Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה היפותטית, מי אשם?

שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהוד השרון סוקולוב מגדיאל חנקין, ישנה כיכר דו נתיבית. הנתיב החיצוני לנכנסים ויוצאים מהכיכר, הנתיב הפנימי לנוסעים בתוך הכיכר.

היום נסעתי בכיכר ותהיתי, במידה ואני משתלב לכיכר דרך הנתיב החיצוני,כמובן, ונהג בנתיב הפנימי במקביל מבצע מעבר נתיב חד, פתאומי וללא איתות בדיוק איפה שאני נכנסתי, מי אשם בתאונה?

הרי שמצד אחד הוא לא היה בנתיב שלו, אלא סטה לאחר.

ומצד שני הוא אכן היה בכיכר והיה עליו לקבל זכות קדימה (האמנם?)

מה החוקיות, בשורה התחתונה, לגבי מתן זכות קדימה בכיכר דו נתיבית, כאשר אתה משתלב לנתיב פנוי, אך הנתיב השני לא פנוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנות לא מסדירות כל סיטאציה אפשרית על הכביש, לכן נדרשת חובת זהירות כללית מכל הנהגים. לו אני שופט, הייתי מחלק אשמה 70% לזה שנכנס לכיכר ו30% לזה שעבר נתיב בפתאומיות.

סיטואציה דומה - פונים ימינה, יש נתיב השתלבות, אבל יש תחנת אוטובוס ליד הנתיב - מקרה די שכיח. האם לדעתך לא צריך לתת זכות קדימה לאוטובוס לעבור נתיב ולהיכנס לתחנה אם אתה מתחיל תנועה בנתיב ההשתלבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנוסח של התמרור

מעגל תנועה:

תן זכות קדימה לתנועה החוצה את דרכך במעגל התנועה

כלומר ניתן להבין כי עליך לתת זכות קדימה לרכב שנוסע בנתיב החיצוני ולא הפנימי.

במקרה אותו תיארת , תלוי בנקודת התאונה, אם היא בכניסה דין אחר מאשר אילו נסעת כבר בנתיב החיצוני מספר מטרים ומעלה.

וחלוקת האחריות בהקצנה מ 100% שלך בכניסה לכיכר , ועד ל 100% של זה שהיה במעגל הפנימי וסטה לנתיבך אחרי כמה עשרות מטרים.

א

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האופנה הזו של ליצור כיכרות דו נתיביות קטנות היא רק פתח לצרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מכיר את המקום המדובר אם אתה קורא לכיכר קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי בכללי על כיכרות כאלה בתוך שכונות מגורים.

את הכיכר הספציפית אכן כלל לא מכיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מכיר את המקום. אבל בבדיקה במפות גוגל זה ממש לא מעגל תנועה דו נתיבי, אלא מעגל רגיל שבאחד או שני קטעים שלו יש מעין נתיב האצה\האטה. זה דומה מאד לנתיבי האצה והאטה בקטעי "מארג" (weaving) בכל כביש אחר. הסימון הוא של נתיב לפניה ימינה ונתיב לפניה שמאלה, לדעתי כללי המעבר ביניהם דומים לכללים בכל כביש, בלי קשר לסימול של מעגל תנועה בכניסות., שלמעשה שווה ערך לתמרור "תן זכות קדימה" רגיל (משולש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...