Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לכם וויז? דיווחתם על ניידת משטרה? אם אתם בניו יורק, אתם עלולים להיות בבעיה.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאני רואה את זה, זו סוג של דרך להילחם בעבריינים.

מדווחים שיש שוטר בירידה מכביש מהיר, כך כל אלו שחוסכים 20 שניות בפקק, לא נדחפים. זה עובד יפה מאוד ברעננה צפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
מעולם לא הבנתי את הטעם בלדווח על ניידת סתמית שעומדת בצד הדרך.

כולם בולמים בהיסטריה, גם כשהם מראש במהירות חוקית, כאשר ב-99% מהמקרים לא מדובר במכמונת.

ניידת עוד מילא, אבל מה עם אלה שדופקים ברקס 80 קמ"ש בכביש עם תמרור 110 כשהוויז אומר "מכמונת מהירות לפניך?" ועוד כתוב להם מול העיניים בוויז מה המהירות המותרת?

לאנשים כאלה יש מקום מיוחד בגיהנום.

לעניין השרשור, לדעתי אסור להגביל את החופש של אנשים בלדווח אחד לשני על ניידות, זה מפגר.

במקום זה, המשטרה יכולה לאכוף את החוק בלי להפגין נוכחות. שיעקבו אחרי אנשים שיוצאים מפאבים עם מצלמות. ניו-יורק מלאה מצלמות משטרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה זה גם לא חוקי, והאופציה הזו לא מופיעה בוויז כשאתה בגרמניה.

זו עבירה ברמה של הכשלת שוטר, קנס 3000 אירו וכנראה עוד תופינים.

אני אישית מאוד בעד שיתוף סכנות ומטרדים, אך לגבי משטרה דעתי חצויה, ולכן אינני מדווח ואינני מוחק דיווחים על ניידות.

פעם נסעתי באיזה כביש ארוך ונידח באוקראינה, ומשום שהייתי הוויזר הראשון שנוהג שם העפלתי מיידית לאלפייה הראשונה מבחינת מספר הנקודות.

מחפש למכור את הנקודות למי שמעוניין...

באיסלנד, אחרי שבוע ו-1500 ק"מ, הייתי במקום ה-50. אבל הניווט בווייז היה מעולה

.....

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי למה לא? אף פעם לא נסעת וקיבלת דיווח שעזר לך? לא עדיף לדעת על רכב שתקוע לצד הדרך מראש, או ניידת? אם אתה נתקל במפגע ולא מדווח אתה נהנה מ"עבודתם" של אחרים ולא תורם מעצמך. ככה אני רואה את זה לפחות, וזה היתרון הענק של וייז בתור אפליקציית ניווט קהילתית.

אף פעם. ב-99% מהמקרים הדיווחים בוויז הם פייק ניוז שרק גורמים להיסח דעת. אם יותר אנשים היו מתעסקים בנהיגה ופחות בדיווחים באפליקציה כנראה היו פחות רכבים תקועים לצד הדרך.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם. ב-99% מהמקרים הדיווחים בוויז הם פייק ניוז שרק גורמים להיסח דעת. אם יותר אנשים היו מתעסקים בנהיגה ופחות בדיווחים באפליקציה כנראה היו פחות רכבים תקועים לצד הדרך.

דווקא לא. אני לא אגיד שהדיווחים מהימנים ב-100% - לעתים אתה עובר ליד שוטר או מפגע שטרם דווחו, לעתים הם כבר התפנו. אבל לפחות 80% מהדיווחים מתבררים כנכונים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברוב המקרים הדיווחים האלה שווים לתחת גם אם הם נכונים. רכב שעומד בצד אפשר לראות ממש מרחוק, תאונה אתה תבין לבד בגלל הפקק שנוצר, משטרה אותי אישית לא מעניין, אין לי סמים ברכב ואני לא נוסע מהר מהתנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה נוסע רק בכבישים רחבים וישרים. אני נוסע גם במפותלים. והרכבים האלה בצד הדרך מצדיקים לא פעם סטיה מהנתיב, אפילו בכביש מהיר. אבל נראה לי שאנחנו מנהלים ויכוח סרק, כל אחד מתבצר בעמדתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה מתבצר? יכול להיות שלך זה כן שימושי, לי זה ברוב המקרים לא. למדתי שאת המכשול צריך לחפש גם אם לא מתריעים עליו מראש.

אני חושב שכדאי להתרכז בנהיגה במקום בלדווח על כל טוסטוס שזרוק בצד הדרך או על מישהו שעצר להשתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טורח לדווח, אבל בהחלט מקשיב לדיווחים. רכב שעומד בשוליים של 22 כשאני נוסע סביב 100 קמ"ש עם תנועד די כבדה סביבי זה מידע חשוב, כי ליד הרכב יכול להיות נהג (או נוסע) צמוד לכביש ואו אפילו עליו. וזה בלי קשר לערנות הקבועה. אבל, אתה יודע, לפעמים הסחת הדעת יכולה להיות רכב משמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים רכב תקוע בשול גם אומר אנשים מחוץ לרכב (פנצ'ר, תקלה, גרר רחב) ואז אני גם נמנע מעקיפה כדי לתת לרכב לפניי מקום לברוח במקרה שצריך, וגם יודע להיות ב"היכון".

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בניידות או שוטרים גלויים, מטרתם ליצור הרתעה. וככל שמיקומם יפורסם יותר ההתרעה תגבר.

יחד עם זאת, החוקים במדינות רבות אוסרים שימוש בכל אמצעי שמגלה מיקום מצלמה או שוטר. כולל במערכות ניווט.

לכן צריכים לכבד את החוקים במדינות האלה (ולהחביא את הצ'יטה היטב).

ההתראות בוייז מסיחות את דעתי.

מה שהכי מפריע לי הוא שלא ניתן לבחור מצב של הכוונות קוליות ללא התראות. יש מצב התראות בלבד ואין מצב הכוונות בלבד!

לכן אני משתיק את הוייז לחלוטין.

כמובן שאני לא מדווח כלום ובטח שלא בנהיגה. בכל זאת "זכיתי" לדרגת מלך..

הדבר היחיד שהיה חשוב לי לדווח עליו וניסיתי כמה פעמים הוא עבודות בכביש, שגורמות לחסימות נתיבים לסירוגין על ידי פקחים. במצב זה ממתינים מספר דקות ויש זמן לדווח. אבל אין אייקון מתאים באפשרויות הדיווח.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא. אני לא אגיד שהדיווחים מהימנים ב-100% - לעתים אתה עובר ליד שוטר או מפגע שטרם דווחו, לעתים הם כבר התפנו. אבל לפחות 80% מהדיווחים מתבררים כנכונים.

הכוונה שלי הייתה שברוב המקרים מדובר בדיווחים סתמיים שרק מלחיצים את הנהגים וגורמים היסח דעת.

רכב בצד הדרך - ב-99.9% מדובר ברכב שעומד בשוליים בלי להפריע לאף אחד.

שוטר לפניך - אני נוהג כחוק.

פקק תנועה לפניך - ממש מגלה את אמריקה כל פעם מחדש.

המון דיווחים חסרי כל ערך.

במקום להתרכז בנהיגה אנשים לוחצים על כפתורים באפליקציה תמורת נקודות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתראות בוייז מסיחות את דעתי.

מה שהכי מפריע לי הוא שלא ניתן לבחור מצב של הכוונות קוליות ללא התראות. יש מצב התראות בלבד ואין מצב הכוונות בלבד.

בהגדרות אפשר לבחור ממה לקבל התראות. פשוט תבטל את הכל או ממה שתרצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...