Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לבית

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להכפיל לו את זכרון RAM, זה מה שחסר.

מסך קטן יותר עולה יותר יקר, זה גם מחשב קל ששוקל 1.6 ק"ג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, היה לי קצת זמן מת בזמן שאני מתקין ומקנפג את הטופלופ החדש...

תקנה את זה:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=987954

מקסימום איכות מסך לכסף, מתאים בדיוק לצפייה ביתית, ובתקציב מינימלי.

אם תרצה, תעלה ל-8RAM.

אני חושב שלדרישות​ לא תמצא טוב יותר.

נ.ב. שדרג ל-SSD שלא במעמד הקנייה. ממה שבדקתי, זה זול יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להכפיל לו את זכרון RAM, זה מה שחסר.

מסך קטן יותר עולה יותר יקר, זה גם מחשב קל ששוקל 1.6 ק"ג.

מסך קטן יותר = פחות משקל = ניידות משופרת = לא רלוונטי.

זה מחשב לבית.

ב 2740 הוא קונה את ה DELL ויש לו כבר את כל מה שהוא צריך בפנים - מוכן לצאת לדרך.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים.

אם כי:

ההצעה האחרונה על hp x360 מעניינת כי מדובר במסך מגע ומצב טאבלט, אבל ללא SSD אלא דיסק קשיח 1TB. בשימוש ביתי יכול להתאים, כי צריך נפח זכרון גדול ( תמונות, סרטונית ) ואין לחץ שיעלה מהר בהדלקה.

כל אחד והעדפות שלו. בבית אני אישית הייתי מעדיף מסך יותר גדול.

אצלי בבית זה בכלל all in one עם מסך 23'.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך קטן יותר = פחות משקל = ניידות משופרת = לא רלוונטי.

זה מחשב לבית.

ב 2740 הוא קונה את ה DELL ויש לו כבר את כל מה שהוא צריך בפנים - מוכן לצאת לדרך.

עם מסך מהסוג הכי נחות, למחשב שייעודו המרכזי זה לצפות בתכני וידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב שעיקר השימוש בו הוא צפיה בוידאו ?

על סמך ההודעה הנ"ל, אין לי מושג איך הגעת לזה. בשביל יוטיוב הוא לא צריך את המסך הטוב בארץ.

1. SSD חובה, 128 לפחות, עדיף 256.

2. מגיע עם מערכת הפעלה חוקית, ווינדוז 10.

3. לא גדול מדי, 14" יהיה מצוין.

4. מעבד I3 מספיק לחלוטין.

סה"כ המחשב משמש לצפיה ביוטיוב, קצת מוזיקה, גלישה, מדי פעם קצת קידוד בפייתון, VNC למחשבים אחרים וזהו בערך.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16834316477

2500 וקצת עם מיסים

https://m.newegg.com/global/il-en/product/9SIA24G8VR9323

פחות מ2500 אחרי מיסים

אומנם זה קצת בעייתי מבחינת אחריות, אבל את רוב הבעיות אפשר לסדר לבד או לעשות ביטוח בארץ במאות בודדות של שקלים - לא יודע אם זה באמת משתלם או לא, אם אתה בעיניין תברר.

גם עם תקציב לחוץ לא הייתי מתפשר על הגרוטאות שהציעו לך כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מציע acer עם אותו מפרט בערך ובמחיר סופי גבוה יותר (???) וקורא למחשב dell שהוצע פה עם 3 שנות אחריות "גרוטאה". נו, אני מרים ידיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מציע acer עם אותו מפרט בערך ובמחיר סופי גבוה יותר (???) וקורא למחשב dell שהוצע פה עם 3 שנות אחריות "גרוטאה". נו, אני מרים ידיים.

אני מנסה להבין אם אתה אמיתי.

קודם כל איך 2700₪+ יותר זול מ2500₪?

דבר שני, מה הבעיה עם acer? אתה צריך לעשות הפרדה - מסתכלים על דגמים ולא על חברות, vostro היא סדרה בינונית של דל ולא ממש מוצלחת, המדבקה של החברה לא משנה הרבה כשהמחשב מורכב מחלקים לא איכותיים כדי לעמוד במחירון הנמוך שלו, לעומת זאת הswift 3 הוא budget laptop שנותן הרבה יותר ערך לכסף שלו, אם רשום acer או tahat זה פחות משנה.

וזה לא "אותו מפרט בערך", מסך יותר טוב מעבד יותר טוב, עם כניסת type c מה שאין לדל - שזה העתיד, אלא אם כן אתה פה ממליץ על מחשבים רק לשנה שנתיים הקרובות, אם כן - יש מחשבים "זמניים" הרבה יותר זולים.

אתה ממליץ על מחשב outdated, במחיר של מחשב מהדור הנוכחי, בלי שיש לו יתרון חוץ מאחריות ל-3 שנים שזה באמת היתרון היחיד של הדל, אבל כנראה שבמקום לקנות מחשב יציב שלא תשתמש באחריות שלו אתה מעדיף לקנות משהו שיתפגר כל יומיים כדי להשתמש באחריות.. מה אני אגיד לך.

אם אתה רוצה לפטופ שבאמת נותן ערך לכסף לך על הE480, swift 3 או E485 שדיברתי עליהם כבר, אפשר למצוא אותם גם בארץ עם האחריות המיוחלת עם תוספת קטנה אבל משתלמת, תוסיף היום עוד 200-300 כדי לא לקנות מחשב חדש עוד שנה בגלל חוויית משתמש גרועה.

ושוב אני חוזר, הבחירה שלך להסתכל על זה בתור "acer vs dell" היא שגויה מיסודה, המחשבה שלך שדל לא מעגלים פינות ולא מוציאים מחשבים גרועים לשוק היא שגויה, יש לי חבר עם vostro של הדור הנוכחי והוא שונא את המחשב הזה, אז אני אתן לך את הטלפון שלו בפרטי, תשכנע אותו ש-"בגלל שזה דל זה טוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין אם אתה אמיתי.

קודם כל איך 2700₪+ יותר זול מ2500₪?

דבר שני, מה הבעיה עם acer? אתה צריך לעשות הפרדה - מסתכלים על דגמים ולא על חברות, vostro היא סדרה בינונית של דל ולא ממש מוצלחת, המדבקה של החברה לא משנה הרבה כשהמחשב מורכב מחלקים לא איכותיים כדי לעמוד במחירון הנמוך שלו, לעומת זאת הswift 3 הוא budget laptop שנותן הרבה יותר ערך לכסף שלו, אם רשום acer או tahat זה פחות משנה.

וזה לא "אותו מפרט בערך", מסך יותר טוב מעבד יותר טוב, עם כניסת type c מה שאין לדל - שזה העתיד, אלא אם כן אתה פה ממליץ על מחשבים רק לשנה שנתיים הקרובות, אם כן - יש מחשבים "זמניים" הרבה יותר זולים.

אתה ממליץ על מחשב outdated, במחיר של מחשב מהדור הנוכחי, בלי שיש לו יתרון חוץ מאחריות ל-3 שנים שזה באמת היתרון היחיד של הדל, אבל כנראה שבמקום לקנות מחשב יציב שלא תשתמש באחריות שלו אתה מעדיף לקנות משהו שיתפגר כל יומיים כדי להשתמש באחריות.. מה אני אגיד לך.

אם אתה רוצה לפטופ שבאמת נותן ערך לכסף לך על הE480, swift 3 או E485 שדיברתי עליהם כבר, אפשר למצוא אותם גם בארץ עם האחריות המיוחלת עם תוספת קטנה אבל משתלמת, תוסיף היום עוד 200-300 כדי לא לקנות מחשב חדש עוד שנה בגלל חוויית משתמש גרועה.

ושוב אני חוזר, הבחירה שלך להסתכל על זה בתור "acer vs dell" היא שגויה מיסודה, המחשבה שלך שדל לא מעגלים פינות ולא מוציאים מחשבים גרועים לשוק היא שגויה, יש לי חבר עם vostro של הדור הנוכחי והוא שונא את המחשב הזה, אז אני אתן לך את הטלפון שלו בפרטי, תשכנע אותו ש-"בגלל שזה דל זה טוב".

.

לשים דברים בהקשר נכון, יש לי עכשיו E480. תמורה מצויינת לכסף, כנראה הכי טובה למחשב בתקציב אם מסתכלים על ציון משוקלל.

אבל, לגלישה באינטרנט הוא לא מציע כלום מבחינת חווית משתמש שה-Dell Latitude E7440, מחשב בן 4,שהוא החליף הציע, להוציא touch pad עם יותר פונקציונליות ואולי המסך יותר טוב, קצת. מבחינת ביצועים, אין שום הבדל.

מחשב מסדרה גבוהה, בן 3, יכול להוות פתרון מעולה, רק שבארץ רוצים מחירים מופרכים על העודפים הללו.

בארה"ב קניתי לבת שלי Dell 7275 מוחדש (טאבלט 12.5, חלונות, עם מקלדת ומסך מהמם) בפחות משליש ממחירו כחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים דברים בהקשר נכון, יש לי עכשיו E480. תמורה מצויינת לכסף, כנראה הכי טובה למחשב בתקציב אם מסתכלים על ציון משוקלל.

אבל, לגלישה באינטרנט הוא לא מציע כלום מבחינת חווית משתמש שה-Dell Latitude E7440, מחשב בן 4,שהוא החליף הציע, להוציא touch pad עם יותר פונקציונליות ואולי המסך יותר טוב, קצת. מבחינת ביצועים, אין שום הבדל.

מחשב מסדרה גבוהה, בן 3, יכול להוות פתרון מעולה, רק שבארץ רוצים מחירים מופרכים על העודפים הללו.

בארה"ב קניתי לבת שלי Dell 7275 מוחדש (טאבלט 12.5, חלונות, עם מקלדת ומסך מהמם) בפחות משליש ממחירו כחדש.

חשבתי על להציע לו מחשב יד שניה אפילו, אבל אם הוא מחליף מחשב יחסית סבבה שרק התיישן אז כנראה שנמאס לו מהענתיקה שלו.

אי אפשר בפחות מ3000 לתת משהו מטורף, במחשבים ניידים לעומת טלפונים למשל אנחנו די עומדים במקום מבחינת התקדמות של ערך לכסף, בטלפונים - הסינים עשו מהפכה והיום אפשר לקנות מכשיר מדהים בחצי מחיר ממה שהיה פעם, במחשבים זה יותר בעייתי, אפילו הנסיונות של שיאומי להוציא ניידים משתלמים לא הצליחו כמו שרצו וסבלו מהרבה חסרונות, הוואוי הוציאו ניידים מדהימים אבל דרשו מחירים שקרובים לחבריהם בשוק ולא עשו "מהפכה".

עוד בעיה היא ההבדל בין מחירי חו"ל לבארץ, באמריקה ניתן לקנות xps סדרה חדשה בפחות מ4000 שקלים, פה? פחות מ6000 לא תמצא גם את הדור הקודם הקודם 9360.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, מה דעתכם על זה? (לא מצליח להטמיע לינק, פשוט תעתיקו לשורת הכתובת)

https://www.staples.com/dell-inspiron-5570-laptop-intel-8th-gen-i5-8250-256-gb-ssd-hard-drive-8-gb-ddr4-win-10-home-intel-uhd-graphics-620/product_24330665

יוצא קצת פחות מ 2400 בארץ.

החשש היחידי שלי הוא לגבי האחריות.

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, מה דעתכם על זה? (לא מצליח להטמיע לינק, פשוט תעתיקו לשורת הכתובת)

https://www.staples.com/dell-inspiron-5570-laptop-intel-8th-gen-i5-8250-256-gb-ssd-hard-drive-8-gb-ddr4-win-10-home-intel-uhd-graphics-620/product_24330665

יוצא קצת פחות מ 2400 בארץ.

החשש היחידי שלי הוא לגבי האחריות.

15.6 אינץ׳ עם רזולוציה HD רגילה (לא full HD), ופאנל TN אם אני לא טועה,

לא נכנס אפילו לקטע של האחריות.

לדעתי, פשוט לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ!

אני מחפש נייד קטן בדיוק לאותם שימושים כמו פותח השרשור,

נייד קטן שאפשר לשבת אתו בכייף בסלון, לגלוש ברשת, לצפות בסרטים מדי פעם וכו.

מה דעתכם על המפרט הבא:

https://www.getit.co.il/Prod/104251/?gclid=CjwKCAjwza_mBRBTEiwASDWVvqIOhaMFB_BXXFpXfxCqWoMb2E46b0ib1eyK86c6HJMCtm49WeAw1BoCGRMQAvD_BwE

התקציב שלי הוא 3k , אפשר לקנות בחו"ל, אילת וכו.

אשמח אם פותח השרשור יעדכן מה הוא רכש לבסוף.

תודה מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוברקיל. בשביל מה i7 שירוקן את הסוללה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...