Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לבית

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שהגיע הזמן לאחד את כל שרשורי המלצות הניידים, לא?

ולעניין, המחשב שאני כותה ממנו כבר בן 10. בטרייה כבר מזמן אין לו ומדי פעם אני מגיע ומוצא אותו מכובה אחרי תקלה קריטית. זה מחשב שנשאר אצלי מאיזה מקום עבודה ואני לא רוצה להתעסק איתו.

אני מחפש מה מחשב שיחליף אותו במחיר הגיוני. מה צריך? לא יותר מדי:

1. SSD חובה, 128 לפחות, עדיף 256.

2. מגיע עם מערכת הפעלה חוקית, ווינדוז 10.

3. לא גדול מדי, 14" יהיה מצוין.

4. מעבד I3 מספיק לחלוטין.

סה"כ המחשב משמש לצפיה ביוטיוב, קצת מוזיקה, גלישה, מדי פעם קצת קידוד בפייתון, VNC למחשבים אחרים וזהו בערך.

נתקלתי בזה שנראה לי סביר - https://www.wallashops.co.il/dell-latitude-e5440-14-8gb-256gbssd-i5/pi7mx47319ca

מה דעתכם? למישהו יש מושג מי נותן את האחריות והאם היא שווה משהו?

יש הצעות נוספות?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המחשב הזה עתיק, דגם מלפני 5 שנים.

במחיר דומה תוכל לקנות מחשב הרבה יותר חדיש.

לשימוש ביתי (ללא סחיבה מחוץ לבית) בחר במחשב "15.6 שיהיה גם יותר זול וגם יותר נוח לשימוש. מסך יותר קטן ("13.3-14) מייקר את המחשב. מעבד דור 8 (כלומר הספרה המובילה בדגם המעבד היא 8 ). אם אני מבין נכון המחשבים חיים אצלך הרבה שנים, אז עדיף להתחיל בלי פיגור - גם אם צריך להשקיע עוד כמה מאות ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב כמה שפחות, נניח עד 2000 כולל כל החריגות.

נייד כי אין לי הרבה מקום על שולחן העבודה וכי מדי פעם ארצה לקחת אותו איתי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לנייד ביתי לפני 11.5 שנים בקירוב - כאשר קיבלתי נייד כמתנת יום הולדת. לא מסתכל לאחור. ממילא הצרכים שלי מסתכמים באינטרנט, אופיס וקצת לייטרום, והקומפקטיות יחד עם הניידות בתוך הבית מצויינים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על פחות מזה.

אתה צריך I3+SSD+WINDOWS וחובה 3 שנות אחריות אל תתפשר על פחות.

https://ksp.co.il/?uin=57860&select=.268..271..2179..2639..580..859.

הקטנת המסך ל14 אינץ' תעלה לך עוד יותר, לא הייתי ממליץ אם אין צורך משמעותי בניידות.

לא הייתי חוסך 600 שקל וקונה משהו ישן או ללא 3 שנות אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באותו המחיר מחשב דומה של HP עם 3 שנות אחריות ומסך 14'. אבל רק 4GB זכרון ומסך ברזולוציה יותר נמוכה.

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=26152

אני ממליץ לך בכל מקרה לא לוותר גם על מעבד דור 8.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוותר על מעבד דור 8

לא לוותר על 8 ג"ב RAM (היום אני עם 16 וזה עוד יותר טוב)

לא לוותר על לפחות 250 ג"ב SSD, וגם זה צפוף.

לא לוותר על 3 שנות אחריות, גם אם בתשלום נוסף. עדיפות לשירות באתר הלקוח או לפחות איסוף והחזרה אליו (או ממקום נוח אחר בעירך).

והחשוב ביותר - כיון שמדובר ברכישה לטווח ארוך הרי שהשקעה של כמה מאות ש"ח נוספים תמיד תתברר כמשתלמת, כיון שמחשב חלש או מיושן יצריך החלפה יותר מוקדם. הניסיון האישי שלי הוא שמחשבים הופכים חלשים מדי אחרי 4-5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזרה למנטרה - מעבד? מצדי שיגיע מאיזה פח זבל.

לא להתפשר על ssd ולא להתפשר על 8g זיכרון.

מבחינת מקום שזה תופס בבית/שולחן אין הבדל בין 13/14/15 אינץ' מניסיון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסף יש לי מחשבים עם מעבדים מדורות קודמים, 8 ג"ב ו-SSD. הדל של שמים מארץ מול מחשבים דומים עם מעבדים מדור 7-8, אפילו בשימושים בסיסיים.

כיון שמדובר בקניה ארוכת טווח לא זה המקום לחסוך. עוד 1000 ש"ח בטווח של 5 שנים זה 200 ש"ח לשנה, לדעתי זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש והשוואה של תקופה כשחיפשתי מחשב לחברה שלי (אני עם xps שנים), לדעתי פחות מ3000 לא הייתי בכלל נכנס לשוק, המפרט אולי יהיה טוב על הנייר אבל אתה תחסוך במסך/סוללה/איכות חומרים גרועה במיוחד.

ב2000 אפשר לקנות אחלה נייח אבל נייד לא הייתי ממליץ בכלל, אתה תשלם פעמיים או תסבול שנים במקום להוסיף עוד אלפיה.

לדעתי לך ה-E480 של לנובו, עם פאנל ips (קיים עוד דגם עם פאנל פחות איכותי, אל תתפשר)

ללא מערכת הפעלה ניתן למצוא אותו ב2700, תקנה קוד באנטרנט בכמה עשרות שקלים לווינדוס חוקי וסע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה בעיה, זה קוד OEM שחוקי להתקין אותו במחשב חדש ומשתלם יותר מאשר קנייה של עותק retail

[video=youtube_share;juafv2COKQM]

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...