Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מחירי החשמל.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קארספורום, זוכרים שמנעו העלאה במחירי החשמל?

נחשו את מי זה לא עצר מלהעלות את המחירים?

נכון! את חברת החשמל! :lol:

אחרי הפופוליסטיות של הכותרת הבומבסטית, והתוכן הפרובוקטיבי והמתלהם הרשום מעלה:

מצאתי משהו מעניין בחשבון שלי.

מסתבר שאני משלם ברווז ש"ח עבור תשתית חיבור (שמן הסתם קיימת, ואני מחובר אליה, או לפחות הדירה מחוברת אליה- משנות הקשישים שבהן הבניין הוקם)...

מי זה? מה זה? למה זה? איך זה עובד\יעבוד? למה אני משלם ברווזים? ממתי ברווז זה יחמ"ד?! ואיפה המקור? אה, כן, רגע-:roll: לא חשוב, את המקור מצאתי. הוא היה לי מתחת לאף:lol:חחי.png

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חבר קיבל חשבון חשמל וממש היה בהלם.

המחיר לקוטש עלה ל 0.59 לא יודע אם לפני או אחרי מעמ והגיע לו חשבון של 1700+ שח, לפני היה משלם הרבה פחות.

התשלום מחולק ל - רגילה והערכה על אותם תאריכים כלומר כמו חיוב כפול

העלאה מתאריך 1/1/19 אז צפו לחשבון לא קטן.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור.

אנשים תמיד בהלם שהם מקבלים חשבון חשמל בחורף - הם שוכחים את עלויות החימום של החודשים הללו (חימום הבית, חימום מים למקלחת וכד').

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...