Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כושר... מה עושים כששונאים ללכת למכון?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למסקנה שאני חייב להכניס קצת כושר לחיים.

הבעיה - כל ניסיון שלי בעשור האחרון להתמיד במכון כושר - נכשל.

אני פשוט שונא לעשות את זה. גם לאסוף את עצמי ללכת למכון וגם בזמן שאני במכון - סבל.

חשבתי להתחיל לשחות, זה משהו שהצלחתי להתמיד בו יחסית כשהייתי צעיר.

המטרות העיקריות שלי הן קודם כל גוף בריא יותר, הייתי גם שמח שיהיה לי את הביטחון לעשות איזה מסלול\טרק בטיולים בחול שבא לי בלי לדאוג.

רק בסוף נכנס רצון לגוף קצת יותר חטוב [הנתוני פתיחה שלי הם 11% שומן, בבדיקה אחרונה שעשיתי, כך שהמטרה היא לא לרדת במשקל].

רעיונות יצירתיים יתקבלו בברכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך להכניס את זה לסדר היום.

אשתי הכניסה אותי לרוטינה - כל בוקר מתעוררים ב-4:45, יוצאים מהבית ב-5:45, מתאמנים מ-6:00 עד 7:00 (פלוס מינוס תכנית העבודה לאותו יום). זה פועל כיון שמדוב בסדר יום קבוע. בונוס - מדובר בקבוצה קבועה שמתעמנת יחד כל בוקר, כך שמכירים את כולם, כל אחד מכיר את המכשירים שעליהם הוא והאחרים מתאמים כך שלא מפריעים זה לזה, ויש לא מעט חברים שמתעמנים זה לצד זה.

כמובן שלא כל אחד מתעורר עם התרנגולות, אבל אפשר להכניס את האימון בשעה קבועה בסוף יום העבודה או משהו כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הבוס שלי משך להתחיל יחד איתו.

אחר כך הוא הפסיק, ואני כבר התרגלתי לתחושת ה"היי" אחרי אימון והמשכתי.

גם בניתי לעצמי שגרה - כל יום מגיע ב7:30 כזה, מתאמן כ40 דקות, מתקלח והולך לעבודה עם אנרגיות לכל היום.

לדעתי אתה צריך להתמיד מספיק זמן עד שתתחיל להתמכר לתחושה שמקבלים אחרי אימון, ואז לא תוכל בלי זה.

לגבי טרק בחו"ל וכאלה - לא מתחבר יותר מדי לדברים האלה, אבל מאמין שאשרוד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה, שווה לך לנסות קרוספיט, אולי תתחבר לאווירה ולגיוון.

קצת פחות בקצרה, אני התאמנתי בחדר כושר תקופה והיה לי אחלה, ניסיתי קרוספיט ומאוד נהנתי.

בסופו של דבר יש המון גיוון, יש קבוצה דוחפת, בסה״כ האימון הממוצע נמשך שעה...

תעשה אימון נסיון, אין לך מה להפסיד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי אתה גר בהרצליה?

יש לך את קרוספיט הרצליה https://www.crossfitherzliya.com/

תתקשר לקבוע אימון נסיון (לא סביר שיקחו לך על זה כסף...)

החסרון היחידי שיש לי עבורך לגבי קרוספיט זה המחיר, לרוב המחיר גבוה משמעותית מחדר כושר, לטעמי אתה מקבל יותר גם אבל זה כבר עניין אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרשום לך מאמר שלם על איך להפוך את זה לשיעורי בית ובסוף זה נהיה התמכרות או עניין שבשגרה.

אבל המלצה חמה שלי , מאמן אישי, אפשר דרך חדר הכושר. זה יכריח אותך ללכת, יתן לך כלים מצויינים כדי לראות תוצאות מהירות (כשתראה תוצאות אתה כבר תרצה לעשות את זה לבד)

שווה את ההשקעה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוספיט.

בתור בן אדם ששנא ללכת למכון כושר, מתתי משעמום כל אימון.

עכשיו אני הולך 4 פעמים בשבוע לקרוספיט.

כל אימון הוא שונה,שעה של אימון אינטנסיבי, שאתה באמת מרגיש אתה מתקדם לומד בכל אימון.

מה שלא למדתי בכמה שנים במכון כושר למדתי בשנה בקרוספיט.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על שעות הבוקר. בשאר שעות היום תמיד משהו יפריע. אם זה הדבר הראשון שאתה עושה וזה פשוט ככה, זה יוטמע בסיכוי גבוה יותר.

כמו כן, לוקח 2-3 שבועות בממוצע עד שהגוף מתמכר. החודש הראשון הוא הכי קשה להתמדה, אחריו, אתה על הגל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תמצא תחום שלפחות לא תסבול בו אי לך סיכוי להתמיד.

אם שחייה זה משהו שאהבת תעשה מנוי לבריכה כלשהי ולך כל בוקר לעשות איזה 20-30 בריכות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]בעניין: כושר... מה עושים כששונאים ללכת למכון?[/h]

הולכים בטבע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקרה קלאסי של מישהו שצריך קרוספיט, או מועדון אימונים פונקציונאליים.

אחרי 60 דקות בדיוק אתה תחזור הביתה אחרי שקרעו לך את הצורה (בקטע בריא וטוב לרוב) במקום להתמזמז 3 שעות בחדר כושר ולהתמין בתור למכשירים אחרי אנשים שאין לך מושג מי הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תתפלא אבל הנושא עלה בגלל שאני מאוד אוהב טבע אבל מרגיש חשש מסוים לבצע חלק מהמסלולים שאני רוצה.

לדוגמה אני מקווה מאוד בקיץ הקרוב לטוס לנורבגיה, אחד החלומות הגדולים שלי זה לעשות את הטרולטונגה, אבל חושש שאני בטט מדי.

בכל מקרה, נקבע להיום בערב אימון קרוספיט ראשון ונראה איך ילך, אעדכן.

במקביל אני גם מסתכל על משחקי VR שמערבים המון תזוזה, שיחקתי אצל חבר Beat Saber והדופק היה בשמים אחרי בסה"כ 5 דק', והיה כיף ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...