחי לנו בהודעה פרטית שם וטלפון וניצור עימך קשר על מנת לסייע.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית המנוע הזה קיים גם באופל גרנדלנד/קרוסלנד. מניח שהניסיון שנצבר בלובינסקי רב משמעותית לאור כמות המכירות ומשך השימוש במנוע, אבל גם באופל אני נוטה להאמין שהמוסכים עברו הדרכות לגבי יחידת הכח הזו ומחזיקים את החלפים המתאימים, להבדיל למשל ממוסכי מיצובישי...

עדיין - האוטו באחריות של לובינסקי ולכן אין מה לחפש עמו במוסך שאינו של לובינסקי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שמו מצתים שאומנם מקוריים אך בעקבות תקלות היצרן החליף אותם בדגם אחר משופר, מוסך שאינו מורשה יבואן אינו יכול לדעת לגבי שינויים עדכונים ופתרונות טכניים שהיצרן מספק לרשת המוסכים המורשים שלו , מה שנמנע ממך עקב טיפול במוסך שאינו מורשה יבואן.את לא חייבת להגיע ללובינסקי בשורק ישנם הרבה מוסכים מורשים באיזור המרכז והשפלה. מומלץ שלי:" שרותי רכב רמלה" רח היצירה 10 רמלהץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אתמול עם אחי לטיפול של ה508 במוסך המרכזי בשורק,אין מה להשוות את היחס והמקצועיות לעומת שאר מוסכי הרשת,בהחלט ממליץ לגשת למרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר של לובינסקי הוא דיי נפילה בקטע הזה. לא תמצא שם קריאת שירות .בדקתי כמה פעמים. לא מעדכנים אותו אבל אם תתקשר או תשלח מייל תקבל תשובה מהיימנה

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...