Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו ה"חדש" שלי - פורד פיאסטה פופולר פלוס 1987

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 1839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואו איזו יפהיפיה.

הרכב הראשון שלי היה (היתה!) פורד פיאסטה C שנת 89 - ידנית 1100 סמ"ק

שנתיים וחצי שקטות ואז התחילו לי בעיות הצו'ק, הדיסטריביוטר והקרבורטור ולא הצלחתי בשום צורה לכוון אותה כך שתיכבה באופן שקט - הייתי חייב להקפיץ קלאץ' מידי פעם.

ראיתי את מלאך המוות פעם אחת ברכב הזה בגלל אידיוט שפשוט עצר על כביש 5 וברגע האחרון הצלחתי להתחמק מהתנגשות בחומת הפרדה בגלל שהגלגלים ננעלו לי.

רכב רועש, לא הכי נוח ביחס למה שאני מכיר היום אבל מאוד אהבתי את הפיאסטה - מלא אופי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזו יפהיפיה.

שנתיים וחצי שקטות ואז התחילו לי בעיות הצו'ק, הדיסטריביוטר והקרבורטור ולא הצלחתי בשום צורה לכוון אותה כך שתיכבה באופן שקט - הייתי חייב להקפיץ קלאץ' מידי פעם.

ראיתי את מלאך המוות פעם אחת ברכב הזה בגלל אידיוט שפשוט עצר על כביש 5 וברגע האחרון הצלחתי להתחמק מהתנגשות בחומת הפרדה בגלל שהגלגלים ננעלו לי.

רכב רועש, לא הכי נוח ביחס למה שאני מכיר היום אבל מאוד אהבתי את הפיאסטה - מלא אופי.

תודה8)

טוב לדעת ששרדת את החויה...

מישהו יודע מה ההבדל בין הפיאסטה פופלאר פלוס לפיאסטה C?

המדבקה האחורית חסרה מהאוטו שלי, ואני הנחתי שהוא פופולאר פלוס לפי המפרטים שהצלחתי למצוא (התיעוד של הפיאסטה ברשת ממש גרוע). אבל אני לא ממש בטוח איזה דגם יש לי. הפיאסטה C ממש לא מתועדת בשום מקום :-(

בכל מקרה יש לי מדבקה חדשה של "פופולאר פלוס", אז זה מה שהפיאסטה שלי הולכת להיות מעכשיו :twisted:

ד.

IMG_20190220_180615.jpg

עריכה אחרונה על ידי Type34

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי של אוטו... לפני כמעט 25 שנה היתה לאבא שלי אחת כזו מהעבודה, מהצורה הקודמת (נראה לי שנת 83).

כבר כשהיא היתה אצלנו היא היתה לפחות בת 10, אבל... ביחס למה שהכרתי דאז, בתור ילד, אני זוכר שהאוטו היה ע-נ-ק מבפנים - ומבחוץ הוא תמיד נראה "קטן" (עם כי - רחב מאוד ביחס למה שהיה מקובל דאז... דמיינו פיאט אונו ופג'ו 205 כמתחרות ישירות).

למרות שהאוטו היה לא צעיר - הוא היה חדש לחלוטין מבפנים ובמצב מצויין מבחוץ. מבחינת נוחות אני זוכר שהאוטו היה נוח - ובכלל הופתעתי ממנו לטובה. בתקופה שהיה אצלנו לא היו איתו בכלל תקלות, והיה כיף לנסוע בו.

חתיכת נוסטלגיה...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזו יפהיפיה.

מוזר, בקרת השיוט האדפטיבית פישלה? ..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם פיאסטה פופופלאר ופופלאר פלוס נמכרו בארץ ביו השנים 84-86 ולאחר מכן שווקו 3 רמות איבזור C CL CLX כאשר רק בגרסת C היה גיר 4 הילןכים ובשני הדגמים "המאובזרים" היו עם גיר 5 הילוכים. בארץ רוב הפיאסטות שנמכרו היו מהדגם הבסיסי C מכיוון שהיה פער משמעותי במחער בין הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !

מרגש לראות רכב כזה שעדיין חי ונוסע - ממש כמו מסע במכונת זמן...

לי הייתה פיאסטה מהדור השלישי - שנת 1998 שהחזקתי 10 שנים ו200,000 ק"מ ואם לא הייתי מחליק על כתם סולר יכול להיות שהייתה איתי עד היום...

האוטו הזה היה 5 דלתות בניגוד ל-3 בלבד של הדור השני והמנוע היה 1300 - אבל מבוסס על אותו מנוע עתיק של הפורד אנגליה שהוסיפו לו הזרקת דלק וממיר קטליטי כדי לעמוד בתקנות זיהום אויר.

למרות שנחשב אוטו אמין, היו במהלך עשר השנים לא מעט תקלות מרגיזות - אלטרנטור שופץ פעמיים ובית הטרמוסטט נסדק והוחלף פעמיים. חוץ מזה הלך קלאץ', הוחלפו בולמי זעזועים, הממיר הקטליטי הוחלף אחרי שלא עבר טסט ופעם נתקעתי בשישי בערב עם כבל מצערת קרוע...

בהצלחה עם הרכב ה-"חדש", סע בזהירות ותהנה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם פיאסטה פופופלאר ופופלאר פלוס נמכרו בארץ ביו השנים 84-86 ולאחר מכן שווקו 3 רמות איבזור C CL CLX כאשר רק בגרסת C היה גיר 4 הילןכים ובשני הדגמים "המאובזרים" היו עם גיר 5 הילוכים. בארץ רוב הפיאסטות שנמכרו היו מהדגם הבסיסי C מכיוון שהיה פער משמעותי במחער בין הדגמים.

תודה!

אם כך נראה לי ששלי בעצם פיאסטה C. אם כן, ה-C היה זהה או כמעט זהה לפופולר פלוס - אולי ההבדל זה ארץ המוצא, או שוק היעד, או משהו כזה.

עכשיו אני מתלבט מה לעשות עם המדבקה...

ד.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !

אוטו הזה היה 5 דלתות בניגוד ל-3 בלבד של הדור השני והמנוע היה 1300 - אבל מבוסס על אותו מנוע עתיק של הפורד אנגליה שהוסיפו לו הזרקת דלק וממיר קטליטי כדי לעמוד בתקנות זיהום אויר.

תודה!

אורך החיים של המנוע הזה ממש מדהים. הוא פותח לראשונה בשביל הפורד אנגליה ב-1959 והיה בשימוש בגילגולים שונים עד 2002.

בפיאסטה דגם 3 הוא עוד היה עם קרבוראטור וצ'וק ידני עד בערך 1993 :shock:

ד.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...