Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלי אבזור רמות גימור מאזדה 3 שנים 2016-2018 נפח 2 ליטר

blackpolo
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך ביסוס למה שאמרת עכשיו לגביי אמינות המנועים? הוכחה כלשהי?

הוכחה?! איזה הוכחה תרצה?

הדברים מבוססים על סמך נסיון עבר והווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוכחה על אחוז התקלות על כל מנוע בארץ או בעולם.

איזה ניסיון יש לך בדיוק עם המנוע של ה-C3?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על התשובות,אכן שאלתי רק על הרמות גימור ולא על המנוע.

WILDLANDS התכוונת לספיריט או לסופרט? בשנים באחרונות לא ראיתי שיש רמת ספיריט.

ספיריט זו רמת הגימור הגבוהה של הדגם טרום מתיחת הפנים הנוכחית של מאזדה. אני חושב שמ 2016 או 17 היתה מתיחת פנים ורמות הגימור נהפכו לספורט - הרמה הכי נמוכה, קומפורט - בינונית ופרמיום הכי גבוהה.

על ההבדלים בין הספורט לקומפורט פירטתי בדף הקודם, בעיקרון הרכב מאובזר מאוד בכל רמות הגימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפורט מצויינת אבל אם תמצא דיל ממש טוב על ספורט אל תתבייש ללכת על זה, ולדעתי היא נראית הכי טוב בהאצ׳בק למרות שחבר שלי שקנה דגם מ 0 ק״מ ב 2018 העדיף לבחור את הסדאן אחרי שראה את שני הרכבים כי התחבר לעיצוב שלו יותר, עניין של טעם.

אגב אם אתה רוצה לבדוק הבדלים בין רמות גימור של רכבים או בכלל השוואה בין דגמים שונים תכנס ל icar.co.il, יש להם אחלה קטלוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כח זה סובייקטיבי, ולמה אתה אומר שאין בסיס? נסעתי המון על הספיריט המדוברת משנת 2014 ועד 2018, אין מה לשבח מבחינת כח בשום צורה, סקודה 1.2 מרגישה זריזה יותר ומול מנועי טורבו אין לה מה להציע, זה שקנית את הרכב לא עושה אותו למושלם.

לענינו. המזדה הזו כן מאוד אמינה, מאובזרת יפה בכל רמות הגימור אפילו בגרסת 1.5 של הליסינג עם הטאסות...

הרכב לדעתי מאוד יפה, מתנהג יפה בסיבובים.. גיר נעים ומעודן, חזק הוא ממש לא.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכחה על אחוז התקלות על כל מנוע בארץ או בעולם.

איזה ניסיון יש לך בדיוק עם המנוע של ה-C3?

השרשור מתייחס למאזדה 3 והשוואותו למנועי הטורבו ושל הc3 בפרט, לכן הבקשה שלך חסרת בסיס והגיון.

שני הרכבים היו ועדיין ברשותי וברשות משפחתי והמאזדה מגלה אמינות עדיפה על הc3.

נ.ב

לפני שאתה מבטל בספקנות שגויה את חווית הנסיון שלי אולי כדאי שתעשה שיעורים ותשאל לפני שאתה מטיל ספק באנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבקשה סופר הגיונית - באת עם טענה, תוכיח אותה או לפחות תסביר בצורה הגיונית מה עומד מאחוריה. כרגע אתה רק זורק סיסמה של מגלה אמינות עדיפה בלי לציין באיזה פרמטרים, ופתאום זה "המאזדה מגלה אמינות עדיפה", לא דיברנו על האמינות של הרכב אלא על האמינות של המנוע. חוץ מזה, לא בונים סטטיסטיקה על סמך רכב אחד, סטטיסטיקה טובה תבנה על פניי מדגם גדול, רק ככה יהיה אפשר להסיק משהו לגביי אמינות המנועים.

אני עושה מספיק שיעורי בית,

אני קורא ומשתתף ותיק מספיק בפורום וקורא גם מחוץ לפורום, ממה שאני מכיר כאן בפורום מרבית האנשים מרוצים מאוד מהמנוע הזה, כולל משתמש אחד לפחות שאני זוכר שעומד על איזור 200 אלף ק"מ ללא תקלות ורק תחזוקה שוטפת. (Ron.P אם אני לא טוה)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוני,

כח זה סובייקטיבי, להגיד על מנוע ה2.0 לא חזק, זה גם לא אמין ומפוקפק, מדבריך אפשר להסיק שאתה מטעה, ושאין לך שמץ על מה אתה מדבר ואי אפשר לקחת אותם ברצינות, סורי.

אני בעל רכב כזה עם המנוע ה2.0 , והיו לנו לא מעט אוקטביות 1.2 טורבו, גם גולף 1.4 טורבו, ואני יכולה להגיד לך שמולם המנוע הזה עם ה165 כ"ס ו21 קג"מ לא מרגיש חלש בכלל, אכן המומנט בטורבו מורגש במיוחד בטורים נמוכים, אך בנסיעה חזקה עם עקיפות, האוטו פשוט טס, אז אין לי מושג על מה אתה מדבר.

הייתי משווה אותה יותר מול הגולף עם ה1.4T, אך מול ה1.2T של האוקטביות הוא הרבה יותר חזק.

לגבי אמינות מנועי ה2.0 והC3, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות מצחוק, הכתובת על הקיר:

יש לא מעט מאזדות כאלה שכבר עברו את ה200 אלף ק"מ ואפשר למצוא אותם במגרשים, ועד היום לא שמענו אפילו תלונה אחת על האמינות,

לעומת זאת, כן שמעתי לא מעט תלונות על מנוע ה1.2 טורבו של הC3,

1. נושא רצועת הטיימינג שמתפוררת וגורמת ל"נוק אווט" למנוע ה"חזק" הזה

2. ממיר קטליטי

3. הטורים שעולים ויורדים ואף אחד לא יודע איך לפתור את זה

4. מנוע משתנק נחנק ומרעיש

מיותר להמשיך...

:-D, בוא נגיד כך, מקווה שלא יהיה המשך כי חבל על האצבע האחרונה.

נחזור לאבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוני,

כח זה סובייקטיבי, להגיד על מנוע ה2.0 לא חזק, זה גם לא אמין ומפוקפק, מדבריך אפשר להסיק שאתה מטעה, ושאין לך שמץ על מה אתה מדבר ואי אפשר לקחת אותם ברצינות, סורי.

אני בעל רכב כזה עם המנוע ה2.0 , והיו לנו לא מעט אוקטביות 1.2 טורבו, גם גולף 1.4 טורבו, ואני יכולה להגיד לך שמולם המנוע הזה עם ה165 כ"ס ו21 קג"מ לא מרגיש חלש בכלל, אכן המומנט בטורבו מורגש במיוחד בטורים נמוכים, אך בנסיעה חזקה עם עקיפות, האוטו פשוט טס, אז אין לי מושג על מה אתה מדבר.

הייתי משווה אותה יותר מול הגולף עם ה1.4T, אך מול ה1.2T של האוקטביות הוא הרבה יותר חזק.

לגבי אמינות מנועי ה2.0 והC3, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות מצחוק, הכתובת על הקיר:

יש לא מעט מאזדות כאלה שכבר עברו את ה200 אלף ק"מ ואפשר למצוא אותם במגרשים, ועד היום לא שמענו אפילו תלונה אחת על האמינות,

לעומת זאת, כן שמעתי לא מעט תלונות על מנוע ה1.2 טורבו של הC3,

1. נושא רצועת הטיימינג שמתפוררת וגורמת ל"נוק אווט" למנוע ה"חזק" הזה

2. ממיר קטליטי

3. הטורים שעולים ויורדים ואף אחד לא יודע איך לפתור את זה

4. מנוע משתנק נחנק ומרעיש

מיותר להמשיך...

:-D, בוא נגיד כך, מקווה שלא יהיה המשך כי חבל על האצבע האחרונה.

נחזור לאבזור.

באתי לרשום אחי אבל הוצאת לי את המילים מהפה.

דייקת בכל מלה ומלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בוא תלחץ איתי ותקבל עמודים ותראה שבשבילי המזדה הזו חלשה מאוד אפילו...

לא מטעה ולא כלום, אם היה לך c3 היית משבח אותה גם לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי C3, אך כן ניסיתי את המנוע הזה על 208 1.2 טורבו, הוא חזק, יותר חזק מה1.5 האטמוספירי, אך מול ה2.0 אין לו מה לחפש, וזה מניסיון,

ומספיק להעיף מבט על המפרט כדי להפנים שאתה סופר מטעה:

https://www.icar.co.il/compare/?compare-version[]=11829&compare-version[]=11835&compare-version[]=18821

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונים על הנייר זה יפה, בפועל במציאות לא תמיד מרגישים (לטוב ולרע) את מה שמופיע במפרט.

חוץ מזה, המומנט במנוע הטורבו מגיע הרבה יותר מוקדם וזה מורגש. (לאו דווקא ספציפית עבור ה-C3 או עבור רכב מקונצרן PSA)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אנחנו במתקונת ה"בוא נסכים שלא נסכים"

המנוע לא קשור לנושא השרשור, וחפרנו, די, בואו נחזור לאבזור, נראה לי גם הובהר לפות"ש היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע wildlands, מפרגן לך שיש לך מזדה, באמת, הרכב לא איטי בשום צורה אך, הוא גם לא חזק, פעם מנוע 2 ליטר היה נחשב שם דבר, היום להמון רכבים יש מנועים קטנים יותר מוגדשים שנותנים פייט ואפילו מעליבים מנוע שזה, 21 קגמ בחלק גבוה של הסקאלה זה לא משהו להתגאות בו.. שמח בשבילך שאתה נהנה, אל תבטל אנשים אחרים כי אתה מבסוט, אני מגיב רק על פי ביסוס ונסיעה אישית שלי ורשמים שלי, הייתה לי ספיריט 2008 שנתיים ויש איזה סנטימנט למותג מן הסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...