Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה שנתנה לי שירותים לעסק דורשת בפעם השלישית תשלום שגוי - מבקש את דעתכם.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא משלם מה שלא מגיע אבל לא מחליט שלא מגיע רק בגלל שהתשלום הסופי שונה.

אני מביא בערך 40 טון בחודש ימי ב 3-5 משלוחים ועוד 3-4 משלוחים אויריים. תמיד יש הבדלים בין ההצעה לתשלום הסופי אבל לפעמים לטובתי ולפעמים לטובת המשלח. לא הכל ניתן לצפות ויש הבדלים אבל זה לא אומר שלא מגיע. אני תמיד מקבל פירוט מה אני משלם ולמי ואין לי בעיה עם זה.

ובכל מקרה ספק שאני לא מאמין לו אין אצלי פעם שניה או שלישית. אמון זה הדבר הכי חשוב ומי שמועל בו יאבד אותי לתמיד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש לא משלם מה שלא מגיע אבל לא מחליט שלא מגיע רק בגלל שהתשלום הסופי שונה.

אני מביא בערך 40 טון בחודש ימי ב 3-5 משלוחים ועוד 3-4 משלוחים אויריים. תמיד יש הבדלים בין ההצעה לתשלום הסופי אבל לפעמים לטובתי ולפעמים לטובת המשלח. לא הכל ניתן לצפות ויש הבדלים אבל זה לא אומר שלא מגיע. אני תמיד מקבל פירוט מה אני משלם ולמי ואין לי בעיה עם זה.

ובכל מקרה ספק שאני לא מאמין לו אין אצלי פעם שניה או שלישית. אמון זה הדבר הכי חשוב ומי שמועל בו יאבד אותי לתמיד.

אז השיטה שלנו שונה, כי אני מאוד גרמני בקטע הזה

אני מעדיף שכשהספק נותן לי הצעת מחיר הוא יוסיף 20% על המחיר שהוא רוצה לקבל

ואז כשיגיע המשלוח הוא יגיד לי "הצלחתי להוזיל לך ב 5%"

ככה עובד עסק נורמלי ואמין.

עסק שנותן לי מחיר נמוך בידיעה שהוא הולך לעלות אותו ב10-20% אחרי שהמשלוח כבר בארץ ו"אין לי ברירה" זה מבחינתי עקיצה לכל דבר ולא ישולם.

בשביל זה יש הצעת מחיר ובשביל זה יש חוזה.

זה שאתה נותן יד לשיטות מצליח זו בעיה אך ורק שלך. במהלך ההתנהלות שלי בשבוע האחרון התייעצתי עם כמה גורמים רלוונטים, חלקם עובדי בית משפט והיו כאלה שאפילו אמרו לי לא לשלם שקל ולא לפנות אליו עד שישלח מכתב מעו"ד.

צר לי שאתה נותן יד לעבודה בצורה הזו. שוב לשמחתי אתה מיעוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשילוח בינלאומי יש כמה עלויות נפרדות. האחת היא השילוח עצמו שבו יש מחיר סגור וסופי, מחירי הנמל שאותם אי אפשר לדעת סופית ועמלת העמיל שגם היא ידועה.

אם המשלוח הגיע ואתה לא מרוצה מעלויות השחרור קח עמיל אחר. אתה לא לקוח שבוי ולא כלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברתי בצורה ברורה מאוד

אחרי שאספתי את החבילה צץ חוב.

ככה שלא הייתה שום אפשרות לגלגל הכל אחורה

חוץ מזה

הם יודעים להעריך מצוין את העלויות בנמל ואין לי בעיה שתהיה טעות של 100 שקל.

יש לי בעיה עם טעות של 2000 שקל

ובגלל זה אני אומר

אם אתה כחברת עמילות לא יודע מה העלות, תוסיף 20% להצעת מחיר ואני אחליט אם המחיר מתאים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...