Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגדרת שליטה מההגה SWC

Nirgozlan18
שימו לב! השרשור הזה בן 1839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי יונדאי I35 החלפתי את המערכת שמגיעה עם האוטו למערכת אנדרואיד.

הכל עובד מצוין יש רק בעיה אחת.

אני לא מצליח להגדיר את השליטה מההגה.

גם אחרי כניסה להגדרות במערכת החדשה כאשר אני מנסה להגדיר פעולה של כפתור כלשהו אין תגובה מצד הכפתור על ההגה.

אני מצרף תמונות של החוטים והמקרא גם של החדשה וגם של הישנה שבהם ניתן לראות שבמערכת הישנה היה רק חוט אחד השייך ל SWC2 בחיבור מספר 23 כאשר ל SWC1 אין בכלל חוט בחיבור מספר 24.

ובמערכת החדשה קיימים 2 חוטים לשליטה מההגה - STEERING WHEEL KEY1 ו - STEERING WHEEL KEY2

חשוב לציין שעם המערכת הקודמת השליטה מההגה עבדה כרגיל.

אשמח אם מישהו יכול להגיד לי מה אני צריך לחבר מהמערכת הישנה לחיבורים החדשים.

20190130_190329.jpg

20190201_111441.jpg

20190130_190403.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

אתה צריך לחבר את key1 ואת key2 לחיבור 23. במקרה שלך עד כמה שידוע לי מדובר בהגה סך הכל על כפתורי ווליום ומעבר בין שירים ו mute בלבד ללא כפתורים נוספים בהגה הקשורים למערכת ( כגון לענות לשיחות וכדומה) ולכן בחיבור 24 אצלך אין חוט. ואני חושב גם כן שמספיק לחבר את key1 בלבד לחיבור 23.

ולאחמכ תנסה להגדיר את הכפתורים בהגה על ידי לחיצה במערכת ולאחמכ על הכפתור בהגה.

אם זה לא עזר כנראה שהתפספס כאן גם חיבור של מינוס כלשהו שקשור לכפתורי ההגה. ואני אסביר: כשאתה ניגש לחנות שמוכרים מתאמים ומחברים לרכבים אז במתאם של יונדאי i35 (אם זה מתאם גם להגה) יש בנוסף לכל החוטים הסטנדרטים עוד 2 חוטים נוספים. אחד בצבע חום ואחד חום עם פס שחור או פס לבן. את החוט החום אתה מחבר לkey1 ואת החוט השני עם הפס אתה מחבר למינוס כלשהו. בדרך כלל מחברים אותו עם החוט השחור הבסיסי של המינוס הראשי. ולאחר מכן אתה מגדיר את המערכת להגה והכל מסתדר פיקס.

מקווה שהבנת את ההסבר ושעזרתי לך. תעדכן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש שם חוט חום עם פס שחור חיברתי אותו לכמה מינוסים תוך כדי חיברתי את key 1 ואת key 2 לחיבור 23 פעם ביחד וגם פעם כל אחד לחוד כאשר החום שחור מחובר למינוס וזה לא עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...