Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע מכירות בלובינסקי/מתעניין בפג׳ו 208

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על רכב חדש או רכבים מהטרייד?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על 2015 שים לב שבאותה שנה הגיעה מתיחת פנים עם מנוע אחר - 1.2 טורבו אשר עדיף על 1.6 שהיה לפני כן.

אם אני לא טועה האקטיב פרו היא בעצם אקטיב רק אחרי מתיחת הפנים השם שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מתיחת הפנים היתה גם אקטיב וגם אקטיב פרו, ההבדל הוא בחישוקים 15' באקטיב ו-16' באקטיב פרו.

בשלב מסוים הפסיקו עם זה וחזרו למכור את ה-208 רק עם חישוקי 16' (לפני מתיחת הפנים האוטומטיות נמכרו רק עם חישוקי 16').

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בלובינסקי אבל כשאני הייתי אצלם מדברים איתך על מחיר מחירון ולא שום מבצע. מאנשים פרטיים התרשמתי שאפשר לקבל מחירים טובים בהרבה. לצורך העניין, הייתה 208 דגם אקטיב 1.2 טורבו 2016, עם 18000 ק"מ שנקנתה מליסינג 0 ק"מ, בטלפון המוכר ביקש 50K ואמר "שתגיע נסתדר".

וזה היה לפני חודשיים. אז אני מאמין שאפשר היה להוריד אותו עוד במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת פנים קלה( חיצונית) הגיעה ב 2015 לצד החלפת מנוע ה 1.6 ב 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם באוטו סנטר. מדי פעם יש להם מציאות, רכבים עם ק"מ מאוד מאוד נמוך.

יכול להיות שהיתרון בלובינסקי זה שאתה מקבל אחריות (צריך לבדוק מה התנאים שלה כמובן...) אבל גם באוטוסנטר קיבלתי אחריות לשנה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות זה משהו חיצוני שהם רוכשים מצד ג'. ככה שזה לא ממש רלוונטי אם יש או אין. גם אתה יכול לרכוש פוליסה כזו.

אשמח לפרטים בבקשה, לא ידוע לי על שירות כזה שניתן היום (היה בעבר, ונסגר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בג'אז שהייתה לי בעיה יום אחרי הקנייה גיליתי שמערכת start stop לא עובדת והתברר שזה מצבר, לא התווכחו אתי בכלל (שירות מעולה יש לציין) וקיבלתי שובר למוסך מורשה הונדה ברשל"צ לביצוע ההחלפה. את השובר קיבלתי מאוטוסנטר, לא מאף אחד אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...