Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב לפני הרכישה - מחפשת מקום אמין

yuliay
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש המון מכונים מומלצים.

אבל צריך עוד פרטים. איפה במרכז הארץ ומה סוג/שנתון/מחיר הרכב.

בהנחה שמדובר ברכב יקר יחסית שווה ללכת למכון. אם תהיי יותר ספציפית במיקום של הרכב (כי לא הייתי לוקח רכב מרחובות לבדיקה בהרצליה ולהפך).

ברכבים זולים וישנים - אין טעם ללכת למכון ועדיף לבצע בדיקה אצל מכונאי שאת סומכת עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקלת לקנות רכב מיד 2 - לאן כדאי ללכת לעשות בדיקה אם אני לא רוצה לסמוך על המוכר וללכת למקום שהוא ממליץ? (במרכז הארץ)

האם המוכר הוא פרטי או שמא סוחר ש"מכיר מכון קרוב ואמין" ? אני נפלתי כך לפני שנים רבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדקתי רכב לקרובת משפחה אתמול ב"מבדק" פתח תקווה .

הם נראו יסודיים ומקצועיים בבדיקה ובהסבר בעל פה שאחריה , אך המחיר הפתיע אותי לרעה.

בקשו 650 לרכב פרטי והסכימו לרדת ל600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...