Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לכם וויז? דיווחתם על ניידת משטרה? אם אתם בניו יורק, אתם עלולים להיות בבעיה.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משטרת ניו יורק שלחה מכתב לגוגל, הדורש לבטל לצמיתות את האפשרות לדווח על ניידות משטרה, מכמונות מהירות וניידות לבדיקת אלכוהול.

״אזרחים אשר מדווחים על מיקומי נקודות בידוק לנהיגה בשיכרות עשויים להיות שותפים לדבר עבירה, כיוון שפעולה שכזו עשויה להתפרש כניסיון למנוע ו/או לחבל באכיפת חוקי נהיגה בשיכרות וחוקים פליליים או עבירות תנועה אחרות״. בהמשך נכתב כי ״פרסום מידע זה לצריכה ציבורית הוא בגדר חוסר אחריות, כיוון שהוא רק מסייע לנהגים לא כשירים או נהגים בשיכרות לחמוק מנקודות בידוק, ומעודד נהיגה פרועה. חשיפה של נקודות בידוק אלו שמות את הנהגים הללו, הנוסעים עמם ברכב, ואת כלל הציבור בסכנה״

בסופו של מכתב הדרישה, משטרת ניו יורק מזהירה כי היא תשתמש בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותה כדי למנוע את הפצת המידע אודות המשטרה ותשתף פעולה עם גורמים אחרים בחוק כדי לסייע במאמצים.

מה אתם אומרים? מישהו משתין מהמקפצה? יש קייס? והכי מעניין, נראה לכם שזה יזלוג גם לכאן? בינתיים משטרת ישראל מודיעה שחתמה "אמנה" עם וויז לטובת המשתמשים בדרך...

https://www.geektime.co.il/nypd-vs-waze/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

רק להבנה, מה מרוויח מישהו מדיווח בוויז על מיקום של שוטר, או בכלל על תאונה או מכשול בדרך?

על עומס זה מדווח אוטומטית לפי המהירות של המשתמשים, מצלמות מהירות זה במיקום ידוע וגם אף אחד לא מסתיר את זה.

למה שמישהו ישקיע מזמנו (ולפעמים יסתכן בדו"ח על שימוש בטלפון) וידווח על שוטר או רכב תקוע שראה בדרך?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיטת ניקוד שאמורה, לכאורה, לתגמל אותך (אם טרחת לפתוח פרופיל מסודר). מעבר לכך, שומרוניות טובה או כפתרת נפוצה (צורך בלתי נשלט ללחוץ על כפתורים בכל רגע נתון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעולם לא נוהג אחרי ששתיתי, אפילו לא כוסית אחת או שלישי בירה.

ועדיין כשאני נוהג הביתה ואני רואה בווייז שיש מחסום אלכוהול אני משתדל לעקוף אותו.

אף פעם אי אפשר לדעת מתי יעלה השתן לראש לאותו השוטר/ מתנדב משועמם שיחליט להתפס על משהו ולהוציא עליך

את זה שהאישה לא נותנת והמינוס לוחץ ואחרי זה לך תוכיח את זה שאתה צודק בבתי משפט.

יש משפט מפורסם שאני מתרגם מרוסית שכנראה תורגם מעוד שפות.

"אם שוטרים אמורים לשמור על הביטחות שלנו, למה כשאני נוהג ורואה ניידת משטרה מאחורי אני מרגיש את ההפך המוחלט מבטחון?".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, אני תמיד "מבטל" בוויז מיקום משטרה ומצלמות.

צריך לעבור לניו יורק, אולי סופסוף אקבל פרס על משהו

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, אני תמיד "מבטל" בוויז מיקום משטרה ומצלמות.

צריך לעבור לניו יורק, אולי סופסוף אקבל פרס על משהו

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

למה?..

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להבנה, מה מרוויח מישהו מדיווח בוויז על מיקום של שוטר, או בכלל על תאונה או מכשול בדרך?

מצטרף לשאלה- תמיד תהיתי מי אלו שמודיעים על כל חתול מת בצד הדרך.

יש שיטת ניקוד שאמורה, לכאורה, לתגמל אותך (אם טרחת לפתוח פרופיל מסודר).

מה זה "לתגמל אותך"? מקבלים פרחים בחגים? מתנדבות בלונדיניות ביום האהבה? שובר לטיפול חינם?

או שזה סתם "מדרג" אותך גבוהה יותר, וזה בעצם התגמול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נקודות של וויז, כרגע אני לא רואה שום יתרון בנקודות (לי למשל יש 761K נקודות ואני ממוקם במקום 1901 מה זה אומר - כלום).

נותן לך אופציה לשנות את האיקון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לתגמל אותך"? מקבלים פרחים בחגים? מתנדבות בלונדיניות ביום האהבה? שובר לטיפול חינם?

שום תגמול אמיתי רק נקודות אינטרנט (כמו לייקים או פיברוטים - גם הם לא שווים כסף אמיתי).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי למה לא? אף פעם לא נסעת וקיבלת דיווח שעזר לך? לא עדיף לדעת על רכב שתקוע לצד הדרך מראש, או ניידת? אם אתה נתקל במפגע ולא מדווח אתה נהנה מ"עבודתם" של אחרים ולא תורם מעצמך. ככה אני רואה את זה לפחות, וזה היתרון הענק של וייז בתור אפליקציית ניווט קהילתית.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו "תגמול" שהוא מקבל מהעלאת כוס קפה לפייסבוק ולכתוב "קפה של אלופים" או איזה קישקוש בסגנון.

גם בווייז, אתה מקבל "תודה" מכל מיני אנשים שאתה לא מכיר.

בנוסף, כאמור, יש נקודות שמשמשות לכלום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ניו יורק תגלה במהרה שאין כל דרך להילחם בקידמה. יסגרו את וייז, תופיע אפליקציה אחרת שתאפשר את הדיווחים האלה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...