Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלושי שכר שהלכו לאיבוד - מעסיק דורש תשלום על הפקת העתק

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי המעסיק היה צריך לשלוח אותו ישירות לרו"ח. אם הרו"ח דורש תשלום בגין העבודה שישלם וימשיך הלאה.

דרישה מצד רו"ח לתשלום עבור מציאת מספר דפים ושליחה שלהם בפקס\מייל היא מאד לא הגיונית. אני משלם (ושילמתי בעבר) לרו"ח שלי X שח בחודש עבור השירותים שלו, וזה כולל הליכה לארכיב ושליפה של מידע מפעם לפעם. כמו גם פעולות יותר גדולות, אחת הבקשות שלי אליו הייתה לבדוק את תלושי השכר שלי מאז X ועד היום ולחפש שם "עיזים". בוצע ללא תשלום נוסף, למרות שזו עבודה לא קטנה יחסית.

תלוי מה היקף השירותים שסוכם בהסכם התקשרות. אין בעיה לחרוג מגבולות הסכם התקשרות פעם בכמה זמן בלי לגבות שכ"ט נפרד על העבודה, אבל אם זה מתחיל להיות הרגל מצד הלקוח צריך לדעת לשים לזה סוף.

אני מכיר המון רואי חשבון חסרי עמוד שדרה שעובדים כמעט בחינם כי הם חושבים שככה מביאים לקוחות. בפועל הם רק קוברים את עצמם יותר עמוק בבוץ.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• תוכן חדש...