Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח שמאי לאחר תאונה

loliman123
שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הדוח רשום פחחות צבע

בפועל המוסך החליף לי 2 דלתות ימניות מפירוק

תיקן וצבע טמבון צד ימין

החליף פנס ימין

החליף כנף

יישר דופן של הכנף אני מקווה (לא בדקתי)

וכל זה בסך 10500₪ זה הגיוני ? שזה חצי מהמחירון של הרכב,לא הספיק בתקציב למכונאות וכל החלקים וכולי שרשום למטה,

הייתי חייב להוציא מכיסי על:

מכונאות

,כיוון פרונט,תקנה 309,חלקים, 2 בולמים 2 משולשים,תפוחים,אוזני מוט מייצב.

וצמיג.

לפי דעתי זה מוגזם מאד המחיר שלקחו לי מוסך הפחחות ניצלו את הדוח עד הסוף ובפועל בקושי עבדו רק החליפו דברים חוץ מה טמבון שצבעו קצת והחזירו למקום.

אני אקבל החזר בנפרד על כיוון פרונט ,גרר,תקנה 309? אני לא אשם ,נכנסו בי מהצד ימין.

המחירים שהשמאל רשם בצד שמאל הם ללא מעמ?

עריכה אחרונה על ידי loliman123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...