Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות ממצלמה שלא הגיע מעולם אליי והועבר להוצאה לפועל

שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני זקוק ליעוץ בנושא דו"ח מהירות ממצלמות מהירות 3 א' (עבור חבר שאינו חבר בפורום).

היום הגיע אל אשתי מכתב הביתה מהוצאה לפועל על תשלום דו"ח ממצלמת מהירות מתאריך 29.11.17, על סך 2,500 בערך שכולל בתוכו קרן וקנס על האיחור בתשלום, על נסיעה במהירות 134 קמ"ש בכביש 2 בקטע שבו המהירות המקסימלית היא 90 קמ"ש.

זו היתה הפתעה עבורנו כי מעולם לא קיבלנו את הדו"ח הזה הביתה.

פניתי למוקד המשטרה לבירור העניין, ושם נאמר לי שעליי לפנות לדואר ישראל ולבצע חקירת דואר. ביררתי זאת בדואר, ואכן הדו"ח טייל בכמה תחנות, וחזר למשטרה מבלי שיגיע אלינו מעולם, ולכן לא ידעתי על קיומו.

מבדיקה שעשיתי ברשימוי, אכן בתאריך הזה שכרנו רכב מחברת השכרה, והחוזה נרשם על שם אשתי ואני הייתי נהג נוסף. לא ידוע לי מי נהג בשעת העבירה, אשתי או אני.

אציין שכרגע אין בידי את הדו"ח כך שאיני יודע אם צילום העבירה תקין מבחינה משפטית

מה שחשוב לי לדעת כיצד לפעול ואשמח לעצות מהחברים.

1. מה סדר הפעולות שאני אמור לעשות כעת מולם?

2. קראתי וכך שמעתי שיש התיישנות של עבירת מהירות ממצלמות לאחר 4 חודשים, וברכב חברה או השכרה לאחר 12 חודשים. האם טענת התיישנות העבירה יכולה לעמוד להגנתנו לביטול הדו"ח, ואם כן כיצד עלינו לטעונה?

3. האם לאור הפרסומים על אמינות המצלמות, נוכל להשתמש בזה לטעון לביטול הדו"ח? ואם כן כיצד?

אשמח לקבל כל עזרה מהחברים כיצד לפעול.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי chaimb
כותרת שגויה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה צריכה לתת לך את הפרטים הבאים

תמונה של הרכב כדי לוודא שאכן מדובר ברכב שהושכר על ידיכם

מתי נשלח הדו"ח לחברת ההשכרה

מתי חברת ההשכרה הודיעה למשטרה כי הרכב היה מושכר לכם

מתי יצא המכתב אליכם כולל הכתובת אליה נשלח המכתב. כתובת לא תקינה , משמעה כי לא קיבלת את המכתב ולכן לא צריך לחול קנסות.

לא הבנתי מה זה טייל בין תחנות?

רק לאחר שיהיו בידיך כל הפרטים אפשר יהיה לראות אם תוכל לטעון להתיישנות.

אם יסתבר כי ההליך היה תקין כלומר לא דרשת את הדואר מסיבות שתלויות בך, תצטרך לבקש להישפט ותצטרך להגיש בקשה לבית משפט להארכת מועד לשם כך.

כמובן שאתה יכול לשלוח מכתב לתובע בו דרישה לבטל את הדו"ח עקב ביטול ההכשר למצלמות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...