Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 301 או פלואנס?

y22
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לגמר הגיעו נכון לעכשיו שתי מכוניות:

רנו פלואנס 2010-2011 ופיג'ו 301 2012.

שתי המכוניות עומדות בתקציב של 20K.

אני מחפש רכב לנסיעות לעבודה, כ30 ק"מ לכיוון בכל יום, מידי פעם טיולים משפחתיים 5 נפשות.

חשוב לי רכב אמין, זול לתחזוקה ולנסיעה (טיפולים לא יקירים ולא זולל דלק).

אשמח לעצת חברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הפלואנס,

אך אל תקנה 301, אוטו פח,

סבלתי את הרכב הזה שנתיים וחצי, ומכרתי בכלום כסף,

כל רכב משפחתי אחר במחיר הזה יהיה עדיף אפילו ישן יותר בשנתיים או 3.

תבדוק את הרנו, אם לא תהיה טובה, תבדוק את המיצובישי לאנסר 2010 - 2011 , נמכרת סביב המחיר הזה והיא עדיפה על ה301 בהרבה, וזה מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 301 היא בעצם אותו רכב כמו הסיטרואן C אליזה והייתה לי כזו מציע לך לתרחק כמו מאש מהרכב הזה , הגיר ברכב הזה נוראי מחליף הילוכים בשיוט ללא סיבה (לפחות אצלי ) והיא הייתה רק עם 70 אלף ק"מ וכל זה בדרך לאילת בערבה !!!.

לגבי הרנו פלואנס יצאו לה כמה גרסאות :1.6 בנזין, 2.0 בנזין ו-1.5 טורבו דיזל . הרכב מאוד מפנק ונוח כמו צרפתית שמכבדת את השם שלה ואתה ממש מרגיש שאתה שט על הכביש . לגירסה ה 1.6 משודכת תיבה רובוטית כפולה מצמד מאוד לא אמינה וגם המנוע מאוד חלש למרכב של הרכב - אתה תראה שביד 2 ה 1.6 נמכרת ממש בזול וזה מרגיש מפתה אך אני מציע להתרחק כמו מאש . בגירסה של המנוע 2.0 יש כבר גיר רציף שהיא יותר מומלצת והרכב מרגיש הרבה יותר סוחב וחיי לפי מה שאומרים אבל לי לא יצא לנהוג בגירסה הזו אלא רק בגירסת הדיזל 1.5 שמאוד אמינה אם אתה נוסע הרבה בינעירוני- יש המון מוניות דיזל של פלואנס מה שמעיד על רכב אמין . הבעיה היא שביד 2 רוב הדיזל גמעו המון ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להמלצה למיצובישי לנסר ממליץ בחום על הרכב בעיקר בגירסה 1.8 שמשודכת לה תיבה רציפה - רכב מאוד אמין .

שים לב שבגירסת ה 1.5 הרכב מאוד חלש מה שכן אל תצפה מהרכב הזה להיות חסכוני הוא עושה לרוב ליטר ל -10 ק"מ וסובל משוק לא וואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 301 היא בעצם אותו רכב כמו הסיטרואן C אליזה והייתה לי כזו מציע לך לתרחק כמו מאש מהרכב הזה , הגיר ברכב הזה נוראי מחליף הילוכים בשיוט ללא סיבה (לפחות אצלי ) והיא הייתה רק עם 70 אלף ק"מ וכל זה בדרך לאילת בערבה !!!.

לגבי הרנו פלואנס יצאו לה כמה גרסאות :1.6 בנזין, 2.0 בנזין ו-1.5 טורבו דיזל . הרכב מאוד מפנק ונוח כמו צרפתית שמכבדת את השם שלה ואתה ממש מרגיש שאתה שט על הכביש . לגירסה ה 1.6 משודכת תיבה רובוטית כפולה מצמד מאוד לא אמינה וגם המנוע מאוד חלש למרכב של הרכב - אתה תראה שביד 2 ה 1.6 נמכרת ממש בזול וזה מרגיש מפתה אך אני מציע להתרחק כמו מאש . בגירסה של המנוע 2.0 יש כבר גיר רציף שהיא יותר מומלצת והרכב מרגיש הרבה יותר סוחב וחיי לפי מה שאומרים אבל לי לא יצא לנהוג בגירסה הזו אלא רק בגירסת הדיזל 1.5 שמאוד אמינה אם אתה נוסע הרבה בינעירוני- יש המון מוניות דיזל של פלואנס מה שמעיד על רכב אמין . הבעיה היא שביד 2 רוב הדיזל גמעו המון ק"מ.

יש פה קצת אי דיוק...

- עד 2013 היה מנוע 1.6 עם 110 כ"ס(המנוע ותיבת ההילוכים שהייתה במגאן 2) ותיבת AL4 עם ארבעה הילוכים,לא היתה שום תיבת רובוטית בשנים האלה במנוע 1.6,משנת 2013 יש מנוע 1.6 עם תיבה רציפה שמגיע ישירות מניסאן ג'וק.

- לאורך כל שנות הרכב מנוע 2.0 הגיע עם מנוע ותיבת הילוכים רציפה מניסאן קשקאי(לא היה שום שוני בין השנים מבחינת מנוע ותיבת הילוכים).

- לאורך כל שנות הרכב מנוע 1.5 דיזל הגיע עם תיבה רובוטית כפולת מצמדים שהיו לגבייה כמה תלונות של החלפת מוח גיר בעלות של 3,000 ש"ח.

מנוע 1.6 לפני שנת 2013 לא מומלץ בכלל,בתקציב שלך הייתי מחפש פלואנס מנוע 2.0..

יש לא מעט מידע על הדגם הזה בפורום.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד אי דיוקים.

1.6 בתחילת הדרך נמכר עם AL4, זה לא גיר רובוטי אלא אוטומטי. הגיר הזה בעבר היה בעייתי, אחרי 2008 כבר נפתרו בו הבעיות והוא כבר לא נחשב בעייתי על סמך קריאה ברשת ושיחה עם חבר שעבד עד לא מזמן במוסך מרכזי של רנו.

לאחר מכן הרכב הגיע עם גיר רציף שנמצא בניסאן גוק.

גרסת הדיזל אמינה מאוד מבחינת מנוע, הגיר סבבה אם אתה מתנהג איתו נכון, כמו כל גיר רובוטי, בכל מקרה בתקציב שלו אני לא חושב שהוא ימצא דיזל במצב טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

301 בגרסאת ה 1.6 (לא ה 1.2 הרובוטית שעליה דיברו פה, אני משער) רכב סביר, אבל מאוד מאוד ספרטני (המון מתכת חשופה, מעט בידוד) ולא ממש בטיחותי.

הפלואנס עדיפה בהרבה בתור אוטו, אבל ה 1.6 בתכלס כוללת שילוב דומה של גיר-מנוע לשל ה- 301 ותהיה פחות חסכונית.

לנסר בהחלט עדיפה בתקציב הזה. אולי גם מזדה 3.

ניתן תמיד לשקול לעלות מעט ולבדוק i25 (למרות שהיא מעט קטנה ל 5) או את המאזדה 3 מ 2012 והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצאת פלואנס במצב טוב אז אין בכלל מה להשוות מול ה 301 (ובכלל זה אחלה של רכב) אבל בגלל ששני הרכבים פה במחירים דומים אני חושד שהפלואנס הנ״ל הוא אולי לא במצב אידיאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...