Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוסטלגיה - נשואים פלוס , כולל תרגום לעברית. הייכן ניתן למצוא?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו אחת מהסדרות המצחיקות יותר שנוצרו.

אין גבר נשוי שלא יכול למצוא משהו להזדהות עימו בדמות של אל בנדי ובמשפחה הפריקית שלו.

צריך לזכור גם שהרקע מסביב לסדרה הוא כל מיני סדרות שקדמו לה או בתקופתה של משפחות מושלמות, בשכונה מושלמת או שהופכים השכונה למושלמת עם שכנים מושלמים ופה ההיפך הגמור - משפחה כושלת מכל בחינה שהיא ושיותר מכל נהנית למרר את חייו של האבא. ספק אמריקה האמיתית ספק צוחקים על איך שאמריקה באמת.

אני במיוחד אוהב הפרקים שבהם אל בנדי נואם נאומים חוצבי להבות שלרוב מתחילים במשהו בסגנון - מה דפוק כיום באמריקה, מה דפוק בדור הנוכחי וכדומה. אבל איכשהו בסוף למרות התמיכה שהוא מקבל בשלב הזה מכולם בסוף הוא מפסיד.

ובפורום רכב אי אפשר לשכוח את המקום המיוחד שהדודג', חסרת הברקסים, של אל - תופסת בסידרה - מיליון מייל, השגת חלקים במוקד הטלפוני, השגת חלקים בקובה, שדרוגים ותיקונים שונים ועוד.

ובשביל האוף טופיק - כל הפרקים שסתם לא הייתה עבורם עלילה מקורית והדמויות מנסות לתקן משהו ובסוף זה נגמר בפיצוץ או בהתחשמלות. סוג של לוני טונס רק עם בני-אדם.

עושה חשק לראות שוב.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובפורום רכב אי אפשר לשכוח את המקום המיוחד שהדודג', חסרת הברקסים, של אל - תופסת בסידרה - מיליון מייל, השגת חלקים במוקד הטלפוני, השגת חלקים בקובה, שדרוגים ותיקונים שונים ועוד.

ותחילת פרק בה הוא גורר אותה בידיו לחניה בבית, כשכולה גמורה, טופח עליה ומקנח ב"זהו, עוד תשלום אחד ואת שלי". gets me every time.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצח זו תשאר הסדרה האהובה עלי בכל הזמנים. זה היה מצחיק אז, וזה יהיה מצחיק בעוד מאה שנה. אד אוניל הוא אולי הליהוק הטוב ביותר שהיה לסדרה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אד אוניל אכן ענק.

אחד הדברים שאני אוהב בסדרה "משפחה מודרנית", זה ההבדלים בין הדמויות של אל באנדי וג'יי פריצ'ט, ומצד שני יש גם כמה נקודות דומות .

נשואים פלוס הייתה סדרה שחרשתי עליה בשנות העשרה שלי, ויש פרקים שאני אשכרה מכיר בעל פה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צריך להבין את הסיטואציה שהסדרה התמודדה איתה ובכלל להעריך את זה ששרדה מעל עונה.

הטלוויזיה אז היתה שמרנית ומשעממת ואנשים בלעו סטיקומים זהים ומטומטמים כמו חטיפים.

הביקורות היו מאוד בעייתיות בהתחלה.

לצד סיינפלד, הם מבחינתי הסיטקומים הכי טובים ופורצי דרך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אד אוניל אכן ענק.

אחד הדברים שאני אוהב בסדרה "משפחה מודרנית", זה ההבדלים בין הדמויות של אל באנדי וג'יי פריצ'ט, ומצד שני יש גם כמה נקודות דומות .

נשואים פלוס הייתה סדרה שחרשתי עליה בשנות העשרה שלי, ויש פרקים שאני אשכרה מכיר בעל פה

ג'יי ישב בסלון יום אחד וקרא עיתון והכתבה הייתה על נשואים פלוס למי שקרא את הכותרת. איסטר אג נחמד

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסזרה התחילה באחוזי צפייה זעומים, עד שגברת אחת כתבה להם שהסדרה פוגעת בנפשות הרכות של בני ביתה ואז הם ענו לה אז שלא יסתכלו.

הם לא ידעו עם מי הם מתעסקים: היא ארגנה תנועת מחאה שקראה לכל הנפשות בכנסיה להחרים את הסדרה

וכך היא הביאה להם אחוזי צפיה מכובדים, שרצו לראות על מה מדובר

https://en.wikipedia.org/wiki/Terry_Rakolta

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא ידעו עם מי הם מתעסקים: היא ארגנה תנועת מחאה שקראה לכל הנפשות בכנסיה להחרים את הסדרה

וכך היא הביאה להם אחוזי צפיה מכובדים, שרצו לראות על מה מדובר

[

9b220916af02336ed951a19db6d6d9a5.jpg

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...