Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בין 20-25K

liads
שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני מתלבט בין מס רכבים ואשמח תעזרו לי לבחור רכב ואשמח לשמוע הצעות חדשות (תקציב 20-25K) רק אוטומט חשוב לי שיהיה אמין שלא ישחט אותי בדלק (מבחינתי 1\11 זה בסדר גמור)

אני מתלבט בין

אופל קורסה

פוקלסווגן פולו

סיאט איביזה

אם יש לכם הצעות אשמח לשמוע תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שבגללה ציינת אך ורק אירופאיות ?

מבחינת אמינות ניתן לומר שבתקציב הנ"ל תוכל לרכוש את אחת מהן אבל משנתון ישן מה שאומר שבנוסף לבלאי ייתכן שתסבול מהזדקנות לא נעימה של כל אחת מהן בדרכה שלה.

הייתי ממליץ ללכת על משהו מהכיוון היותר מזרחי של הכדור.

דייהטסו סיריון נכנסת בתקציב ומהווה אלטרנטיבה אמינה, חסכונית ואף זריזה. אל האחרונה אצרף גם את ניסאן טידה.

אופציה נוספת היא יונדאי גטס אך לא ברמת הגימור הבסיסית.

מה לגבי הצרכים שלך ?

תמהיל נסועה ? כמות אנשים ממוצעת ברכב ?

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני נהג חדש אז מחפש רכב שיראה טוב מבפנים ומבחוץ ומכיוון שאני נהג חדש יכול להסיע רק 2 אנשים ברכב מלבדי הכיוון שלי זה מיני או סופר מיני בתקציב של 20-25K אשמח לשמוע איזה הצעות יש לך בשבילי :) צריכת דלק אמרתי מבחינתיי 1ל11 זה סבבה אבל חשוב לי האמינות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז כפי שכתבתי לעיל, הסיריון אופציה מתאימה מאוד.

אופציה נוספת שתוכל להתאים לך היא מיצובישי ספייס סטאר שנתון 2013-2014. הרכב אמין, חסכוני מאוד ולא גדול מידי, איכות הנסיעה שלו בינונית אך זהו דבר שלא אמור להטריד אותך כנהג חדש.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז כפי שכתבתי לעיל, הסיריון אופציה מתאימה מאוד.

אופציה נוספת שתוכל להתאים לך היא מיצובישי ספייס סטאר שנתון 2013-2014. הרכב אמין, חסכוני מאוד ולא גדול מידי, איכות הנסיעה שלו בינונית אך זהו דבר שלא אמור להטריד אותך כנהג חדש.

לגבי הספייס סטאר הבנתי שהרכב לא דינמי בכביש ולכן הורדתי אותו מן הרשימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגביי הסיריון אני לא אוהב את העיצוב שלה גם מבפנים ומבחוץ

ולמה לא ללכת על אחד הרכבים שהצעתי כמו הפולו או האיביזה הבנתי שהן אמינות והצריכת דלק שלהן סבירה ולא גבוהה העיצוב שלהן הוא גם חדשני מה החסרונות שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 20-25k אתה קונה רכב שידרוש תיקונים הנובעים מבלאי + תקלות לא צפויות ויקרות שיכולות להתרחש.

ייתכן כי ברכבים יפניים או קוריאניים המחובר השני יתקיים בתדירות נמוכה יותר.

אם אתה עדיין נעול על האחיות לבית VAG, בחר אחת עם היסטוריית טיפולים מסודרת ומוקפדת, בצע נסיעת מבחן ובדיקה במכון, אם הכל יעבור באופן תקין, אז בהצלחה.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...