Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

carpro reset שמפו בתור הכנה לפני פלסטלינה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב, אני רוצה לבצע בימים הקרובים אוטם צבע של CG Jetseal109.

יש לי,

פלסטלינה כחולה של Scholl רמת חיתוך בינוני.

שמפו של Scholl לא חומצי

Panel wipe להורדת הגנות , והאוטם(Jetseal109)

לאחרונה שמעתי שיש שמפו של carpro reset לאיזון רמת ph בלכה והכנה לפלסטלינה. עד כמה הוא נחוץ? או שאפשר לדלג עליו ולהסתפק במוצרים שיש לי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

reset, מדובר על שמפו מאוד חזק, בעל יכולת הורדת הגנות בריכוז גבוה. גם רמת הסיכוך שלו גבוה.

אם אתה רוצה ממש להקפיד? אז יש לו יכולת הכנת הרכב לפני פלסטלינה. צד שני אין לו שימוש לאחר מכן.( כי הרי לא תשתמש בו לאחר אוטם צבע)

אני חושב שאתה יכול לדלג עליו מכוון שאתה משתמש ב - Panel wipe לאחר פלסטלינה.

אבל ללא ספק מדובר על שמפו בעל יכולות גבוהות, בתור הכנת הרכב לפני פלסטלינה. אני למשל משתמש בשמפו של סונקס האדום ( זול אבל חזק מאוד) או ב -Citra של CG.

אבל בשביל לקבל איכות פח מיטבית לפני אוטם צבע, אתה חייב פוליש. (הרכב עבר פוליש בשנים האחרונות?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב , carpro reset , אינו אגרסיבי ואינו מוריד הגנות מצבע הרכב אלה מותאם ספציפית לתחזוקה שוטפת לאחר אוטם או ציפוי ננו ..

להכנת הצבע לפני אוטם מומלץ לשטוף בprewash דוגמת Carpro MultiX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עבר פוליש לא יודע אם יש צורך... הצבע נראה טוב הרכב בן 5 שנים.

אז הגיע הזמן לעשות פוליש לרכב. זה לא דומה לשום דבר אחר שתעשה. זה שהצבע נראה טוב - לא אומר שאין לו סווירלים מעל הצבע.

ממליץ לך לעשות עבודה מושלמת כולל גילוח מיקרוני של הלכה. תקבל רכב שיראה אחרת. לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...