Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט בין 10K ל-20K

Shnitzel_Tiras
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכבי מיני ידניים.

אישית ממליץ לחפש פיאט פנדה. בתקציב הזה תוכל למצוא אחת יחסית חדשה ולא מעט פעמים יש להם גם קמ נמוך.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי מיני ידניים.

אישית ממליץ לחפש פיאט פנדה. בתקציב הזה תוכל למצוא אחת יחסית חדשה ולא מעט פעמים יש להם גם קמ נמוך.

תודה, הוצעה לי פיאט גרנדה פונטו, 100K ק"מ שנת 2010, ידני.. אתה ממליץ עליו, או מכיר ביקורת רווחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדה רכב טוב, היא הגיעה עם שני מנועים: 1.2 ו1.4.

המנוע 1.4 כמובן עדיף כמו כן הקכב הגיע עם 6 כריות אוויר לעומת 2 עם מנוע 1.2.

סך הכול הכול מדובר על רכב פשוט ואמין.

הפנדה אכן אופציה טובה, נוחה וחיסכונית.

ב2013 הגיע הדגם החדש שאותו גם כדאי לחפש.

פיגו 107 גם מאוד חיסכונית וכניראה תהיה אף יותר מהפנדה תודות למשקל קל יותר, אבל היא רועשת יותר ופחות נוחה.

בנוסף תא מטען קטן יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הוצעה לי פיאט גרנדה פונטו, 100K ק"מ שנת 2010, ידני.. אתה ממליץ עליו, או מכיר ביקורת רווחת?

מי הציע? כמה מבקשים עליה? איזה יד? יש תיעוד טיפולים? קצת קשה לענות על השאלה בלי פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הציע? כמה מבקשים עליה? איזה יד? יש תיעוד טיפולים? קצת קשה לענות על השאלה בלי פרטים.

חברת 'קל-אוטו', יד 2 (לא ליסינג), עדיין לא ראיתי, אבל אני מניח שיש תיעוד טיפולים. ביקשו עליה 10K ש"ח.

יחד איתה הציעו לי פג'ו 107 שנת 2014 140K ק"מ ב20 אלף ש"ח. גם יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תניח שום דבר. בכל מקרה נשמע לי יקר. לא רשמת גם כמה היא נסעה. ההצעה על ה107 לא טובה, הקמ׳ הזוי.

אני ממליץ לך לחפש בסבלנות רכב עם קמ נמוך ותיעוד טיפולים. למצוא רכב כמו פנדה/107 ידנית/C1 ידנית/פונטו ידנית/ניסאן מיקרה/רנו קליאו ידנית עם קמ נמוך של 50-60 אלף בתקציב שלך זה לא קשה ואפילו ישאר כסף ליישור קו ואולי גם עודף.

*לא הייתי קונה אף אחד מהרכבים האלה אם הוא לא ידני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תניח שום דבר. בכל מקרה נשמע לי יקר. לא רשמת גם כמה היא נסעה. ההצעה על ה107 לא טובה, הקמ׳ הזוי.

אני ממליץ לך לחפש בסבלנות רכב עם קמ נמוך ותיעוד טיפולים. למצוא רכב כמו פנדה/107 ידנית/C1 ידנית/פונטו ידנית/ניסאן מיקרה/רנו קליאו ידנית עם קמ נמוך של 50-60 אלף בתקציב שלך זה לא קשה ואפילו ישאר כסף ליישור קו ואולי גם עודף.

*לא הייתי קונה אף אחד מהרכבים האלה אם הוא לא ידני.

תודה רבה על התגובה.

היתה לי הצעה על רנו קליאו 2012 ידנית 117K ק"מ ב16K.. יד 2, ללא תאונות וטיפולים סדורים

האם זו הצעה הוגנת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שמבקשים ביד 2 המחיר בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מה המחירון של הקליאו בע״פ. גם חסרים מעט פרטים כמו האם שתי הידיים היו פרטיות? האם לרכב היו תאונות? מה הטיפול האחרון שעבר ומתי?

יש עוד המון פרטים אחרים שמשפיעים אבל אם תענה כל השאלות האלה נוכל פחות או יותר לעזור ותת חוות דעת על ההצעה והמחיר.

רק אציין ששוב הק״מ לא נמוך. אני שוב חוזר ואומר אם יש לך זמן לחפש רכב אפשר למצוא רכבים עם קמ הרבה הרבה יותר נמוך וזה משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שמתקרב לגיל 7 אם כבר לא בן 7 הק״מ לא גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקמ לא גבוה אבל גם לא נמוך, ואם אפשר למצוא רכבים עם קמ נמוך בכמעט אותו מחיר ובלי הרבה בעיה למה לא?

יש לו המון אופציות קניה מבחינת דגמים, בחודש של חיפושים אפשר בסבירות מאוד מאוד גבוהה לאתר אחד מהם עם 40-60 אלף קמ ועדיין לעמוד בתקציב.

זו רק דעתי.

סתם הצצתי ביד 2, מפורסמת שם פנדה ידנית 2013 יד ראשונה פרטית עם 34 אלף קמ. מבקשים עליה 19500.

אפילו בלי להתאמץ... למה לקנות רכב עם כל כך הרבה קמ אם יש אפשרויות כל כך הרבה יותר טובות?

אם אני במצבו אני בודק מה המחירון של הפנדה הזו ניגש לשם אם זה רלוונטי בודק את הרכב שהכל תואם לתאור , לוקח לבדיקה, מתמקח וקונה את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקמ לא גבוה אבל גם לא נמוך, ואם אפשר למצוא רכבים עם קמ נמוך בכמעט אותו מחיר ובלי הרבה בעיה למה לא?

יש לו המון אופציות קניה מבחינת דגמים, בחודש של חיפושים אפשר בסבירות מאוד מאוד גבוהה לאתר אחד מהם עם 40-60 אלף קמ ועדיין לעמוד בתקציב.

זו רק דעתי.

סתם הצצתי ביד 2, מפורסמת שם פנדה ידנית 2013 יד ראשונה פרטית עם 34 אלף קמ. מבקשים עליה 19500.

אפילו בלי להתאמץ... למה לקנות רכב עם כל כך הרבה קמ אם יש אפשרויות כל כך הרבה יותר טובות?

אם אני במצבו אני בודק מה המחירון של הפנדה הזו ניגש לשם אם זה רלוונטי בודק את הרכב שהכל תואם לתאור , לוקח לבדיקה, מתמקח וקונה את הרכב.

תודה רבה רבה לך

עזרת לי מאוד! אני לא אלך על האופציות שהוצעו לי עד כה, ככנראה הן באמת לא הוגנות. שוב תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כולן היו לא הוגנות, מה שבטוח שהן לא היו מספיק אטרקטיביות לדעתי.

חפש בנחת אל תמהר. יש לך המון אופציות ידניות ואין סיבה שלא תמצא רכב מיד פרטית עם קמ נמוך בתקציב אם תחפש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כולן היו לא הוגנות, מה שבטוח שהן לא היו מספיק אטרקטיביות לדעתי.

חפש בנחת אל תמהר. יש לך המון אופציות ידניות ואין סיבה שלא תמצא רכב מיד פרטית עם קמ נמוך בתקציב אם תחפש טוב.

מה בנוגע לסוזוקי אלטו? האם זה רכב אמין כמו האלה שציינת למעלה? האם הוא באותה רמת איכות שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...