Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

40 מדינות אימצו חובת התקנת מערכת בלימה אוטונומית

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכולות להחליף, אבל בהחלט תוספת חשובה למקרי חירום שדורשים תגובה מיידית.

רק דוגמה אחת, לפני שבוע בערך, אני נוסע במהירות של 100 קמ"ש בערך בדרך בינעירונית ומלפני נוהגת גברת צעירה שמחליטה בלי שום סיבה הגיונית לבלום לכמעט עצירה מלאה.

עוד לפני שאני מספיק להניח את הרגל על הבלם, המערכת תפסה פיקוד ועשתה את זה בשבילי.

במקרה שלי ראיתי את זה מגיע והייתי מצליח לעצור בזמן, אבל אם באותה השניה הייתי מסיט את המבט אפילו לחלקיק שניה, לא בטוח שזה היה נגמר יפה בלי המערכת הזאת.

וזה לא קשור לעירנות. בסופו של דבר אנחנו לא מכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולות להחליף, אבל בהחלט תוספת חשובה למקרי חירום שדורשים תגובה מיידית.

רק דוגמה אחת, לפני שבוע בערך, אני נוסע במהירות של 100 קמ"ש בערך בדרך בינעירונית ומלפני נוהגת גברת צעירה שמחליטה בלי שום סיבה הגיונית לבלום לכמעט עצירה מלאה.

עוד לפני שאני מספיק להניח את הרגל על הבלם, המערכת תפסה פיקוד ועשתה את זה בשבילי.

במקרה שלי ראיתי את זה מגיע והייתי מצליח לעצור בזמן, אבל אם באותה השניה הייתי מסיט את המבט אפילו לחלקיק שניה, לא בטוח שזה היה נגמר יפה בלי המערכת הזאת.

וזה לא קשור לעירנות. בסופו של דבר אנחנו לא מכונות.

עם איזה רכב אתה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כריות אוויר ו-ABS לא מחליפות נהג עירני ומיומן, ועדיין עוזרות מאוד בשיפור מצב הבטיחות בכבישים. מערכת בלימה אוטומטית תקינה משפיעה באופן ישיר על הבטיחות של הרכב ובהחלט מדובר בצעד חשוב בכיוון הנכון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מובילאיי היה אחראי על בלימות חירום נראה לי היו מנשקים אותי מאחורה כל יום.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מוביל איי תעשה עכשיו?
בהתחשב בזה שהם מוכרים מערכות ליצרנים, ובכלל יש להם את הגב הכלכלי של אינטל, אז אני מאמין שיסתדרו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מערכת כזו באוטובוס שהתהפך ב 443 יש סיכוי שהתאונה היתה נמנעת או לכל הפחות מסתיימת עם תוצאות פחות קשות.

אף מערכת בטיחות לא מחליפה את הנהג אבל כל מערכת בטיחות מסייעת לנהג להימנע מפגיעה קשה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תודה. לא בשבילי.

למערכת "נהג עירני" שאני משתמש בה יש פיצ'ר מצויין שקשור בבלימות חירום- בדיקה של המצב מאחור כדי שלא ייכנסו בי אם אבלום בפתאומיות. המערכת יודעת גם לשחרר את הברקס טיפה כדי לשמור על מרווח בטיחות בין 2 הנהגים.

אני חייב לציין שהמערכת הזו הצילה לי את התחת כמה וכמה פעמים.

מערכת שתבלום עבורי, בפתאומיות, עם הבבונים המצויים שדבוקים לך לאחוריים ולא משנה באיזה נתיב ומהירות אתה וכמה מכוניות יש לפניך בטור- מתכון לתאונות חזית-אחור. כמו שאמרתי, אם לא הייתי עירני ומסוגל גם לבדוק תוך בלימת החירום מה קורה מאחוריי, היו לי כבר כמה תאונות מסוג "בבון בתחת" ברזומה. המקרה (ה"כמעט") האחרון היה לפני לא יותר מחודש, אגב...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תודה. לא בשבילי.

למערכת "נהג עירני" שאני משתמש בה יש פיצ'ר מצויין שקשור בבלימות חירום- בדיקה של המצב מאחור כדי שלא ייכנסו בי אם אבלום בפתאומיות. המערכת יודעת גם לשחרר את הברקס טיפה כדי לשמור על מרווח בטיחות בין 2 הנהגים.

אני חייב לציין שהמערכת הזו הצילה לי את התחת כמה וכמה פעמים.

מערכת שתבלום עבורי, בפתאומיות, עם הבבונים המצויים שדבוקים לך לאחוריים ולא משנה באיזה נתיב ומהירות אתה וכמה מכוניות יש לפניך בטור- מתכון לתאונות חזית-אחור. כמו שאמרתי, אם לא הייתי עירני ומסוגל גם לבדוק תוך בלימת החירום מה קורה מאחוריי, היו לי כבר כמה תאונות מסוג "בבון בתחת" ברזומה. המקרה (ה"כמעט") האחרון היה לפני לא יותר מחודש, אגב...

היא בולמת רק אם אתה תתנגש ברכב לפניך אם היא לא תעשה את זה. כל זמן שמערכת "נהג עירני" עוובדת כראוי מערכת בלימת חירום לא תיכנס לפעולה. היא רק קו הגנה שני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד המערכות הללו. אבל היו מקרים שאנשים התלוננו שהמערכת בלמה אותם לחינם (אם אני לא טועה במיצובישי ASX).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...