Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Dunlop fm800, האם באמת גרוע כמו שאומרים או שלא..?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר הרבה זמן בחיפושים אחרי צמיגים למאזדה 3 ספיריט שלי 205/50/17

עכשיו אין לי תקציב לגודייר או מישלין וגם אני לא מעוניין להוציא כל כך הרבה על צמיגים.

בגדול התקציב עד 400₪ לצמיג.

כמובן שמחפשים כולם משבחים את הפאלקן אבל הוא נופל באחד הפרמטרים הכי חשובים לי וזה הרעש.

לאחר נסיון הצמיג פשוט מרעיש ברמות וזה די דיל ברייקר בשבילי.

לעומת זאת באותה רמת מחיר יש את הfm800 המושמץ רק כאן (כי בחו״ל משבחים).

העניין סיקרן אותי כי רוב הדעות מגיעים מאותם משתמשים שאני לא בטוח שבאמת השתמשו עם הצמיג הזה וחווים את דעתם רק על סמך העדר ודעות של אחרים.

אז חיפשתי חברים שיש להם את הצמיג הנ״ל וביצעתי נסיעות וההתרשמות הקצרה שלי לא דומה למה שנכתב כאן, הצמיג שקט ואוחז ובעליו מרוצים ממנו.

אז אם יש כאלו פה שיש להם את הצמיג הזה ויכולים לתת דעה מנסיון אני אשמח.

זה או זה או להוסיף 350 לטויו r32..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הדאנלופ מניסיון. אבל לגבי הפאלקן גם אני מאוד התבאסתי מהם. גם רועשים וגם לא רכים ולאחר שהרכבתי אותם פתאום התחילו לי רעידות בגלל שהג'אנט טיפה עקום (ברזל) מה שלא הורגש בצמיגים אחרים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את חוות הדעת שלך על הצמיג ולא נראה שם שחשבת אז שהוא גרוע כמו שאתה חושב היום.

משהו השתנה מאז?

כי שם אני רואה שרשמת שהוא שקט והוא כן בולם טוב.

השאלה אם מדובר פה על נהיגה בסיסית, או ששם הכוונה לנהיגה יותר ספורטיבית?

מהיצרנים שרשמת רק פאלקן יש מהם לנתוני הרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא מישהו שרוצה לשדרג את החישוקי 16 שלו ל-17 ותחליף ביניהם (אולי אפילו בתוספת תשלום סמלית מהצד השני).

מבחר הצמיגים יהיה רחב וזול יותר.

לגבי ה-FM800, כמדומני עלו פערים בהקשר של דגם זה בין הייצור הטורקי לייצור התאילנדי, באופן דומה כמעה לזה של גודייר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התחיל להשחק ולהתקלף מהר יחסית, החלפתי אותו בגודייר אפיגריפ פרפורמנס וזה פשוט עולם אחר.

הדנלופ הזה הוא פשוט ברמה של צמיג סיני, וכנראה יש שונות מאוד גבוהה בין הצמיגים השונים מהסוג הזה.

הנה סיכום חוות הדעת, שאותה גם אכתוב בשרשור על הצמיגים ביאריס:

זה צמיג גרוע. מאוד. לא החזיקו אצלי 15 אלף אפילו, נשחקו מהר והאחיזה הייתה גרועה בטירוף בטח ביחס לצמיגי הגודייר אפיגריפ פרפורמנס שהחליפו אותם.

מאוד ייתכן שנפלתי על צמיגים דפוקים מהמפעל (מה שבחיים לא תקבל עליו אחריות, יגידו לך שאתה לא יודע לנהוג).

בכל אופן זה דגם לא מוצלח שמיוצר עבור מדינות לא מפותחות ולא מופיע באתר האירופי של דנלופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא מישהו שרוצה לשדרג את החישוקי 16 שלו ל-17 ותחליף ביניהם (אולי אפילו בתוספת תשלום סמלית מהצד השני).

מבחר הצמיגים יהיה רחב וזול יותר.

אני לא מעוניין לשנות את מידת הצמיגים שלי.

אני מניח שהיצור התאילנדי עדיף מהטורקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אני מעיר את הפוסט כדי לתת חוות דעת על הצמיג מנסיון אישי.

יש לי את הדגם הנ״ל כבר כחצי שנה מותקנים על המאזדה 3 שלי ואני מאד מרוצה!

הצמיג בעל אחיזה מעולה ביבש ברטוב.

הצמיג שקט, אם להשוות לצמיג הקודם שלי שהיה goodyear efi pref.. רמת הרעש היא דומה.

הצמיג הוא תוצרת תאילנד. קראתי איפשהו שיש גם יצור תורכי אך אני לא ניתקלתי בחיפושיי.

הדבר היחיד שנשאר לבדוק הוא מבחן הזמן ואני אשתדל לעדכן.

לסיכום:

ברור שכל אחד דעתו אבל אני מתקשה להבין למה יש עליו ביקורות שליליות.

אני מניח שהרוב דעות שלא מבוססות מנסיון אישי אלא מאפקט העדר.

אני אישית מאד ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש זוג מיצור תאילנדי שמותקן בציר הקדמי על סקודה פביה וגם אני מרוצה מהם בסך הכל.

בפנצ'ירה הקבועה שלי טענו שהיצור התאילנדי עדיף על הטורקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חודש חמישי שהם מותקנים לי על הסובארו - מרוצה מאוד - רביעייה.

הרכב ננהג מנהלתי ורגוע בלבד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בהונדה יש זוג FM800. האחיזה לא רעה, אבל מצד שני אחרי פחות מחצי שנה הייתה בליטה בדופן הצמיג וזה היה ממש מבאס כי זו לא פעם ראשונה שיש לי צמיג דאנלופ שנפגם זמן קצר לאחר הרכישה.

אני חושב שבמחיר שלו יש אופציות טובות יותר, אני החלפתי ל FM800 כי הייתי בלחץ של זמן ולא היה לי זמן לחכות לצמיגים אחרים, והקודמים היו כבר יבשים מאוד (החלפתי איך שרכשתי את הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מנסיונכם הצמיגDUNLOP SPFM800 91V TL 195/65R15 בעייתי ובעל אורך חיים קצר יחסית לצמיגים של ייצרנים אחרים ?

http://dorontires.co.il/Product?product_id=80244&category_id=2336

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...